Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NatalaDG

Z czym jecie PLACKI ZIEMNIACZANE?

Polecane posty

Gość Czika-nia
Tylko i wylaczniez cukrem i kwasna smietana!!!!ale mnie teraz wziela ochota...mniam mniam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatalaDG
Uwielbiam rozmawiać o jedzeniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja robię placki w sokowirówce :D i ciasto początkowo składa się z soku i tego startego, a ja to potem tylko mieszam :) i ciasto gotowe w kilka min :) tylko tej sokowirówki mi się potem strasznie myć nie chce :D to tysięcy jakichs dziwnych elementów :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faswa
A ja mielę ziemniaki i cebulę do placków w elektrycznej maszynce do mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia....
z bitą smietana i cukrem rewelacja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aby ziemniaki nie sciemniały wystarczy do potartej masy dolac troche mleka ,ewentualnie potarte ziemniaki posypać mąką a potem przed zrobieniem wszystko dokładnie wymieszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy ktos juz to napisał ale ja jem: - z kurkami smażonymi na masełku i kwśna śmietana - z cukrem i smietaną kwaśną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ze smakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgjholk.k,gli
z cukrem najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najbardziej lubie same jesc
czasem popijam kefirem. Nie lubie zadnych dodatkow do plackow, a juz na pewno profanacja dla mnie jest jesc placki ziemniaczane na slodko. Na sama mysl mnie mdli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafior,...
na słodko z śmietaną i cukrem na ostro z sosem węgierskim - papryka - cebula - boczek - przecier pomidorowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najbardziej lubie same jesc
W dodatku nie smakuja mi placki zrobione inaczej jak starte recznie na tarce. Kazde inne starcie nie daje odpowiednich "klaczkow" ;) Zreszta uwielbiam scierac ziemniaki na tarce ;) Gorzej z obieraniem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejujejeuuuuu
na rózne sposoby z cukrem z mięsem mielonym i sosem takim jak do spaghetti bolognese z sosem grzybowym z keczupem zapiekane z szynką i żółtym serem ze smietaną i cukrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASDGB
aj uwielbiam z frytkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLACKI ZIEMNIACZANE TO MOJE
ulubione danie! ;) serio, mogłabym codziennie jeść. Najbardziej uwielbiam z sosem pieczarkowym, poza tym jem je z gulaszem, ketchupem lub ze śmietaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze smietana po wegiersku ze smietana i czarnym "" kawiorem "" Abby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gulasz wieprzowy = mięso +marchewka w kostkę pokrojona + cebulka,,, I tym polewam placek, nigdy nie jadłam inaczej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulubieniec Placuszków..
Ten komentarz pobil wszelkie granice... to ze ktos je z cukrem ... lubi tak jesc to nie znaczy ze odrazu jest biedny,... pfff bogacz sie odezwal wlasnie ludzie którzy maja kase traktują normALNYCH ludzi TAK brutalnie... ale kiedys to sie zmieniiii i to ciii z ktorych kpiciee bedą po was deptac a wy s*ac z bóluuu...! A propo placuszków ... Ja lubie np. z kwaskowatą śliwkową konfiturą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamalalady
z jogurtem, cukrem lub twarożkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rmy from Ratatouille
1 Jako dodatek do bigosu (tylko nie z resztek mięsa :-) ) 2 Placki z wędzonym łososiem (atlantyckim), sosem czosnkowym i zieloną pietruszką. Sos> mix 100ml kwaśnej śmietany, 100ml majonezu, sól, czosnek przeciśnięty przez prasę 3 Placki z tuńczykiem (z puszki) , cebulą i mozarellą zapiekane. (tak jak pizza tonno) do 2,3 pijemy piwo (zimne) lub białe półwytrawne albo wytrawne (bardzo zimne!!!) smacznego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja mm
z cukrem, z koktajlem truskawkowym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czukoczatka
placki ziemniaczane z cukrem to zboczenie- pieprz sól, cebula, czosnek,a le co tam- i tak sypią cukier. brr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×