Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matulablond25

Mój syn jest transwestytą?

Polecane posty

Gość marta sma
uwielbiam transy i penisy w rajstopach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nyl
matulablond25 pozwól synowi przebrać się w twojej obecności! Pomóż zakładać mu pończoszki i swoje stringi obserwój czy podnieca się przy tym dotykaj jego pośladki gdy będzie miał wzwód masuj mu przez stringi penisa gdy już nie będzie się w nich mieścił wyciągnij weź mu go do buzi i z matczyną czółością zaspokajaj go ustami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to sie mowi poprostu byla
nie jest to nic groznego i mozna z tym normalnie zyc. chlopakowi napewno bedzie latwiej jsli bedzie mial akceptacje ze strony rodzicow. pomysl jak musial sie czuc sam ze swoja tajemnica i jak czulby sie gdybys zabrala go na zakupy aby wybral cos dla siebie ;) takie zachowanie nie przekresla szansy na zwiazki i rodzine. gorzej jak chlopak bedzie czul sie nie akceptowany. wtedy moze popasc w depresje i dopiero miec klopoty. pogadaj z mezem jesli kocha syna bedzie chcial dla niego jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) poszukuję osoby, która zgodziłaby się ze mną porozmawiać o byciu transwestytą. Czy jest ktoś, kto nie boi się o tym mówić :) ?? pozdrawiam, e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila 35
U mojego syna było to samo nie wiedziałam co robić trochę mi pomogli na meritum.sos.pl fachowe podejście do takich spraw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jiab
Rozmowy, rozmówki- to może ja spróbuje o tym popisać z tobą.Ogólnie lubie oglądać trans i nawet mnie to podnieca. Nieraz fantazjuje że jestem w bieliźnie erotycznej wraz z innym trans. Dotykamy swoje ciała swoje kutaski w przezroczyrtych stringach.Mamy na sobie pończochy gorsety ...-napisz coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolaaaaaaaaa
jak miałam 15-16 lat ubierałam sie w meskie ciuchy, ale nie czułam sie chłopakiem, po prostu lubiłam męskie ubrania :D to raczej mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jiab
nikola- a ja lubie ubierać body i w nich się masturbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PirdolonyChujJebanny
Jestem transwestytą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek0023
Witam mam 13 lat i tez chce się przebierać w damskie ciuszki. Ale nie mogę . Czytałem tekst Katarzynka0101 i chciałem się zapytaj w jakim mieście pani mieszka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki wzrost ma pani syn Katarzynka0101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna0101
a po co ci to wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze robi niech się realizóje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka syna TRANS
artykuły mogą być widoczne tylko po zalogowaniu. Fragment: (...) problem zgubienia transwestyty, który nie do końca wie, kim jest i czego potrzebuje. Otóż ze względu na niepopularność rzetelnej wiedzy, brak wychowania seksualnego, podtrzymywanie mitów i stereotypów sam transwestyta ma dość duży problem, żeby w pojedynkę dojść do tego, kim jest. Kiedy szuka informacji, często zostaje zdezorientowany – oto znani seksuolodzy w najnowszych publikacjach mylą go z fetyszystą (przebieranie się w ciuszki w celu zaspokojenia popędu seksualnego), homoseksualistą, transseksualistą albo zboczeńcem, którego należy leczyć. Często po poszukiwaniach odpowiedzi, jest jeszcze bardziej zdezorientowany niż przed. Zamiast szukać odpowiedzi u „autorytetów”, postanawia po prostu sprawdzić, o co tutaj chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka syna TRANS
dalej artykuł (...) transwestytyzm jest czymś danym raz na całe życie – jak kolor oczu – i nie da się go ani „wyleczyć” (nie jest chorobą), ani w jakikolwiek inny sposób pozbyć (co nie znaczy, że niektórym nie udaje się go stłumić na długie okresy, po których znów wraca), o tyle fetyszyzm – jako zaburzenie seksualne – da się leczyć i wyleczyć u psychologa-seksuologa. (...) Oczywiście powinien być to ktoś, kto dobrze zna problem, z którym się do nim zwracamy. Specjalista od wszystkiego z jakiegoś Ciaputkowa Dolnego może jeszcze pogorszyć sytuację swoim brakiem wiedzy (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka syna TRANS
(...) Transwestyta to mężczyzna, który w jakiejś niedużej części czuje się również kobietą (np. emocjonalnie). Na co dzień jest zwykłym facetem, chłopakiem lub starszym panem, ale czasem kobiecy pierwiastek, który w nim tkwi, musi zostać zaprezentowany światu. Czasem tylko światu wirtualnemu (Internet), czasem najbliższej, zaufanej osobie (dziewczyna, przyjaciółka), a czasem po prostu przypadkowym przechodniom. Tak po prostu musi być. Rezygnowanie z kobiecego pierwiastka jest dla transwestyty okaleczaniem osobowości. W skrócie można więc powiedzieć, że transwestyta to mężczyzna, który tylko bywa kobietą. Upodabnia się emocjonalnie do kobiety (...). Facet chce po prostu czasami być wrażliwy i uczuciowy i móc to okazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka syna TRANS
Przecież my kobiety czasem też mamy dość naszej osobowości - kobiecości. Wiemy, co się z nią wiąże, jakie ograniczenia, wyrzeczenia i niedogodności. Wkurza nas, że nie możemy tak po prostu dać "w ryj" jednemu i drugiemu, który nam akurat zajechał drogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ED Wood junior....miał podobnie . Ale największą krzywdę rodzice temu młodemu by zrobili wpierając jaki to on zboczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka syna TRANS
Od dwóch tygodni wiem o tym, że mój syn to transwestyta. Syn ma 19 lat. Zastanawiam się jak długo męczyła go ta świadomość, zanim zdecydował się na zwierzenie. Od razu mu powiedziałam, że musi się polubić i zaakceptować. Syn studiuje w innym mieście niż mieszkamy. Codziennie płaczę i zastanawiam się jak go wesprzeć i jednocześnie nie zaszkodzić. Szukam po Internecie wskazówek. Zapisałam się do psychologa, żeby mi poradził, w jaki sposób wspierać syna, który chyba nie może się pogodzić z tym faktem... sam nie chce chodzić do żadnego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubi w pupke kup mu wibratora brrrr zzzbbzzz aahahaha stoi mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trans fest tyta
Ja jestem transem a mój syn jest normalny. Czasem żartuję sobie, że go za karę przebiorę za dziewczynkę. jest to dla niego NIEWYOBRAŻALNE. Jak widać transowanie nie jest zaraźliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbycho
ten "gość" to osoba, która nie umie czytać ze zrozumieniem. Transwestyta hetero, to nie gey (homoseksualista).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy transem jest chlopczyk,ktory lubi sie bawic lalkami,identyfikuje sie z postaciami kobiecymi,jest zafascynowany strojami,makeupem etc.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też transwestyta
Transwestyta, to typowy mężczyzna, utożsamiający się w pełni ze swoja płcią. Są to jednak bardzo wrażliwi ludzie (często mogą być utalentowani artystycznie), którzy mają bardzo rozwiniętą empatię, mogą być również niepoprawnymi romantykami etc. Uwielbiają kobiety, ich krągłości i subtelność. Z moich obserwacji wynika, że za bardzo idealizują kobietę. Są przekonani, że kobiety nie znoszą być traktowane przedmiotowo (jako obiekty tylko seksualne), dlatego sami nie chcą ich tak traktować. Uważają, że generalnie kobiety nie lubią seksu. Tłumiąc w sobie „zwierzęce” pożądanie wkraczają na tereny TRANSWESTYCYZMU. Według takiego mężczyzny, to czyste, idealne istoty o kryształowych sercach. Nieznoszące agresji, braku tolerancji itd. Czysta fascynacja… Chociaż na jeden dzień stać się kimś tak wyjątkowym i móc czuć to, co tylko mogą czuć kobiety. W ten sposób wydają się sobie bardziej ludzcy. Przekonanie o tym, że kobiety nie lubią seksu może wynikać między innymi np. z relacji między rodzicami: ojciec ciągle mający „pretensje” do matki o brak seksu, matka zawsze opędzająca się od „napastnika”. Taki obraz może być tylko interpretacją małego dziecka, ale w dorosłym mężczyźnie może stać się bodźcem do powyższych założeń. Ponieważ potrzeby seksualne wyrugowali ze swojego życia nie mają pojęcia, że to, co robią, to g**** na swojej własnej seksualności. Temat jest skomplikowany, a moja teoria jest jednym z przypadków, a każdy jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też transwestyta
Gdy dodać do tego niezadowolenie z wyglądu intymnej części ciała mieszanka wybuchowa gotowa. Ponieważ wielu panom wydaje się, że od rozmiaru zależy ich życiowe powodzenie i szczęście w związkach z kobietami. I tu jest mały zong. Najpierw, jako wrażliwiec idealizuje kobiety, a potem zakłada, że go nie zaakceptują. To oczywiście nie jest prawdą, albowiem kobiety nie oceniają kochanków tylko pod kątem penisa, jak to często C Z Y N I Ą sami panowie. Dla kobiety ważniejsze jest to, kim jest wybranek serca, jak się do niej odnosi, czego ona może się po nim spodziewać i czy ją kocha. Zakochana kobieta akceptuje swojego mężczyznę w całości i jeśli tylko chce być z nim szczęśliwa, to jest, bez względu na wygląd T E J części ciała…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w samo sedno
@też transwestyta akurat dziś poszukiwałem jakichś porad na swoją obecną sytuację. twoja teoria jest słuszna. dokładnie mnie opisuje. dzięki niej też inaczej spojrzałem na parę rzeczy. dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×