Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość esmeralda100

Odmówić czy olać???

Polecane posty

Gość esmeralda100

Koleś czyt.kobieciarz który kiedys mi sie podobal....4 miesiace temu pytał mnie o spotkanie...odpowiedzialam wymijająco ze kiedys tam;)po miesiącu znowu sie pytal o kawe-podziekowalam i odmówilam.......twierdząc ze mam chlopak;)teraz on znowu pyta o kawe....napisac mu znowu NIE DZIEKUJE CZY lepsza zemstą bedzie nieodpisywanie NIC?:-D co Go bardzoj wkurzy...odmowa...czy olanie???:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej olej olej olej
nie odp :D ale sie wscieczy :D:D:D olej nie odp zignoruj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej ciepłym moczem
olanie, mój były też był kobieciarzem i najbardziej bolało go olanie brak reakcji jest najdotkliwszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeralda100
wlasnie to ze się bawił mną i moimi uczuciami;)narobil nadzieji,a potem potraktował jak jedną z wielu:-o sam potrafil wiele razy nie odpisac na eski...wiec teraz niech ma za swoje:-P "Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie:-D "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś taki
Olej gościa, to bardziej boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeralda100
"Dzisiaj olejesz, a jak kiedyś zmienisz zdanie, to on oleje ciebie " To juz przerabialismy kiedys dawnoooo:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeralda100
juz mu odmawialam........a nadzieji mu nie robie.....bo on nie traktuje naszych spotkac poważnie....po prostu jak ma czas, ma ochote sie spotkac ,jak mu sie nudzi to sie odzywa,a z tego nigdy nic nie bedzie.........nie znasz go,a ja nie bede tu opisywac jaki on jest,bo bym zajela cały topic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×