Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądry czlowiek radzi...33

mężczyzni ,którzy nie wrócili do żon i są teraz z kochankami

Polecane posty

Gość mądry czlowiek radzi...33

🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jak nie ma wypowiedzi
mój eks mąż powinien się wypowiedzieć on nie wrócił i został z kochanką a teraz jest afera w środowisku, bo podobno dziecko kochanki nie jest jego tylko ich szefa, ale to już nie moja broszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tez.................
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....i ja 30
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądry czlowiek radzi...
i napewno nie wrócimy do żon-teraz juz była zona:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile ich jest
ile mają tych kochanek? zamiast tej jednej żony do której nie wrócili? A czy oni z tymi kochankami wspólnie w jednym łóżku tworzą orgie, czy też biegają od kochanki do kochanki, każdej wmawiając że jest tylko ona jedna? A może to jak jazda pociągiem, na każdej stacji nowa kochanka? Do końca zycia pewnie tych kochanek cały tabun się przewinie, takie siup -ciup i hyc na następną dooopę kolejnej kochanki, marzenie mężczyzn porzucających żony i dzieci, nieprawdaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była żona i nowa żona
bo też i my na Was nie czekamy, nie potrzebujemy ochłapów, zasługujemy na uczucia, szacunek i trochę szczęścia przy boku facetów dla których będziemy ważne, a Wy okłamujcie teraz kochanki, one jeszcze przez jakiś czas będą ślepe i głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądry czlowiek radzi...
nieprawdaz... mam jedna jedyna kobiete którą pokochałem czyli kochanka ... juz nie długo moja zona... ex-bo tak moge o niej mowić ...tyle zła mi wyrządziła że brak słów... dopiero jak zobaczyła ze grunt jej sie pali pod nogami zaczęła pokazywac jaki charakterek ma naprawdę ... dopiero wyedy zobaczyłem ze to diabeł nie kobieta... ale to normalne przeciez caly czas była na utrzymaniu... więc do pracy sama dupska nie ruszy bo to zniewaga dla niej by była... wy kobiety które dopiero po tym jak jest za pózno na zmiany zaczynacie sie budzic ...nie macie za grosz godności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądry człowieku zdaje ci się
że mądry jesteś oczywiście ważne są przyczyny odejścia od żony, bo kobiety są i normalne i pierdolnięte, ale facet jeżeli ty odszedłeś bo zawirowała ci w rozporku obca duupa, to nie masz sie co rajcować, ona ci też spowszednieje, zaczniesz oglądać się za kolejną i tak aż obudzisz siez ręką w nocniku i syfem w gaciach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądry czlowiek radzi...
gdy przez 10 lat byłem nikim... mieszkalismy razem normalnie ale nie w ubostwie...ciagłe kłótnie z jej strony ... wyprowadzała sie zawsze jej zle było... ale gdy otworzyłem firme b. dobrze prosperujaco terz buduje drugi dom... to dopiero teraz przejzała na oczy ... ze mogła by przeciez teraz w luksusach... wy kobiety tylka kasa wam w tych łbach ale na nia juz za pozno suu...ka pokazała na co ja stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądry czlowiek radzi...
teraz żal jej dupe sciska ze mogła by mniec tak dobrze ale ona wolała obraz inna drogę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta druga na co poleciała
na twój wdzięk i rozmiar??? ale ty głupi jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądry czlowiek radzi...
poznałem ja jak jeszcze nie byłem bogaty a z żoną wtedy juz w seperacji byłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądry czlowiek radzi...
nie nawidze kobiet zon które za wszelka cene nie moga sie pogodzic z tym ze cos nie poszlo po ich myslach jestescie jak zmije!!! abyscie byłe zony zostały do konca zycia same za te wszystkie krzywdy, podłosci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądry czlowiek radzi...
i wysługiawniem sie dzieci i robiebnie im krzywdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisica Esmeralda
A ja własnie Pana podziwiam. Lepiej sie rozstac niz zyc w zakłamaniu. Udawac w domu dobrego kochajacego meza a na zewnatrz kochac inna.Ale bardzo mało jest takich facetów,którzy robia taki krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinkas
tez jestem tego zdania ze po co sie meczyc ze sobą odejsc z kultura i zacząc zycie od nowa w miłsoci i szacunku a dzieci ja nie wiem jesli sie czlowiek madrze rozejdzie wytłumacyz dzieciom ze to z matka ich si erozchodzi a nie znimi ze dzieci zawsze ebda kochanymi dizeci i utrzyywac z nimi kontakt to jest najlepsze wyjscie i wtedy sie ich nie krzywdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądry czlowiek radzi...
nie zdradziłem nigdy mojej byłej zony ... ona mi predzej wystawiała rogi...zycie z nią to istny koszmar... mam syna 13 lat który jest o duzo mądrzejszy od niej a jest pzreciez jeszce dzieckiem , który woli mieskzac ze mna niz z matka prawdziwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w porządku dużo szczęśćia
na nowej drodze ale nie idealizuj se tak obecnej kochanki, bo możesz się znowu rozczarować. Czy to jest wolna kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądry czlowiek radzi...
od długiego czasu walcze z nią niestety rozwód w toku jeszcze ... brauje mi juz sił po mału ale nigdy sie nie poddam za duzo mnie to nerwów to kosztowalo i...mojego syna ....a wsztytko dlatego ze ta podła kobieta powiedziała ze skonczy w piekle ale nie dopusci abym jeszcze był z kims

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądry czlowiek radzi...
jest wolna kobieta... nie pozwole jej odejsc wiem ze tez cierpi... ale predzej oddam wszystko tej chorej kobiecie niz rozsatne sie z obecna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisica Esmeralda
Z tego co piszesz to faktycznie zadziora z tej Twojej byłej.Najczesciej docenia sie człowieka kiedy sie go traci. Ja równiez zycze panu jak najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądry czlowiek radzi...
nie ona nie jest juz nawet człowiekiem, czlwiek ma jakiekolwiek uczucia ona tylko dązy i dazyła do tego aby nic nie robic ale miec kase i wygode, Jak zauwazyła ze to sie jej skonczy zaczeła dopiero pokazywac na co ja stac i mieszac do tego wszystkich dookoła a z siebie robic ofiare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądry czlowiek radzi...
gdyby stac ja było na rozstanie sie w zgodzie nie krzywdzac dziecka... dałbym i zrobiłbym dla niej duzo... zyła by w luksusach dalej.... ale ona za wszelka cene chce wojny dlatego bede walczył do konca i zostanie z gołym tyłkiem , bede dbał o syna jak najlepiej lae ona dla mnie jest juz przegrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet pieprzysz jak baba
a to znaczy, że kłamiesz i tylko użalać na sobą umiesz sam sobie wybrałeś pierwszą, jak byłeś durniem i z taką się związałeś, to przypuszczalnie durniem nadal jesteś, tylko babę zmieniasz na nowszy model i o co to Twoje skomlenie, o kasę? o stracone lata? sam odpowiadasz za swoje życie i tylko Ty jesteś winny, że żyłeś jak kundel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durniu
nie zostanie z gołym tyłkiem, nawet jeżeli to co o niej piszesz to prawda, bo ona powoła na świadka Twoją kochankę i będzie rozpad z twojej winy i przestań tu już pierdolić jak potłuczona dupa, bo aż się wymiotować chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądry czlowiek radzi...
chce wam tylko uswiadomic własnie tym wyrzej co napisały czyli durne kobiety byłe zony które nie maja za grosz dumy w sobie...ze jestescie skonczonymi idiotka,,,mi które wlacza o cos na co jest za pozno... mojej winy niestety nie udowodni poniewaz pierwsza ona dała dupy z innym kolesiem i to ja mam dowody ona przeciaga to w inny sposób... zwolnienia , nie przychodzi na rozprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
walczyc! zle ujałem-ponizają sie ,,, tak drogie byłe zony prawda w oczy kole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie to typowe
ty mądry robisz teraz to co wielu zdradzaczy przerzucasz winę na żonę aby siebie wybielic i zagłuszyc sumienie skrzywdziłeś ją zdradą , zabiłeś ją a teraz dokopujesz , a przy okazji wyłazi z ciebie pazerność na kasę i brak klasy wiadomo jak to działa, wyrwać z rodziny aby trofeum materialne przynieść w zębach nowej kochance, może to ją dowartościuje do czasu, jeszcze zapłaczesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaziulaaa
niestety tez na swojej drodze spotkałem taka kobiete która pinizała sie w sadzie mimo ze zdradziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×