Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość diabli nadali ................

KTÓREGO FACETA Z KAFEEEE ..... ?????

Polecane posty

nie lansuje sie bo nie mam w tym interesu ....czasu na kafe mam coraz mniej a bede mial go jeszcze mniej wiec ? gdzie tu lans? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lansujesz sie kabel
już ja swoje wiem...a tak a propos lansu to wygrywasz rankingi najbardziej rozchwytywanych facetów na kafe, stąd moja dygresja. a tak poza tym to się nie tłumacz bo robią to tylko winni:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i wygrywam :) ...i bylbym klamca gdybym napisal ze mnie to nie cieszy :). "ja juz swoje wiem "...mam nadzieje ze wiecej niz Sokrates :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lansujesz sie kabel
raczej zazdrosna:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i zazdrosna :d A co ci top pzreszkadza? :D Niech sie lansuje, jego sprawa. Poza tym ja nie wiem o kim mowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lansujesz sie kabel
no dobra, to w telegraficznym skrócie wyjaśnię o co biega kabel:o otóż przeglądam ten marny forum raz na jakiś czas od wielu lat i nie wchodzę w żadne pyskówki:o ale z Tobą mam czasem chęć się pokłócić właśnie za Twoją bezpłciowość, drętwotę, roxmemłanie... sorry ale taki sam sobie stworzyłeś wizerunek i tylko kafeteryjne pustoty mają o Tobie pozytywne mniemanie, ba uwielbiają Cię:D to by było na tyle🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawazywszy na fakt ze wygrywam rankingi to duzo musi tu byc tych jak sie wyrazilas pustot...az tak bezplciowy nie jestem skoro znajduja sie kobiety ktore w ciemno by mni chcialy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy jest kim chce
i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lansujesz się...
wal się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nibiruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
bo z nim nie można sie nudzić, poza tym jest taki wierny i opiekuńczy! I zajęty :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewgregtr
kto to jest ten nibiru? w jakim temacie sie wypowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nibiruuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Gotował żonie tort jak wracała skądś tam, kupił jej perfum Gucci Envy, a czym ujął mnie za serce totalnie to tym że wziął teściową na zakupy żeby "nie siedziała sama w domu" 😭 Ja chcę takiego faceta. Poza tym czasem ma takie śmieszna i szalone żarty! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×