Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość don1122

PYTANIE DO KOBIET

Polecane posty

Gość don1122

sasiadka zaproponowala mi zabawe pani dominujaca niewolnik,zaden sex,czy uwazacie ze to bedzie zdrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajakowakanapka
jasne że będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don1122
ale dlaczego ,zaden sex,zaden!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek24
A masz w ogóle kogo zdradzać? Swoją drogą fajną masz sąsiadkę, która składa ci takie propozycje. W jakim jesteście wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmlkm
masz rabnieta sasiadke i ty jestes rabniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaxxandrra
trudno powiedziec to wszystko zalezaloby jak to by wygladalo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo inteligentny
zapytaj się żony czy to zdrada... co za idiota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie Ty pisałeś, że byłeś w agencji na takiej dominacji i pytałeś czy to zdrada?? No tak ,naprawde niektórym się nudzi i wymyślają durne tematy a potem mi się w pracy nudzi bo nie ma nic ciekawego do poczytania :P Zawiodłam się trochę na kafetariuszach kiedyś było tu dużo więcej porządnych tematów i nie kończących się dyskusji a teraz??? Więcej prowokatorów niż porządnych obywateli... a szkoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don1122
inteligentny-ale bez zadnego seksu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don1122
mieszczuszka--nie,to nie bylem ja,dla mnie to problem bo chcialbym zeby ta sasiadka dominowala nade mna,ale chcialbym poznac zdanie kobiet,nie byloby zadnego seksu,ani nic podobnego,TYLKO DOMINOWANIE I NNE PONIZENIA Z TYM ZWIAZANE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567.......
skoro lubisz być traktowany jak śmieć Twoja sprawa ....ale z tego co wiem takie zabawy zawsze ocierają się o sex np masz swojej pani lizać stopy czy też bardziej intymne miejsca itd.....zależy od osoby dominującej co ją kreci a nie możesz swojej partnerce zaproponować takie zabawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don1122
12345--MOJA NA TO NIE PÓJDZIE,WIEM O TYM,A CO DO DOMINACJI TO Z INTYMNYCH SPRAW TO TAK JAK NAPISALAS,ES,TYLKO STOPY,ZADNE INNE ZBLIZENIA ORAZ DOTYKANIA CALOWANIA CZESCI CIALA WYKLUCZONE,SASIADKA POWIEDZIALA MI TO ZE LUBI PONIZAC FACETÓW,ZADNEGO SEKSU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym i tak to podciągneła pod zdradę. A co do tego, że żona napewno na to nie pójdzie... pytałeś?? Może i na początku by się oburzyła, ale która normalna pani nie chciałaby mieć chociaż raz samca u swoich stóp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornellaa
jezeli ma byc tylko dominacja i ponizenia to sadze ze chyba nie bedzie zdrady ale trudna sprawa,nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don1122
mieszczuszka---czasem z moja rozmawialem na takie i zwiazane ztym tematy,mówila ze to chore,tez sadze ze kazda kobieta choc raz powinna miec faceta u stóp,a ty bys poszla na to gdyby twój maz lub chlopak by ci zaproponowal cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynka odpowiada
naprawde ciezko powiedziec,czy to zdrada,a dokladniej co musialbys robic?jakie ponizenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to jestem otwrata na Jego propozycje ;) Nie wiem tylko czy jestem odpowiednio dojrzała do takich zabaw bo nie wiem czy mnie to by nie rozśmieszyło zamiast podniecić ;) Ale spróbować nigdy nie zaszkodzi, szczególnie jeśli partnerowi na tym bardzo zależy. Raczej próbuję wszystiego o co mnie poprosi min. po to żeby uniknąć takich sytuacji, że tak jak ty zacznie się rozglądać za obiektem gotowym spełnić jego zachcianki. Wychodzę z założenia, że jeżeli nikomu nie sprawia to krzywdy to można próbować wielu rzeczy, jeśli się nie spodoba to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don1122
grazynka--calowanie stóp i butów,lizanie obcasów,chodzenie jak piesek na smyczy,jedzenie z psiej miski,aportowanie rzucanych przedmiotów,sluzenie jako podnózek,sluzenie jako stolik gdze na moich plecach bedzie blat a na nim jakis napój,czolganie sie,robienie pompek pod naciskiem obcasa,itp--zaden seks,co o tym teraz sadzisz?zdrada czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynka odpowiada
w szoku troche jestem,niestety nie wiem co odpowiedziec,mysle ze pól na pól z ta zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytula 642
dla mnie to jest zdrada!nie wazne ze nie ma seksu,ale robienie takich rzeczy z inna baba,wykluczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania tutajj
sluchaj,lezeli naprawde do niczego nie dojdzie,to idz i badz jej psem,taka masz fantazje i juz,ale jak bedziesz z sasiadka takie cos kontynuowal to moze sie to zle skonczyc i wtedy to koniec twojego zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka32321
rozczaruje cie ale to zdrada moim zdaniem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uoli rama
a dla mnie to nie zdrada,przeciez sie nie kochaja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didoloda
masz bujne fantazje,ale wracajac do pytania,to jest chyba zdrada,niewazne ze nie bedziecie uprawiac seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyut
Myślę, że o tym czy to byłaby zdrada czy też nie decydują podteksty jakie temu towarzyszą. Jeżeli zabawa ma podtekst erotyczny (nie koniecznie musi dojść do zbliżenia, wystarczy moim zdaniem, że to będzie Was podniecać) to potraktowałbym to jako zdradę. Jeżeli to miałaby być neiwinna zabawa ... chyba nie ma niewinnych zabaw ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenikowea
sadze ze to nie jest zdrada,nie ma zadnego kontaktu fizycznego,jedynie to calowanie stóp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenonia 00
jezeli to ma byc zabawa na jeden raz bez zobowiazan,to spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga to ja
przeciez to nie jest zdrada,moim zdaniem dominujac nad kims to nie jest zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×