Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość od niedawna mama

Ogromna ochota na łózkowe igraszki po porodzie.

Polecane posty

Gość od niedawna mama

Tydzień temu urodziłam córeczkę, więc potrzebuje jeszcze ok 5 tygodni by dojść do siebie po porodzie. Poród był cieżki i trwał długo bo ponad dobę. Myślałam, że po tym koszmarnym bólu stracę ochotę na seks na jakiś czas. W dodatku byłam nacinana, ze zrastaniem sie rany problemu nie ma i raczej nie będzie, bo lekarz pokazywał na mnie studentce medycyny jak powinno prawidłowo się zszywać ;) więc sądzę że się przyłożył do tego. Rana już nie boli, ale ciągnie. Nie jest źle. Córeczka jest raczej spokojnym dzieckiem, ale oczywiście jak to noworodek zdarza jej się płakac i często budzi się w nocy na karmienie, przez co chodzę trochę nie wyspana. Nie przeszkadza mi to jednak od jakiś trzech dni mieć straszną ochotę na seks. Pod koniec ciąży się nie kochaliśmy bo pochwe miałam tak przekrwioną, że każdy stosunek mnie bołal, a teraz marzę o gorącym seksie z mezem. A tu jeszcze ponad miesiac celibatu został... :( Jak szybko u was po porodzie pojawiła się ochota na seks? I jaki ten "pierwszy raz" po porodzie dla was byl? Przyjemny czy raczej bolesny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od niedawna mama
idź tłuku do szkoły się douczyć na temat rozciągliwosci i elastyczności szyjki macicy bo widze ze z wiedza kulawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma szyjka macicy do seksu
???? czyli uwazasz ze twoj stary wsadza ci penisa do macicy???? jak ty urodzilas te dziecko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsadźSobie Sama
zabobony hehe nasłuchałyście się opowięści prababek i teraz opowiadacie farmazony :P głupie baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam podobnie. W ciąży mógł seks dla mnie nie istnieć, a teraz - dwa tygodnie po porodzie - mam niesamowitą ochotę wszystko co związane z bliskością mojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ciazy i po porodzie mialam duza ochote , w ciazy do samego konca sie kochalismy po porodzie czekalam 2 tygodnie wtedy juz nie plamilam, ale nie bylam tez cieta, wiec szwow nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
Nie wiem jak będzie u mnie bo dopiero jestem w ciąży ale bardzo ci zazdroszczę, autorko tematu. Mam nadzieję że też będę miała taką ochotę na seks po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekalam 5 tyg bolalo okropnie !!! pozniej po tygodniu znowu bylo lepiej a ochote mialam tak jak piszesz ale mozna sobie radzic w inny sposob ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetkaks
ja czekałam jakieś 4 tyg, też ochota była duża:) byłam zszywana, na początku trochę bolała ta blizna, ale szybko ból ustąpił, teraz jestem już trzy m-ce po porodzie i jest lux i nigdy bym się nie spodziewała, ale seks jest teraz lepszy:) powodzenia w dochodzeniu do formy życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakies 4 tygodnie po porodzie miałam dużą ochotę, pierwszy raz po 5 tygodniach bolał, odczekałam jeszcze tydzien i było lepiej. I stwierdzę również jak któras powyżej, że seks jest teraz fajniejszy, jestem tak jakby wrażliwsza i jest naprawdę cudnie:):):) Mojemu mężowi nie przeszkadza że jestem nieco luźniejsza, a poza tym to można zniwelować ćwicząć mięśnie kegla albo kupic kulki gejszy i nosić - tez sie ćwiczy mięsnie pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goed
Dnia 10.08.2009 o 09:13, Gość od niedawna mama napisał:

idź tłuku do szkoły się douczyć na temat rozciągliwosci i elastyczności szyjki macicy bo widze ze z wiedza kulawo.

Dokładnie co za imbecyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×