Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamuska28

Gdzie warto kupowac, promocje, niskie ceny, czylit o co lubimy

Polecane posty

Gość asiulek882
Apropo dnia dziecka, który właśnie się zbliża to może zainteresuje was 10% rabatu na cały asortyment na www.tree-house.pl . na Dzień Matki też możecie tam znaleźć kosmetyki eko itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek882
Wpisujcie hasło DZIEŃ DZIECKA przy kończeniu zakupów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirmi
Ja szukałam dla siebie jakiejś fajnej torby na zakupy :) żeby była mocna a nie taka zwykła, w której się nic nie mieści albo paskudny dizajn rodem z hipermarketu. No i trafiłam wreszcie na to: http://www.mnogonoga.pl/produkt/chmury/torba-z-chmura-czarna.html jestem bardzo zadowolona, torba dużo mieści i jest z naprawdę mocnego materiału, no i ma do wyboru - albo paski na ramię, albo taki długi przez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka_łódź
Polecam gorąco Marabu-outlet (www.marabu-outlet), znalazłąm tam ciuchy duńskich ekskluzywnych marek takich jak Ichi i Object które za granicą kosztują 200-300 zł a tu były poniżej 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukacie dobrych jakościowo produktów zapraszam do Frisco. Znajdziecie tam także asortyment dla osób na diecie wegetariańskiej, bezglutenowej, dla małych dzieci oraz z zakresu kuchni świata. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valkiriavelvantaa
tak, zgadzam się Marabu to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godny uwagi sklep to Danvera.pl duży wybór sukienek w rewelacyjnych cenach :) świetna jakość...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zapisałem się na te złote wyprzedaże dla tych rzeczy z Burberry. Normalnie kosztują majątek (teraz w sumie też nie mało), ale się szarpnąłem na koszulę. Trzy stówki zamiast tysiąca to całkiem niezły biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dłuższego już czasu robię zakupy w sklepie internetowym danvera i zdecydowanie mogę go polecić. Odzież bardzo stylowa i do tego świetnej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ulubiony sklep internetowy to danvera :) Uwielbiam sukienki a tam mam ich pod dostatkiem ;) W tym sklepie kupuję znacznie taniej sukienki, no i nigdy nie ma problemu z rozmiarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia2351
ja sobie zamówiłam wywołanie zdjęć w http://www.fotobarwa.pl/ i wyszło mnie trochę taniej niż u stacjonarnego fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin11112
Szczerze mogę polecić sklep sportowy www.sporti.pl Duży asortyment, niskie ceny, miła obsługa. Dodatkowo zawsze można liczyc na jakiś rabat cenowy. Ogólnie mówiąc - polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1970
Ja polecam http://www.legolas.pl/, księgarnie internetową. Naprawdę niskie ceny książek, ale przede wszystkim podręczników szkolnych i do nauki języków obcych. Solidna firma, sama tam zamawiałam podręczniki dzieciom. Dostawa szybka i bezproblemowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaa35
Skusiłam się na zakupy w sklepie danvera który tak polecacie i faktycznie jakość rewelacyjna cena niska bardzo szybka wysyłka duży plus dla tego sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika8889
Nie wiem czy widziałyście... Sklep sporti.pl własnie rozpoczął wyprzedaż sprzętu oraz akcesorii rowerowych. Ja tam się załapałam na rabt -15 na mój rowerek miejski z koszyczkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukając sklepu z szerokim wyborem produktów, ciekawymi promocjami i dowozem do domu, warto zajrzeć na www.frisco.pl Mamy z dziećmi, zapracowani czy ceniący sobie zakupy online! Dla każdego coś dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8344
Polecam www.MyCotton.pl bielizna dla każdej z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika1122
Zwróćcie uwagę na ofertę sklepu sporti.pl Powyższy sklep ma baardzo duuzy asortyment, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie :) Aktualnie trwają promocje na dział siłownia/fitness. Wiele produktów jest w niebywale niskich cenach. Warto skorzystać z okazji :) http://www.sporti.pl/pol_m_SILOWNIA-I-FITNESS-3224.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj na outlet Solar, przeceny są tam cały czas, tylko nowe ciuszki dochodzą ;) solar-company.com.pl/sklep/outlet/ zawsze można znaleźć coś ciekawego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zajrzeć na Outlet Solar, promocje są tam cały czas, tylko nowe ciuszki dochodzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tanio nie jest ale ekskluzywnie. ja wyszukuję tu buty od topowych projektantów --> luxusowi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często zamawiam na v mają szeroki wybór a do tego miła obsługa i szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×