Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość henriz

Szok - on mieszka z rodzicami !

Polecane posty

Gość henriz
Od 2 roku studiów miałam sponsora, ale lepsze to niż kiszenie się pod jednym dachem z rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam tylko
Na przyszlosc to mozna sobie wlasnie zbierac pieniadze jak sie nie ma jeszzce rodziny do utrzymania, ale tacy ludzie jak ty maja za male mozdzki zeby to pojac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjj
do cwiercinteligentki buhaaha: w jakim ty swiecie zyjesz ? mogl kupic mieszkanie i je wynajac ? no tak rzecziwiscie przeciez kupno mieszkania to jest kwestia wyciagu z konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zrobienie prawa jazdy
czego to kwestia? też najpierw musi znaleźć dziewczyne, a potem zrobić prawko? czy ona ma go podrzucać po randewu na chatę>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiac mi sie chce
a moj bedzie mieszkal ze mna w jednej polowie domu i moimi rodzicami w drugiej polowie domu... ale musze byc zalosna dla was hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjj
nie porownuj prawa jazdy i kupno samochodu do mieszkania a o to sie rozchodzi glownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zrobienie prawa jazdy
myślę, że autorce chodziło po prostu o nieporadność życiową i o nierobienie niczego, aby coś zmienić w życiu, mentalne utkwienie w wieku nastoletnim. Moim zdaniem każdy po 20 powinien się z domu wyprowadzić i poznać smak samodzielnego życia, ale oczywiście każdy robi jak uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smiac mi sie chce
Czemu on do Ciebie się przeprowadza, a nie Ty do niego? Pytam, bo u wielu moich znajomych się zdarza, że facet się wprowadza do dziewczyny albo do rodziców dziewczyny, a nie na odwrót, a u niektórych to aż widać, jak się cieszą, że dziewczyna ma mieszkanie i jak dobrze trafili :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiac mi sie chce
bo ja jestem jedynaczka i mamy spory dom, a on ma strasznie durna siostre ktora uwaza ze wszystko nalezy sie jej, wiec dla jej dobra i uspokojenia moich nerwow lepiej zebysmy mieszkali u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×