Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczka z topicu obok

Imię Vanessa - będą się śmiać czy wywyższać?

Polecane posty

Vanessa to śliczne imię:). A w ogóle to imię ma się tobie podobać a nie innym;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama pewnie chcialas byc vanes
jak bylas mala bo wydawalo ci sie ze to takie inne i modne, ze swiadczy o dobrym smaku niz inna Anka czy Kaska. jednak rozczaruje cie kochana... to poprostu tandeta. pracuje na porodowce i wiem jak wygladaja i sie zachowują matki Vaness czy Brajanow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama pewnie chcialas byc vanes
najezdzasz na ludzi o nizszym wyksztalceniu a przewaznie dziwadla po 30 lub mgi i inz tak cudują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama pewnie chcialas byc vanes
mgr*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś, w czasach szkolnych, zdarzył się taki rok, że w klasie mieliśmy 5 Agnieszęk, 5 Katarzyn, 3 Beaty, 4 Tomków i 3 Pawłów :P Oczywiście, że jestem za oryginalnymi imionami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord stront
Vanessa? Przyznam, że mi się podoba to imę, ALE nie w polskich warunkach, bo brzmi pretensjonalnie, śmiesznie. I na dodatek wcale nie jest już oryginalne. W życiu nie dałbym swojemu dziecku takiego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagódka 3131
sama pewnie chcialas byc vanes no i takki to właśnie jest tu galimatias , Ty twierdzisz ,ze mgr i inż dają takie wymyślne imiona a przedtem koleżanki tu stwierdziły ,że są to imionba dzieci z patologicznych rodzin......jedno zaprzecza drugiemu a i jeszcze jedno jakbyś wiedziała jak wyglądam ,to na pewno nie nazwałabyś mnie dziwadłem......po 30-tce........niejedna chciałaby tak wyglądac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagódka 3131
najbardzij sflustrowane są płaskie kobiety z nadwagą....takim to wszystko przeszkadza nawet imię u dziecka każdy niech daje jak mu sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessa!
nawiązując do patologii !!! Mam ukończone dwa kierunki studiów i jestem w trakcie trzeciego i wiecie co mam czteroletnią córeczkę o imieniu VANESSA !!! Uwielbiam to imię i uważam że idealnie pasuje do mojej księżniczki. Śmiać mi się chce, gdy czytam te pogardliwe opinie, które na pewno wypisują różne Kasie, Madzie, Anie i Zosie, których w Polsce jest miliony. Idąc z córeczką na zakupy, nie muszę oglądać się co chwilę, gdy słyszę tekst typu: "Maja - Wiki - Zosia - itp. gdzie jesteś !!! " Cała ta dyskusja jest żałosna. Niech każdy nazywa dzieci według własnych upodobań, dzięki temu świat jest barwniejszy. Serdecznie pozdrawiam tych z mało "patologicznymi" imionami !!! P.S. Gdy mnie mama nazwała Natalia, to byłam jedna jedyna w okolicy, i co też "patologia" ??? Teraz wypisuje się to imię jako jedno z ładniejszych, a przedtem było rzadkością !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgh
dlaczego nikt nie potrafi powiedzieć podoba mi się lub nie. Chodzi o imię Vanessa. Osoba która uważa że to rodzina patologiczna lub o niskim wykształceniu nazywa córkę Vanessa to się grubo myli! Każdy ma do tego prawo aby nazwać dziecko tak jak mu się podoba i to wcale nie znaczy że jest się osobą nie wykształconą. Mam wrażenie że to raczej wynika z BRAKU POSZANOWANIA DLA SPOŁECZEŃSTWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van.
Nazywam sie Vanessa. Az mi sie zakrecilo w glowie od tych plytkich odpowiedzi -.- Jest pelno zdrobnien od mojego imienia i kazdy mowi do mnie inaczej. Van. Vanesska. Nesska. Ness. Nessa. Vanka. Najbardziej rozsmieszyl mnie komentarz z wanna. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joachnna teacher
im wieksze nisze spoleczne tym bardziej udziwnione imiona dzieci tak jest prawda a wiekszosc brzmi jak pseudo prostytutek wejdz na odlaty pl hahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauline-Marie
Hmm, to już Twoja sprawa jak nazwiesz córkę. Teraz dziewczyny same zmieniają swoje imiona, aby brzmiały jakoś inaczej. Szukamy oryginalności i niezwykłości. Ale to jest moda i moda.. przemija. Dlatego zastanów się dobrze nad wybraniem imienia i raczej sugeruj się własnym wyczuciem gustu niż kogoś innego :) Pozdrawiam http://iftheworldwouldend.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessa dobrze ssa
tak będą o niej mówic - chcesz to zrobić swojej córce? Patologia, ani chybi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safafg
Vanessa mi się nie podoba, moja córeczka ma na imię Nina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van.
nikt do mnie jakos nie mowi ze 'dobrze ssam' -.- ludzie. troche kultury obowiazuje kazdego. -.- mam 15 lat i sie dziwie ze DOROSLI LUDZIE moga takie rzeczy pisac. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeeeeeeee.9
Ja proponuje zamienic Vanessę na Wandę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ślicznej Waneski
Jestem w głębokim szoku jak czytam Wasze wypowiedzi,aż nie dobrze się robi!!! I jestem w 100% pewna,że osoby,które piszą takie teksty są po prostu żałosne,płytkie i proste... Nie rozumiem jak można być takim człowiekiem!!! Dziwi mnie takie zachowanie i to bardzo!!!! Jesteście pewnie dorosłymi kobietami,a wypowiadacie się na tym forum gorzej jak nastolatki piszące o jakimś idolu... Kobiety zastanówcie się... Troszeczkę kultury!!! Każdemu się co innego podoba,ale JA nie wchodzę na fora na temat innych imion i nikomu nie ubliżam... Pozdrawiam serdecznie MAMY WSZYSTKICH VANESS JAK I VANESKI :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makabra. trzeba mieć pstro w głowie, żeby takim gównem okaleczyć dziecko. dajesz zagraniczne imię dziecku, a jezyk obcy choć jeden znasz? nie sądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss beige lecznna
u mnie w miescie to tylko patologie daja takie imiona vanessa, brajan,szczytem smiesznosci jest dla mnie imie nikola okropne to juz lepiej brzmi nicole. te wszystkie mamusie to dawne koltuny co dawaly kazdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ślicznej Waneski
"Kciukiem"-dla Ciebie takie imię jest szokiem??? Dziwię się,bo żyjemy w XXI wieku,więc każdy robi to na co ma ochotę a drugiemu nic do tego,to po pierwsze,a poza tym jeżeli chcesz wiedzieć już tak bardzo czy znam języki,tak,znam język angielski,hiszpański i grecki,oprócz tego latam dużo po świecie i z tak zacofanymi osobami jak między innymi Ty to nie mam tematów i chęci do rozmów...!!! P.S. Vanessa to imię,a nie "gówno" tak jak to nazwałaś!!! Kolejna Pani,jakaś "MISS....." to na jej temat też nie chce mi się wypowiadać,w jakim mieście mieszkasz skoro tam patologia dzieci swoje tak nazywa,musisz chyba w Urzędzie Miasta pracować skoro wszystko wiesz na temat każdej rodziny...???!!! A tak w ogóle może troszeczkę grzeczniej powinnaś się wypowiadać na pewne tematy,bo temat FORUM czego innego dotyczy!!! Jeśli masz syna,albo będziesz miała to życzę Ci,abyś w przyszłości miała super synową o imieniu Vanessa!!! :) Kobiety,albo może dziewczynki żal mi Was bardzo,bo nie posiadacie w sobie za grosz kultury osobistej,jestem ciekawa jak wyglądacie i co sobą możecie reprezentować,bo na pewno charakterem nie ujmujecie człowieka!!! Pozdrawiam Was obie Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dzieci o imieniu DAVID i VANESSA oboje urodzeni za granica polski nie jestem ani jebnieta ani p******a ani nie jestam PATOLOGIA w delikatny sposob prosze sie odp******ic od imion co sie wam nie podobaja troche wiecej tolerancji kazdy ma prawo wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebe b
Znam jedno dziecko o tym imieniu. Matka rzuciła szkołę, pochodzi z bardzo konserwatywnej rodziny, dwójka dzieci przed 25 rokiem życia, tylko facet pracuje. Mieszkają w małej miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA mam corke Vanesse, zdrobniale mowia Vaneska mnie sie bardzo podoba, corka uczeszczala do polskiego przedszkola i zawsze byla zauwazalna i najwazniejsze bardzo lubiana, nikt sie nigdy nie wysmiewal, fakt ze mieszkamy za granica nie ma tu nic do rzeczy bo w najblizszym czasie bedziemy znowu przeprowadzac sie do Polski. Dla mnie najwazniejsze jest zeby dziecko nazwac tak jak mnie sie podoba i najwazniejsze by nie bylo zbyt popularne gdyz jest to okropne jak w szkole musza mowic po nazwisku z uwagi na ilosc dzieci w jednej klasie o tym samym imieniu. Ponadto pamietajcie ze wasza pociecha ma byc dla was wyjatkowa i nazwijcie ja rowniez wyjatkowo, przestancie sie obawiac reakcji zacofanych i niezdolnych do zmian i rozwoju ludzi doroslych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba śmiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi? To śliczne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kallipso
Dlaczego wszyscy się śmieją z tego imienia? Mam na imię Wanessa i wszyscy w szkole się nabijają z mojego imienia. Mówią na mnie Waneska (a nawet złośliwie Wanezga) i nie mam pojęcia, dlaczego i co w tym imieniu takiego złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweetaśna Vanesska
Vanessa to ładne imię! Ja mam na imię Vanessa i się dumnie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokie
Vanessa to najpiękniejsze imię na świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×