Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

do leal zabieg wykonywał mi lekarz dr Gregorczyk, który ma uprawnienia. Jego wypowiedzi przewijają się przez rózne strony internetu np. http://www.obcasy.pl/index.php?art=1&dzial=234&dzial2=970 http://www.kobiety.pl/?mod=aktualnosci&action=zobacz&id=2469 ale na zachwalaniu zabiegów kończą się jego umiejętnosci. Zdjęcia super wykonanych brzuszków, nózek itp. dotyczą jedynie klinik zagranicznych. Do tej pory nie udało mi sie zobaczyć pozytywnych efektów takich zabiegów wykonanych w kraju. Nie opowiadaj zatem leal, ze koleżanka nie może Ci zrobic zdjecia albo ze ktoś Cie pozna po kawałku posladka. Jak to jest, że te niezadowolone z zabiegu nie maja oporu z wysłaniem zdjeć? Powinno być chyba odwrotnie? do lusette oczywiście, ze na konsultacji lekarz będzie zachwalał zabieg i efekty po nim. Przecież z tego żyje. Mnie żadnych zdjęc nie pokazano, bo klientki mogą sobie tego nie życzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do leal zabieg wykonywał mi lekarz dr Gregorczyk, który ma uprawnienia. Jego wypowiedzi przewijają się przez rózne strony internetu np. http://www.obcasy.pl/index.php?art=1&dzial=234&dzial2=970 http://www.kobiety.pl/?mod=aktualnosci&action=zobacz&id=2469 ale na zachwalaniu zabiegów kończą się jego umiejętnosci. Zdjęcia super wykonanych brzuszków, nózek itp. dotyczą jedynie klinik zagranicznych. Do tej pory nie udało mi sie zobaczyć pozytywnych efektów takich zabiegów wykonanych w kraju. Nie opowiadaj zatem leal, ze koleżanka nie może Ci zrobic zdjecia albo ze ktoś Cie pozna po kawałku posladka. Jak to jest, że te niezadowolone z zabiegu nie maja oporu z wysłaniem zdjeć? Powinno być chyba odwrotnie? do lusette oczywiście, ze na konsultacji lekarz będzie zachwalał zabieg i efekty po nim. Przecież z tego żyje. Mnie żadnych zdjęc nie pokazano, bo klientki mogą sobie tego nie życzyć. Nie wiem czy nie poszło 2 razy, bo wiesza sie internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Voxangelika Napisz proszę nazwy klinik z których dziewczyny były niezadowolone bo to chyba właśnie o to chodzi żeby przestrzeć innych . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leal trzy miesiące po bodyjet
do Voxangelika na tych linkach są informacje skopiowane ze strony elite. Zapewne to płatna reklama - tak przynajmniej wygląda. Nie chcę robić zdjęć swojego ciała, żeby potem nie fruwały po necie. Poza tym uda, pupa wyglądają jakbym nic z nimi nie robiła. Więc po co by wysyłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kristin9 zabiegi robi lekarz a nie klinika, więc przestrzegam przed konkretnym lekarzem, który może przecież pracować w dwóch róznych miejscach. Można zawsze sprawdzić, jakie kto ma opinie w internecie a nie tylko na tym forum, żeby wyrobić sobie zdanie i podjąc właściwą dla siebie decyzję. do wszystkich Poruszę jeszcze temat zdjęć po sprzed i po operacji. Będąc kiedyś na konsultacji u znanego chirurga plastyka obejrzałam bez problemu nie kilka czy kilkanaście ale kilkadziesiąt udanych efektów jego operacji. Miał cały album. Oczywiście kobiety miały niewidoczne twarze. Dobry lekarz ma sie czym pochwalić! Zastanówcie sie nad tym dokonując wyboru. Co mają do pokazanie te wszystkie kliniki, o których mowa na forum? Wszędzie te same zdjęcia ściągniete ze strony BJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lusette
niestety właśnie "te" nierówności są na wszystkich zdjęciach które dostałam od niezadowolonych Klientek. Także na to że one występują są dowody a wyglądają strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela z wesela
do leal trzy miesiące po bodyjet uzywając twojego słownictwa: nie zawracaj nikomu tyłka na forum jak nie masz nic pokazania oprócz słownych zachwytów nad metodą Bjet. to już robi się nudne jak jakaś wpada i rozwodzi sie jak pieknie wyglada po liposukcji do voxangelika watpię żebyś dostała od kogoś te " dobre" zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela z wesella
Głupoty wypisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela z wesela
do leal trzy miesiące po bodyjet to po kiego diabła robiłaś ten BJ jak piszesz, że po zabiegu wszystko wygląda u ciebie tak samo jak przed?????? ośmieszasz sie dziewczyno wypisujac takie bzdury i bądź uprzejma nie podrabiać mojego nicka dodając jedno L!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leal trzy miesiące po bodyjet
nie wiem o co ci chodzi? nadmierna nerwowość ma różne źródła - zastanów się o co chodzi w twoim przypadku. czytaj uważniej. Jestem szczuplejsza, zgrabniejsza, spokojniejsza.... i dzięki temu szczęśliwsza. co do twoich wpisów - zostawiam bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;-) pytanie
Ponawiam pytanie, bo chyba nikt mi nie odpowie - czy ktoś miał robiony przeszczep tłuszczu do piersi (lub w inne miejsca) body jetem? Czy ten tłuszcz się wchłonął w całości czy tylko trochę i czy efekty są trwałe? Zależałoby mi jakby mi ktoś odpowiedział na to pytanie. A tak poza tym moglibyście się przestać kłócić na tym forum, bo forum nie jest od kłócenia się... a jak się już kłócicie to może chociaż trochę bardziej kulturalnie ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J a Ci odpowiem
czytam forum od dłuzszego czasu, do dzis nic nie pisałam. Zabieg ZBody Jetem miałam robiony 3 miesiące temu. Brzuch i biodra ( zainteresowanym mogę wysłać zdjęcia jakie miałam zrobione tuz przed zabiegiem i 3 miesiące po. Różnica kolosalna. 20 cm mniej. Jednak początkowo mój brzuch wygladał fatalnie. Przez pierwsze 2 tygodnie był to obraz rozpaczy. Byłam u lekarki, która robiła mi zabieg 3 razy w ciągu 3 tygodni po zabiegu. To były góry i doliny z wielką czarną śliwą, siniakiem pod pępkiem. Byłam na nią wściekła, chciałam jej po prostu przylać jak mi powiedziała, że mam się nie lenić tylko brać do roboty i masować a nie jeździć 300 km do niej bez sesnu. Jak sobie przypomnę jak mi masowała brzuch i ciągle gadała, że mam codziennie pół godziny wałkować brzuch i nie żreć to teraz ze śmiechu sikać mi się chce. Wtedy mi nie było do śmiechu. Wzięłam się do roboty i codziennie wałkowałam pół godziny brzuch wałkiem. Z dnia na dzień wyglądał coraz lepiej, po półtora miesiąca nie było znaku po zabiegu. Nie chodziałm na drenaże, bo masażystka jedyna w mojej miejscowosci pojechała na urlop, samo wałkowanie zmniejszało obrzęk, brzuch stawał się coraz miększy, przechodziło uczucie nadwrazliwości na brzuchu. Jestem fryzjerką, a więc ręcę maiałam nieciekawe, pomarszczone od płynów , farb i ciągłego mycia.Lekarka przeszczepiła mi tkankę tłuszczową za pomocą Body Jet w ręcę. Wyglądały do 2 tygodni po zabiegu fatalnie, durze, spuchnięte i sinawe, jednak obecnie tkanka tłuszczowa została i jest w rękach tak samo jak po zabiegu. To nie jest kit a super sprawa, naturalny materiał, który odmładza. Jesienią jadę na Body na bryczesy, wówczas zrobię sobię tkanką tłuszczową wypełnienie łydek. Miałam do wyboru Macrolane lub tłuszcz, sądzę, że wybrałam dobrze. Tkanka tłuszczowa częściowo się wchłania, jednak to co zostaje w nas po przeszczepie zostaje na stałe i JEST TO MOJA TKANKA, nie zrobi mi się słabo, jak pomyślę, cholera, mam coś obcego w sobie, moze coś ze zwierząt, może jakis siliko, nie , nie , z taką świadomością nie mogłabym żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
do ja ci odpowiem Mi sie zrobilo slabo jak to przeczytalam :) chyba jestes przykladem gdzie mowa jest srebrem a milczenie zlotem. W ogole jak mozna miec doliny i gory skoro przez pierwsze 2 tygodnie wszystko jest opuchniete.... I nie jest prawda, ze tluszcz zostaje na stale !! KTO CI TO POWIEDZIAL.... jak sie odchudzasz to tluszcz znika wiec pomysl logicznie.. u niektorych pacjetek tluszcz w ogoole sie nie wchlonal ... przewaznie jezeli zabieg sie powiodl to trzeba przyjac ze wchlania sie ok 30-50 % komorek tluszczowych i zabieg nalezy powtorzyc dla zachowania lepszych efektow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annajagielska11
do ja ci powiem czy mogłabyś przysłać mi zdjęcia, annajagielska1@o2.pl, jestem umówiona na początek września na Body Jet z ujędrnieniem skóry laserem chciałam zabieg zrobić wcześniej, ale trochę boje się upałów, Pani doktror do której sie zapisałam radziła przenieść na wrzeiseń z powodu upałów Byłaby wdzięczna za przysłanie zdjęć i tych zadowolonych i tych niezadowolonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do annajagielska11 zdjęcia wysłalam ci przed chwilą. Napisz czy zachwycona pani Fryzjera o nicku Ja ci odpowiem coś wysłała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ja Ci odpowiem
proszę o zdjęcia przed i po g-ginger@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna jagielska
Dziękuję za zdjęcia, dostałąm od 2 osób, można napisać że 1 osoba niezadowlona, druga zadowolona. U pierwszej osoby brzuch jest nieco mniejszy, ale duże góry i doliny, przepraszam, ale nie podobało mi się i nie chciałabym mieć takiego brzucha. U drugiej osoby różnica bardzo duża w ubytku tłuszczu. Przed wielki brzuch, nawet wystajacy sporo do przodu, taki jak w ciaży, ale obwisły (przepraszam Cię, tak ja to widzę), bez piłki w środku jak w ciąży, a po zabiegu brzuch nie rzucający się w oczy, jakby był po rocznej drakońskiej diecie. Dlaczego są tak duże różnice? Mnie w klinice odpowiedziano, ż nie zawsze jest efekt jaki osoba sobie wymarzy, jeżeli dużo cwiczy, to musi przed zabiegiem przestać, jeżeli nie ma czasu po zabiegu na masaże to lepiej niech nie robi zabiegu, nie jest to usunięcie tłuszczu w całości tylko wyszczuplenie, mam nie oczekiwać cudów, bo takich zabiegów z cudami nie ma, ale mój brzuch jeżeli dostosuję się do zaleceń będzie mniejszy o 1-2 rozmiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takapani
Hej! to wrzuc jeszcze ten brzuch po pliz. Nie jest najgorszy, ale rzeczywiscie wystaje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki36
Czesc, ja jestem w podobnej sytuacji tzn jestem dość szczupła jedyne miejsce gdzie mogę stracić troche tłuszczy to uda.Chciałabym troche powiększyć piersi.Czy ktos kto mial powiększane ta metoda piersi mógłby sie wypowiedzieć czy warto.Czy można liczyć na to ze cześć tłuszczu wstrzykniętego pozostanie? Ile ml musi być wstrzyknięte do biustu zeby to mialo sens? będę BARDZO BARDZO ZOBOWIĄZANA za podzielenie sie rada w tym temacie.Po prostu nie wiem czy warto raz myślę ze tak a za chwile jestem sceptyczna .To dlatego ze nie ma dobrych informacji na ten temat. pozdrawiam wszystkich z forum M PS JAKIE BADANIA KAŻĄ PRZE ZABIEGIEM ?czy jest ich duzo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takapani
Rzeczywsiscie roznica jest duza. A ile Ci odessano z tego brzucha? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka2
witam wszystkie forumowiczki. pierwsza odważna która zamieścila zdjęcia efektu po zabiegu - brawa wielkie - a efekt spektakularny. zadałam sobie trud i przeczytałam wszystkie wątki od 1 strony ponieważ temat BJ mnie zainteresowal. Od paru lat przymierzam się do metody Ultra Shape jako że ogólnie szczupła jestem ale problem mam z niewielkim brzuszkiem i oponkami. Teraz po prześledzeniu wszystkich opini chyba skusze się na zabieg BJ tylko oczywiście przeprowadzę dokładny rekonesans wsród lekarzy - który jest najrzetelnieszy. Nie oszukujmy się - żadna klinika nawet najlepsza i "wypasiona w marmury i kryształowe żyrandole" nie zapewni nam 100 % efektu. To człowiek decyduje w pewnym stopniu o efekcie a reszta to indywidualne predyspozycje bądz też szczęście lub jego brak. Dla przykładu podam że ja szykowałam się kilka lat do makijażu pemanentnego ust i zrobiłam go nie bacząc na koszta w najlepszym gabinecie - Sharleyu w Warszawie. Po 3 miesiącach zaczął się koszmar który obecnie po 2,5 roku dał rezultat blizn i odbarwień czerwieni wargowej. Jestem po prostu uczulona na barwik - zdarza się. Tyle że rzekomo najlepszy gabinet olał mnie dokładnie i pani właścicielka dziwiła się czego ja chce od ust - przecież wygladąją prawie normalnie. Tia - jak w reklamie "prawie Żywiec". Mam prośbę do forumowiczki która wywalczyła odszkodowanie o podanie na stronie jakiegoś namiaru na tego skutecznego prawnika. Dlatego też ważne wydaje mi się nie to czy zabieg w 100 % się uda, bo zwykłe pójście na solarium może zakończyć się śmiercią, a to jak lekarz czy klinika przyznaje sie do błędu i jest gotowe do jego usunięcia. Nie oszukujmy się lekarze to też ludzie i im jak każdemu zdarzają się błędy - ważne żeby te błedy gotowi byli poprawić nie narażając pacjentek na dodatkowe koszty czy inne atrakcje (oczywiscie ból chyba jest wpisany w ryzyko) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża Luksemburg
@Voxangelika - no widzisz, jednak ktos ma zdjęcia i pokazuje. Ja moich sprzed zabiegu nie mam, czego nie żałuję. Nie było co oglądać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o zdjęcia
proszę o zdjęcia przed i po liposukcji body jet. Jestem zapisana za dwa tygodnie na ten zabieg ale cały czas się jeszcze zastanawiam czy warto. mój adres aabb79@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankkkka21
ja robilam wypelnianie piersi tluszczem odessanym w trakcie zabiegu Body jet, powiekszylam prawie o jeden rozmiar. niewiele sie wchlania, efekt jest dobry. nie sadze, zebym czula sie tak dobrze decydujac sie na silikonowe wkladki. to jednak najbardziej naturalna metoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaPauliszka
To bardzo ciekawe. Już kiedyś widziałam materiał o body jet w którymś magazynie. Kto wie może sama się zdecyduję. Ale z biustem to jest tak, że robi się zastrzyki z tłuszu, czy jakoś inaczej? Bo to nie jest tak, że wkłada się jakieś wkładki z własnego tłuszczu, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważna
do wszystkich uważnych dziewczyn czytających wpisy:) czy WY naprawdę nie widzicie tych głupot co wypisuje ja ci odpowiem wejdzie na ten fotosik to zobaczycie że wykonane rzekomo zdjecie przed zabiegiem ma datę Wykonano 2007-04-29 10:10 natomiast zdjecie wykonane rzekomo trzy miesięce temu po BJ ma datę Wykonano 2009-09-15 23:29 Panna zaraz pewnie usunie te zdjecia z fotosika bo tylko sie ośmieszyła. watpie zresztą, zeby były to zdjecia tej samej osoby!!! zatem do tej pory nie ma prawdziwych zdjęc po udanym zabiegu BJ!!! tylko nieudaczne próby ratowania tego sposobu liposukcji.... Nie dla mnie takie hochsztaplerskie metody zachęcania klientów do zabiegów. Bawcie się dobrze dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana body jet
jestem po liposukcji wodnej metodą body jet i jestem bardzo niezadowolona, nigdy więcej, miałam odsysane uda i niestety mam grudy i nierówności, moje uda wyglądały o wiele lepiej przed tym zabiegiem, wszystko wisi i wygląda nieestetycznie. Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do uważna masz rację. Pani "ja ci odpowiem" nie zauwazyła , że na Fotosiku pojawia się data zrobienia zdjecia. jak do tej pory dostałam jeszcze jeden mail ze zdjęciami schrzanionych ud i żadnych wiarygodnych pomimo pojawiających sie zapewnień, ze zabieg bywa zupełnie udany bez żadnych powikłań. Porażka, kompletna porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×