Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matulablond25

Mój syn jest transwestytą?

Polecane posty

Gość dojrzały trans
tak już się stało i tego się nie zmieni. nie masz syna homoseksualisty ani transseksualisty. nie jest też prawdą, że to ma ścisły związek z masturbowaniem się i podnieceniem seksualnym. bzdura. jeśli zaś zaakceptujesz swoje dziecko jako matka, kobieta, w przyszłości relacje twego syna z kobietami nie będą zaburzone, co mogłoby się stać, gdybyś mu teraz stanowczo zabroniła lub, co gorsza zwymyślała od zboczeńców. wszyscy maja prawo do szczęścia, nawet z małym transem w domu. ja jestem już dużym transem i wiem, że to możliwe. oczywiście na ulicę nie wychodzę, ale żona wie o mnie wszystko i mogę nawet z nią swobodnie o tym rozmawiać. nawet kilka razy\mnie widziała w moim drugim wcieleniu. wierz mi, zrozumienie i spokój w domu jest dla twojego dziecka szalenie ważne, chyba nawet najważniejsze. i jeszcze jedno. on nie jest winien temu, że się urodził z bogatszą osobowością, niż inni, więc go za to nie karz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaty trans
od dawna lubie ubierac sie jak kobieta,zona to zaakceptowala.i nie czuje sie chory,nasze spoleczenstwo jest zacofane,osoby trans,bi czy chomo sa dla wszystkich nienormalni-to jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka0101
Witam, wychowuje syna który ma 15 lat. Kiedyś poprosił mnie abym mu kupiła rajstopy, troszkę się zdziwiłam ale mu kupiłam. Powiedział że lubi nosić rajstopy. Nie sprzeciwiłam sie temu. Pewnego dnia, wszedł do kuchni był ubrany w cały asortyment kobiecy oprócz makijażu (tego nie toleruje u syna) Mial na sobie pończochy samonośne bluzeczke spódniczke itp Zapytałam sie go czy dobrze sie czuje , odpowiedzial że tak. Całkiem nie dawno byliśmy razem w sklepie. Zobaczyłam na manekinie ładny komplet bielizny damskiej. Stwiedziłam że ładnie mu w tym bedzie (to były półstringi, biustonosz push-up, pas do pończoch i oczywiscie pończochy, szpileczki, a potem mu kupiłam gorset). Zapytał się dla kogo to. odpowiedziałam że dla niego, ucieszył się. W domu chodzi ubrany jako kobieta a jak gdześ wychodzi to sie przebiera. Jest normalnym chłopcem prócz że sie przebiera za kobiete. Ja wiem tylko o tym i nikt inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarzu-lecz się sam
"osoby trans,bi czy chomo sa dla wszystkich nienormalni-to jest chore." Brak akceptacji dla zboczeń jest całkiem normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transdaria
Katarzynka0101 dobrze robisz oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pieszczot
z żoną wkładam sobie pończochy samonośne bo tak luię raz białe raz grafit raz czarne, no i kogo to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka0101
Pytałam się psychiatry o niego, powiedział że nie ma skłonności zmiany płci czy czegoś w tym stylu. Jak podoba się synowi taki styl, to okey w końcu nic złego nie robi. Ubiera się tylko przy mnie lub jak jest sam! king kong parówkonogi - słuchaj, nie wiem czy Ty masz syna czy córkę czy nawet jesteś pełnoletni. Ty swoje dzieci wychowujesz po swojemu, ja też po swojemu. Każdy wychowuje na swój sposób, więc, wybacz, nie będę nikomu się podporządkowała!!!! To jest mój syn!!! I musze go zaakceptować takim jakim jest i będzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje spokoju, matką nie jestem, ale ja bym lekko koło tego nie przeszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka0101
Nanaya, w końcu nic złego nie robi moj syn, wiec niech nosi sobie. Pisząc tu zdałam sobie z tego sprawę ze będą pozytywne i negatywne komentarze. Czy ja źle robię? Chyba nie bo wolę aby był tak ubrany przy mnie niz ma gdzieś chować się po kątach i tam to robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tej no
Może to damian vel proszek do prania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka0101
co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trans daria
king kong parówkonogi skończ pi******* o jednym kup sobie słowik i naucz się nowych słów bo się powtarzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon666
>Dla mnie jako rodzica, na pewno byłaby to trauma... >Niby to nieszkodliwe, ale byłem kilkanaście razy w Warszawie i >widziałem 2 takie dziwadła na ulicach. Nie powiem. Czułem dyskomfort >psychiczny jadąc metrem obok kolesia w rajstopach i chyba szpilkach. >Już nawet nie pamiętam. Wiem, że był ubrany tak pół na pół. Starałem >się to wymazać z pamięci. Poszukiwacz_zlota, żyjesz z tym jeszcze, czy już ci żyłka poszła z tej traumy, którą przeszedłeś w stolicy :) Sam dałeś sobie z tym radę, czy potrzebujesz fachowca? Jeżeli nie, to mogę ci polecić dobrego psychiatrę. Będziesz jednak musiał przyjechać do Warszawy jeszcze raz. Dla mnie jesteś dziwolągiem do kwadratu. Nie rozumiem facetów uległych wobec kobiet. Przecież to chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trans lubsk OLA
ja tesz jestem trans mam 20 lat uwielbiam szpilki i d bielizne i ciuszki tesz sie masturbuje ale chce zmieńci płeci a muwiom na mie OLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemam pomysłu na nazwe
ja mam 13 lat i też mam taki problem chociaż staram się przestać to poprostu silniejsze odemnie (licze że mi przejdzie) i kup mu jego własny stanik bo to napewno lepsze niż podbieranie. ( nie idź z nim do sklepu poprostu kup mu i daj )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypi3rdalaj poglądaczu z
reklamą ciągoFlecie j3bany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorze idz z synem do
psychiatry, seksuologa nie kupuj mu damskiej bielizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 51
Ja też lubię sie przebierać w damskie ciuszki. Ale do tego chcę wyglądac jak kurewka, krótka mini, wysokie szpile lub kozaki,pończochy, stringi,peruka. Nie wiem jak z tego wyjść,czy jest na to szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 51
Ja też lubię sie przebierać w damskie ciuszki. Ale do tego chcę wyglądac jak k**ewka, krótka mini, wysokie szpile lub kozaki,pończochy, stringi,peruka. Nie wiem jak z tego wyjść,czy jest na to szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak zacznie pózniej tacie
loda robić przyłapiesz ich też będziesz pytac a może dołaczysz, zaccznie od penisa ktory jest najblizej :D czyli za ojcowska palke sie zlapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odjhfu
Nie ma nic w tym złego. Musisz określić granicę jakie można a jakie nie. Będzie dobrze, ważne że nie robi się z tego awantury, nie padają przekleństwa czy wyzwiska że dziecko jest chore, zboczone. Każdy jest jaki jest i to nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gia18
Nie zabraniaj mu tego . Pokaż mu ze go wspierasz i niezależnie kim jest czy będzie zawsze będzie mógł na Ciebie liczyć. Trochę wyrozumiałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca 26
ja mam 26 lat i też lubię się przebierać, ale tylko w damską bielizn, zwlaszcza staniki i bluzeczki. I tylko w celu osiągniecia satysfakcji seksualnej, po orgazmie musze natychmiast zdjąć te ciuchy ,czuje wrecz wstret. Mam dziewczyne od 2 lat i nie wie ona o moich skłonnosciach, wczesniej mialem sporo i żadna sie nie dowiedziała. Moja obecna to czasem nawet zarttuje że na te moje cycki to mi stanika pożyczy ( jestem troche przy kości ) poza tymi wyskokami nie mam ani slklonnosci do malowania sie, ani do np jkakichś sukienek. Kilka razy zdarzylo się wyjscie publiczne ale tylko z bluzeczce i staniku , schowanymi pod bluza ?( fajnie wtedy autem sie jezdziło ) :) poza tym jestem normalnym facetem. chcialem to leczyc ale chyba nie ma sensu, w seksie z dziewczyna mi to nie przeszkadza, w sumie i tak nie mieszkamy razem wiec okazja na cos wiecej jest jakies 3-4 razy w miesiacu, a ja mam duzy temperament i czasem wole sobie zrobić dobrze w damskiej bieliznie i bluzeczkach jak jestem sam w domu, niż mam chodzić na dz..ki albo szukać przygodnego seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyVirUS
Niekoniecznie, może po prostu jest ciekawy. :) Miałem 3 siostry. Czasem z ciekawości mi pożyczały ciuchy - smiechu koopa. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca 26
każdy ma jakiś fetysz i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieUstraszona
Cóż, choroby umysłowe lub dewiacje są podobno dziedziczone, po 5 latach terapii lekarze specjaliści ci nie pomogli, biedna - chodź na przytulski. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greg128
Ja tutaj nie widzę problemu. Syn jest młody i w tym wieku zapewne podnieca go noszenie damskich ciuchów. Sam tak miałem i to jeszcze w późniejszym wieku. I nic temu nie przeszkadza. Jeśli już - to tak jak radzili niektórzy - porozmawiaj z nim i zaproponuj że kupisz mu osobną bieliznę (jaką sobie wybierze). Jeśli powie, że woli nosić Twoją to znaczy że podniecają go kobiety - to dodatkowy bodziec, być może w tych ciuszkach się masturbuje (niekoniecznie brudząc tą bieliznę). A jeśli okaże się transwestytą to zaakceptuj go. To że lubi się przebierać w damskie ciuszki nie znaczy że coś z nim nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ich.pl
ja mam 14 lat i uwarzam że dobrze by było gdybyś kupiła mu jego własne staniki majtki itp. przejdzie mu po czasie ( mi przeszło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×