Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezrobotnaaaaa

Gdzie moze znalezc prace osoba znajaca bardzo dobrze jez angielski

Polecane posty

Gość bezrobotnaaaaa

JUz nie mam pomyslu, myslalam ze bez problemu znajde prace w jakiejs zagranicznej firmie, ale nie wiem gdzie takich szukac, czy one wogole istnieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbys powiedziala ze
znasz bardzo dobrze przynajmniej 2 jezyki to co innego. dzis znajomosc angielskiego nie jest wyczynem, to mus! szukaj pracy na kasach albo salonach sukien slubnych.. albo naucz sie jeszcze jednego jezyka, wtedy startuj wyzej. sorki za dosadnosc, ale taka jest rzeczywistosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotnaaa
wiesz nie napisalam ze wiem i umiem juz wszystko, wiem jakie sa realia nikt mi nie musi mowic, chce pracowac dla firmy wspolpracujacej z krajami anglojezycznymi, wiec po co mi np znajomosc wloskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfhfgh
najlepiej to gdzies w jakims jezykowym telemarketingu no bo gdzie niby teraz to prawie kazdy mlody i nie tylko zna dobrze angielski zaden wyczyn moze w jakims sklepie w CH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOAN81
Polacy i ich znajomosc angielskiego:-)Mozna by ksiazke na ten temat napisac.Znam mnostwo osob po studiach,ktorzy ledwo dukaja po angielsku,wiec to,ze kazdy ma teraz biegly ang w cv jeszcze nie oznacza,ze ktos faktycznie dobrze tym jezykiem sie posluguje.Proponuje szukac ogloszen do dzialu eksportu w duzych firmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokój, kazdy w cv pisze że zna angielski, a tak naprawdę ogranicza się to do paru słów, przynajmniej w wiekszości przypadków tak jest. osób znających język naprawde dobrze jest niewiele, a już takich, które spokojnie dogadają sie z obcokrajowcem na tematy biznesowe czy handlowe - minimum. Pracowałam kiedys w dużej firmie, szukaliśmy asystentki dyrektora do działu eksportu, każda panna w cv ma wpisane ze angielski perfekt, kursy nie kursy, certyfikaty, a jak się z taka klientką porozmawiało, no to już nie było tak superowo:) Ludzie zawyżają swoje umiejętności, a na cv to już szczególnie. Jezeli znasz dobrze język, to szukaj pracy w firmach zajmujących się eksportem, albo np w firmach transportowych jako spedytor zagraniczny, możesz zostac też np tlumaczem w jakiejś firmie (nie przysiegłym). Ktoś tu pisał o kasie, o sklepach i o tym żeby znac co najmniej 2 języki. Ja powiem tak: najpierw trzeba się nauczyć dobrze jednego, a potem brac się za więcej;) Angielski jest językiem międzynarodowym, najczęściej używanym, i to o niego w pierwszej kolejnosci pytają na rozmowach, a nie o włoski czy pakistanski:-D Jesli znasz go dobrze -duzy plus dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bsgb
a Esperanto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a esperanto to se
wsadz w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×