Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość gość
Jestem prawie 6 tygodni po zabiegu, robilam uda i talię. Nie jestem jakas bardzo otyla, ale nogi mialam zawsze grube :/ Odessano mi okolo 1litra tluszczu, wg mnie to "tylko" 1litr ale lekarz stwierdzil,ze wiecej nie mogl. Przed zabiegiem mowil,ze nie widzi celu robienia zabiegu, ale widzialam go ja! Na dzien dzisiejszy w talii widac lekką poprawę, uda niestety dopiero wrocily do stanu "sprzed" i zaczynam miescic się w spodnie noszone przed zabiegiem. Codziennie masuje sie rolką, chodzę na masaz banką chinską 2 razy w tygodniu, ubranko uciskowe noszę wytrwale wg przykazu lekarza. Byc moze potrzeba wiecej czasu, ale ja stracilam nadzieje na jakikolwiek efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodyjet znieczulenie

Jestem prawie zdecydowana na bodyjet (brzuch). Zastanawia mnie tylko że zabieg lekarz wykonuje w znieczuleniu ogólnym. Lekarz ma bardzo dobre opinie, ale nie wiem co o tym sądzić. Jakie może być uzasadnienie dla znieczulenia ogólnego?

Czy ktoś miał zabieg w znieczuleniu ogólnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdusia82

Jestem świeżo po body jet. Znieczulenie miałam ogólne bo i obszar rozległy (brzuch boki uda Wew i zew transfer do pośladków ) zabieg trwał 4 godziny! Zaraz po przebudzeniu masakra wymioty i helikoptery ale już mi lepiej. na razie nie boli za bardzo bo działa znieczulenie. Jeszcze się nie widzę ale już czuje się szczupło 😂😂😂.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdusia82

Jestem świeżo po body jet. Znieczulenie miałam ogólne bo i obszar rozległy (brzuch boki uda Wew i zew transfer do pośladków ) zabieg trwał 4 godziny! Zaraz po przebudzeniu masakra wymioty i helikoptery ale już mi lepiej. na razie nie boli za bardzo bo działa znieczulenie. Jeszcze się nie widzę ale już czuje się szczupło 😂😂😂. Odessano mi 1,5 litra czystego tłuszczu. Teraz jest wieczór i spuchłam jak bania. Podobno rak ma być. Każą mi chodzić wiec łażę po korytarzu. No co powiem.. boli ale nie jakoś super skandalicznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdusia82

Jestem już 10 dni po zabiegu body jet. Po zabiegu czułam się w miarę ok ale pierwsze 4 dni w domu ciężkie. Na dzień dzisiejszy siniaki schodzą i opuchlizna. Skóra jeszcze nie zdążyła się obkurczyć ale mimo to efekty widoczne. W ubranku chodzę non stop (mam 2 na zmianę). Przerwa na prysznic. Ogólne samopoczucie już dobre. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi
Dnia 27.02.2013 o 00:07, pimpek1 napisał:

czesc dziewczyny widze ze jestescie aktywne... mam pytanie mam umowiony zabieg liposukcji we wroclawiu u dr wegrzyna,macie jakies opinie na jego temat czy ktoras robila cos u niego?

We Wrocławiu polecam szpital Orthos. Naprawdę znają się na swoim fachu. Dają duże poczucie bezpieczeństwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola

Czesc!
13 maja ide na pierwsza konsultacje...
Mam 168cm wzrostu i waze 55kg. Ogolnie jestem osoba szczupla - ale moj brzuch to jakas masakra. Jest mi tak wstyd ze prawie ciagle go wciagam 😞
Myslicie ze bodyjet to rozwiazanie dla mnie? Mam wrazenie ze on jest tak duzy ze nawet lipo...cja nie pomoze 😞
Jesli nie planuje przeszczepow tluszczu, a ilosc tluszczu do oddesania jest dosc sporo to w jakim przedziale cenowym powinnam sie zmiescic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Zdecydowałam się na zabieg Body-Jet na moje odstające boczki. Po bezsensownych zabiegach, braku reakcji na dietę i ćwiczenia, zdecydowałam się na Body-Jet w Krakowskim Instytucie Piękna Bielenda. Pani doktor pomogła mi w odpowiedzi na moje pytania i wątpliwości. Efekt jest rewelacyjny - juz po zabiegu rezultat był widoczny, pomimo opuchlizny. Teraz, na trzy tygodnie po zabiegu, zeszły obrzęki, nie było zgrubień podskórnych - jestem bardzo zadowolona i mogę polecić kobietą, które zmagają się z problemem podobnym do mojego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień po body-jet

Cześć dziewczyny,  jeśli Was to interesuje wczoraj miałam body-jet brzuch, boczki, talia i biodra w znieczuleniu ogólnym. Dziś wróciłam do domu i powiem, że boli i ciągnie, ale już jest super efekt mimo opuchlizny i siniaków. Odessano mi ponad 1 litr czystego tłuszczu. Mam pas, który będę nosiła 5-6 tygodni. Na dzień dzisiejszy polecam, a długo się zastanawiałam.

Zobaczymy jaki będzie efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi

Zabieg Body Jet to idealny sposób na poprawę sylwetki. A co najważniejsze,  odbywa się bez użycia skalpela! Z pomocą i realizacją przyszedł Michał Chalcarz , lekarz medycyny estetycznej z Bydgoszczy. Szybko, a przede wszystkim skutecznie zrealizowano dla mnie ten zabieg. Teraz prezentuję się zdrowiej, bardziej atrakcyjne - polecam to każdej kobiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna12

Mnie ten zabieg pomógł w końcu poczuć się piękniej. Miałam bardzo dużą ilość nadmiernego tłuszczu, którego nie mogłam się pozbyć. Lipo...cja body jet to chyba aktualnie jedna z najskuteczniejszych metod pozbycia się tłuszczu. Ja robiłam zabieg w Bielsko Białej w klinice Galena i jest to świetne miejsce. Lekarze są bardzo profesjonalni i z troską podchodzą do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania74

ten zabieg pomógł mi wyleczyć kompleks dużych ud. Nie pomagały mi ani diety , ani żadne ćwiczenia. Już załamana zdecydowałam się na zbieg w klinice  w Krakowie u dr Tomasza Mierzwińskiego . Polecam efekt super. Teraz z chęcią pokazuje nogi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze obawy w sumie szybko minęły - konsultacja przed Body Jet bardzo mi rozjaśniła sam przebieg zabiegu.

Po dwóch ciążach niestety diety za wiele nie pomagały. Zabieg robiłam w Klinice Galena w Bielsku Białej. Szybki powrót do domu. Najbardziej obawiałam się bólu po zabiegu, ale jak się okazało całkiem niepotrzebnie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również wykonywała zabieg w Bielsku Białej i jestem zadowolona. Miałam problem z ostającymi boczkami, a teraz praktycznie ich nie ma😁 jestem zachwycona!! Polecam klinikę Galena 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×