Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martta

JAK ROZPOZNAć CIążę W CZASIE BRANIA TABLETEK ANTY?

Polecane posty

Biorę tabletki anty po raz pierwsz(YASMIN).kOCHAMY SIę Z MOIM MężEM BEZ INNEGO ZABEZPIECZENIA i on kończy we mnie. Wiem,że zdażają się wpadki nawet w czasie zażywania tabletek anty. Jak rozpoznać objawy ciąży?Czy są inne? Czy jak się jest w ciąży to podczas 7 dniowej przerwy nie występuje okres?Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie "wpadłam" po Yasmin, pierwsze oznaki? najpierw zaczeły mnie boleć piersi no a potem brak okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponieważ objawy ciązy
i objawy uboczne stosowania tabletek są w zasadzie takie same, ciążę można podejrzewać, jesli nie wystąpiło krwawienie w przerwie. co nie znaczy, że zawsze brak krwawienia oznacza ciażę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam tabletki ponad 1,5 roku nigdy wcześniej mnie piersi nie bolały dlatego nie przypuszczałam ciąży, poszłam do lekarza, okazało się że z piersiami wszystko ok, ale dalej bolały... lekarka kazała mi poczekać do czasu kiedy mam dostać krwawienie... nie dostałam... zrobiłam test no i wyszedł pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia00000
oj dziewczyny, nie straszcie autorki,, biorę yasmin od lat 4 i jest ok, pilnuję godziny przyjęcia tabletki, nie mam problemów typu wymioty i biegunka, w sumie to różne tabletki biorę od 14 lat, żadne mnie nie zawiodły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, przy PRAWIDŁOWYM zażywaniu tabsów, szansa na ciąże jest tak znikoma, że jak ktoś zajdzie, to radzę mu zacząć grać w lotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to chyba ja musze zacząć grać w totaka, tabletki bralam 4 lata (1,5roku Yasmin) regularnie, zawsze o tej samej godzinie - nigdy nie zapomniałam i co ... bede mamusią no ale teraz po cieżkim szoku już się ciesze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×