Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kapiszone

niemowle strasznie płacze podczas karmienia. POMOCY

Polecane posty

Gość gość
mój problem: dziecko 6 tydz karmione piersią krzyczy przy karmieniu wzdęcia i problemy z brzuszkiem Zauwazyłam, że mleko po prostu sika przy karmieniu i w tym też widziałam ewentualny problem. Laktacyjna potwierdziła. Podjęte działania odciaganie 20 ml z piersi przed karmieniem - mniej sika a niemowlę może nie koordynować ssania i połykania przy tak dużym zalewaniu buzi i się denerwuje. Nie dostaje mleka z 2 fazy, tylko to z 1 bardzo bogate w laktozę, której nie umie jeszcze dobrze trawić.. karmienie na śpiocha przy kazdym karmieniu delicol. PRZY KAŻDYM ZeBY MIAŁO TO SENS. bo niemowlę nie toleruje laktozy a dekicol ma enzym, który go trawi. i probiotyk dicoflor - 1 na dobę po 6 tyg takie zachowania niemowląt mogą się nasilać i trwać do 3 m-ca. Zobaczymy jak u nas się ułoży. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPanda
Witajcie. Mam podobny problem. Mala od urodzenia miala problemy z jedzeniem. Krotko ssala i zasypiala przy piersi' nie budzila sie najedzenie nawet 6 h. Lekarze stwierdzili ze przesypiala glod. Przybierala na wadze w dolnej granicy i wyladowalismy w CZDz tam wszystkie badania wyszly prawidlowo. Zostala dwa razy nakarmiona sada i jedzenie uleglo poprawie. Od tamtej pory karmiona butelka.Mała ma teraz 8 tygodni. Od około 2 tyg. Przy jedzeniu po kilku lykach prezy się wymachuje nóżkami o rączkam i placze. Najpierw było to tylko przy karmieniu po kapieli teraz jest przy prawie każdym. Do tego przestała robić kupy od tygodnia. Kupy robi dopiero po podaniu wlewki melilax... Lekarz stwierdził alergie pokarmowa. Bierze Espumisan debridat i zmiana mleka na Bebilon pepti od kilku dni. Narazie brak'jakiejkolwiek poprawy. Jedna butelkę dojadą na kilka rat. W nocy przez sen je w miarę ładnie ale bardzo mało... czy'ktoś miał podobnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPanda
Witajcie. Mam podobny problem. Mala od urodzenia miala problemy z jedzeniem. Krotko ssala i zasypiala przy piersi' nie budzila sie najedzenie nawet 6 h. Lekarze stwierdzili ze przesypiala glod. Przybierala na wadze w dolnej granicy i wyladowalismy w CZDz tam wszystkie badania wyszly prawidlowo. Zostala dwa razy nakarmiona sada i jedzenie uleglo poprawie. Od tamtej pory karmiona butelka.Mała ma teraz 8 tygodni. Od około 2 tyg. Przy jedzeniu po kilku lykach prezy się wymachuje nóżkami o rączkam i placze. Najpierw było to tylko przy karmieniu po kapieli teraz jest przy prawie każdym. Do tego przestała robić kupy od tygodnia. Kupy robi dopiero po podaniu wlewki melilax... Lekarz stwierdził alergie pokarmowa. Bierze Espumisan debridat i zmiana mleka na Bebilon pepti od kilku dni. Narazie brak'jakiejkolwiek poprawy. Jedna butelkę dojadą na kilka rat. W nocy przez sen je w miarę ładnie ale bardzo mało... czy'ktoś miał podobnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, mam dokładnie to samo z moim Miśkiem! Zaczęło się, jak miał jakieś 7 tygodni. Teraz ma 4,5 miesiąca i dalej się szarpiemy przy karmieniu. Karmię go tylko piersią. To strasznie frustrujące, nieraz zdarzało mi się samej płakać podczas karmienia. Lekarze rozkładają ręce, ja zresztą też. Jak skończyły się Wasze historie? Czy to w końcu przeszło? I kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuj Viburcol - lek naturalny, homeopatyczny - wycisza i uspokaja, nie otumania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podobny problem. Synek (1,5 miesiąca) od dwóch tygodni płacze przy butelce, do tego jeszcze problem z kupą. Czasem nie robi po 2, 3 dni a jak już zrobi to jest zielona. Nie wiem już co robić, kazde karmienie wygląda tak samo. Jesteśmy na 3 mleku tym razem Nutramigen, żadnej poprawy. Piszecie żeby zmienić smoczek od butelki-jaki? Zwykły nie antykolkowy czy taki dla starszych dzieci? Pomóżcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, MaDzia napisał:

Witam. Mam podobny problem. Synek (1,5 miesiąca) od dwóch tygodni płacze przy butelce, do tego jeszcze problem z kupą. Czasem nie robi po 2, 3 dni a jak już zrobi to jest zielona. Nie wiem już co robić, kazde karmienie wygląda tak samo. Jesteśmy na 3 mleku tym razem Nutramigen, żadnej poprawy. Piszecie żeby zmienić smoczek od butelki-jaki? Zwykły nie antykolkowy czy taki dla starszych dzieci? Pomóżcie 

Na początek spróbuj zwykły antykolkowy do butelki którą masz, ewentualnie dokup próbnie jedną butelkę antykolkową ze smoczkiem odpowiednim dla jego wieku.

Dlaczego jesteście już na 3cim mleku? To sporo, jak na 1,5 miesiąca życia dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×