Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NatalaDG

Z czym jecie PLACKI ZIEMNIACZANE?

Polecane posty

Gość bonuska
Najlepsze prosto z patelni, świeżutkie. Oczywiście bez niczego. Jeśli są dobrze doprawione, wtedy dodatki są zbyteczne. Kefir do popicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ukrem z twarozkiem albo po wegiersu nigdy nie jadlam ani z keczupem ani z majonezem musze kiedys wyprobowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko
- ze smietana -z sosem grzybowym -z cukrem -z gulaszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania llllll
z cukrem dżemem ketchupem i chlebem pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkmilk
ze śmietaną posypane cukrem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonamafjosa
ja jem z sosem pieczarkowym ;) pyszota ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Stelka
U mnie w domu sie jadlo ze smietana posypane cukrem:) Pyszota! W Niemczech sie je z mussem jablkowym.Jak dla mnie to ochyda... Z ketchupem i majonezem nie wyobrazam sobie takiego polaczenia,albo z sola :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz...........
Fuuuuj, nie znosze plackow ziemnaczanych, juz sam ich zapach powoduje u mnie odruch wymiotny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghja
Z gulaszem "po węgiersku"( z wołowiny, z przecierem pomidorowym i ostrą papryką), lub z sosem pieczarkowym. Same, z dodatkiem jakiejś surówki też mogą być. Na słodko bym nie zjadła, nie mogę pojąć jak komuś to może smakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zdziwko
Czy tylko u mnie w rodzinie placki się je z utartym bialym serem, śmietaną i cebulą???????? I ja jescze mlekiem popijam. A takie duze placki to jest z gulaszem albo sosem grzybowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zdziwko ----->>> nie wiedziałam, ze da sie utrzec bialy ser :p ja najbardziej lubie same, albo z sosem czosnkowym, z cukrem pare razy jadłam, moga byc :) ale sa takie sobie, az dziw ze ten cukier tam pasuje, do takich składników, a jednak:) kurde ale mi narobiliscie ochoty na placki, az sie zastanawiam, czy nie zrobic :D a ze w ciazy jestem to długo mnie namawiac nie trzeba :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zdziwko
nie wiesz jak sie uciera? bierzesz kostkę sera, rozdrabniasz, dodajesz smietany,cebuli i czosnku i mieszasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba sie potne...
zawsze z musem jablkowym :) pyyyycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zdziwko --->>>no fakt, hehe a ja od razu skojarzyłam to z tarką i zastanawiałam się, jak Ty na tej tarce ucierasz ser biały :p a Ty go po prostu rozdrabniasz. Ojoj, coś czuję, że to musi nieźle smakować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadam placki zawsze na słono, z sosem grzybowym, kapustą kiszoną. Ale wiem że zdecydowanie jest więcej osób jadających placki z cukrem i śmietaną, z samym cukrem lub kefirem . Wiem bo pracowałam kiedyś w stołówce pracowniczej w dużym biurowcu. Nie pracowali i nie stołowali się tam ludzie biedni tylko sama dyrekcja dużych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatalaDG
Trzeba być tolerancyjnym jeśli chodzi o placki ziemniaczane,bo każdemu smakują z czymś innym:P Ja np. z dźemem bym nie zjadła za to z ketchupem uwielbiam a wiele osób by w życiu nie zjadło;) Wg mnie placki można jesc z wieloma ciekawymi rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-ketchup -mleko -maslanka moj chłopak nie rozumie jak moge ejsc placki ziemniaczane z mlekiem ale ja je uwielbiam:) moj chlopak prosil zebym mu dzisiaj na kolacje zrobila ale mi sie nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zdziwko
a wy ziemniaki trzecie na tarce? bo ja tak i potem mam okropne paznokcie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatalaDG
Hehe no a na czym jak nie na tarce?:) Dawno nie jadłam placków z sosem grzybowym....mam ochotę:P Datula zrób chłopakowi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zdziwko
no nie wiem, są chyba jakies miksery do ziemniakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja robie leczo i zjadam z plackami,ewentualnie faszeruje je mięsem mielonym i polewam sosem grzybowym.Jak dla mnie rewelacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tam na pierwszej strony miał wątpliwości :P Tak zaziki-serek naturalny (homogenizowany) dużo czosnku i ogórek kiszony najlepiej troszkę wody z ogórka odlać ;) Ja trze, choć znam taie osoby które maszynką do mięsa, blenderem, mikserem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham placki
A ja uwielbiam takie bardzo doprawione, dużo cebuli, czosnku i majeranku; takie placki najbardziej mi smakują z maślanką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatalaDG
Mmmmm dama z tym mięsem mielonym pewnie jest pycha!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natala moze bym mu zrobila jakbym wiedziala o ktorej wroci z pracy. bo jak znowu zrobie a on przyjedzie jak beda zimne to sie wkurze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatalaDG
Rozumiem:) To obierz ziemniaczki, nie trzyj,bo zrobiią się czarne i poczekaj na swojego Łobuza:) Ja to z moim zawsze razem gotuje,bo lubi mi pomagac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×