Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość Leal kilka miesięcy po
to chyba nie tak... jest jedna , dwie niezadowolone i robią koło tego raban i sieją panikę wśród innych. To się zdaża. Przed zabiegiem mnie uprzedzono, że nie wszystko może być tak jak sobie zaplanowałam. Swoje robi także konkurencja , która za wszelką cenę chcąc sprzedawać swoje rozwiązania i oczernia innych. Patrząc na swoje ciało - widzę, że mam rację. Jedyne co nadwyrężyło mój budżet po zabiegu to zakupy - musiałam kupić nowe ciuchy, bo stare spodnie i spódnice fatalnie na mnie wisiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bess79
Ja przebrnęłam przez wszystkie 60 stron zanim zrobiłam zabieg, dość łatwo jest wychwycić kto robi reklamę a kto zrobił zabieg rzeczywiście. Posty , które mówią o tym jaka to porażka rzeczywiście demotywują, ale chyba większość osób, które się decydują na zabieg starają się mimo wszystko konsultować to z lekarzami a nie kafeterią. Ja też zostałam uprzedzona o możliwościach górek i dolinek, o bólu, o ubranku uciskowym przez 3 tygodnie. Dostałam też przewodnik o tym jak dbać o ciało po zabiegu. Czyli antybiotyk, zastrzyki rozrzedzające krew, środek przeciwbólowy. Masaże limfatyczne, nawilżanie skóry etc, etc. Według mnie jest tak, że to nie metoda jest zła a co najwyżej lekarz, który to robi. Ostatnio nawet usłyszałam ciekawe porównanie. Czy jeśli ktoś w Toyocie zabije kogos na pasach to należy uważać, że Toyoty zabijają, czy też kierowca owej? Dlatego według mnie , to kunszt lekarza decyduje o powodzeniu bądź niepowodzeniu tegoż zabiegu. Body jet ma kilka stopni szybkości? wprowadzania wody, ja miałam robione na "dwójce", mimo, że dłużej to lekarz uprzedził mnie, że zdecydowanie lepszy efekt daje powolne, systematyczne usuwanie tłuszczu niż hurtową "szóstką", żeby zrobić jak najwięcej pacjentów w ciągu dnia. Ja mimo lekkiej opuchlizny i olbrzymich siniaków mimo wszystko widzę różnicę i to dość spektakularną i nie wyczuwam zgrubień. Masuję się codziennie za każdym razem właściwie kiedy tylko mam okazję, może to to przynosi taki efekt? A może poprostu mam podatne ciało. Miałam dość luźny tłuszcz, a nie zbity jak u sportsmenki, może to też wpłynęło. Generalnie jestem zadowolona, choć chciałabym zdjąć już ten kubrak. Biust na pewno zmniejszył się w obwodzie, ale ma piękny kształt. Mam nadzieję, że tak zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam swego czasu umieściłam tu swój mail z prośbą o przesłanie zdjęć po BJ. Dostałam w sumie, jak napisałam zdjęcia od sześciu dziewczyn. Co do jednej to można by dyskutować czy jest lepiej czy bez specjalnych efektów. ale PIĘĆ to było ewidentnie spieprzonych brzuchów czy nóg. Nadal mam je swoim komputerze, więc niech nikt tu nie pisze o teoriach spiskowych, bo ja sama a raczej mój brzuch jest najlepszą antyreklamą Body jeta. do Bess 79 mnie te nierówności zaczęły się pojawiać dopiero po miesiącu a im później tym gorzej zaczęło to wyglądać, ale nie musi to być regułą. Chodziłam przez cały czas na masaże i zamówione ubranko pilnie nosiłam 24 na dobę. Najważniejsze jest doświadczenie chirurga zaś mojemu niestety tego zabrakło, ale o tym możemy przekonać się niestety dopiero parę miesięcy po zabiegu jak już wchłonie się cała opuchlizna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bess79
Mam nadzieję, że te 5 przypadków to jednak jakaś marginalna sprawa, jeśli nie, zacznę się denerwować :/... U mnie dopiero minęło 11 dni od zabiegu, i oprócz ciągle obecnych siniaków każdego dnia się zmniejszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slaw--ka
Mam to samo, pełno nierówności i fałd. Pomijając sam zabieg to wydałam bardzo duzo pieniędzy na masaze po body jecie. Efekt beznadziejny. Zostałam skuszona reklamami tak jak tu nie jedna, miało być tak fajnie :-(((. Zabieg robiłam w Warszawie, lekarz podaje się za chirurga ale jak sprawdzałam później to on nawet nie jest chirurgiem , Jest na początku specjalizacji. Jak można oszukiwać tak ludzi, nic dziwnego że zabieg mi źle zrobił jak nie ma o tym pojęcia. Sprawdzajcie kto robi zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam grupon
Na tej stronie http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ mozna za polowe ceny albo taniej skorzystac z zabiegow kosmetycznych i wielu innych w danym miescie, wystarczy sie zarejestrowac i sprawdzic co oferuja w twoim miescie. Taki zakupiony bon mozna podarowac jako prezent. Nie bedzie na nim zapisane ile placiles tylko na faktyczna jego wartosc. Ja juz skorzystalam w Poznaniu kupilam bon na mikrodermabrazje zamiast 120 zl zaplacilam tylko 45 zl( i na bonie z ktorym mam isc do salonu na zabieg jest napisane 120 zl), teraz chce sie zapisac na kurs tanca zamiast 120 zl zaplace 50zl. Kolezanka mi to polecila i jestem bardzo zadowolona. http://www.freesweetsite.pl/join/206852 a tu paczka slodyczy za rejestracje i polecenie strony znajomym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
a nie pomyliłaś czasem forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bess79 zatem czekaj spokojnie na efekty. może miałaś szczęście i nie będziesz musiała wydawać następnej kasy na poprawki. Trzymamy kciuki, żeby wszystko poszło dobrze i za parę miesięcy, żebyś mogła pochwalić się slicznym brzuszkiem:) Trzeba pamiętać,ze lekarze cały czas się douczają i po mnie mój doktor zrobił juz pewnie kilkadziesiąt brzuchów, boków i ud. Ja niestety byłam jedna z pierwszych jego pacjentek jeśli chodzi BJ. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzi77
Mam pytanie na temat body jet czy ktos robil zabieg w scan clinic w Warszawie u dr.Bragoszewskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helka1233
To jest bardzo fajny zabieg. Moja siostra robiła boczki jest bardzo zadowolona, ale musiała zmienic cała garderobe poza bluzkami, bo wszystko na niej wisiało. Sama widziałam na własne oczy jak zmieniła się figura siostry, a boczki to bardzo pogrubiają jak sa duże. Ja bedę robiła kolana, te bułki pomiędzy kolanami mam duże, jedna jest duzo wieksza druga też duża, ale trochę mniejsza. Mam już umówiony termin tam gdzie siostra. Gdybym nie widziałą siostry to po tym co tu przeczytała w zyciu nie zdecydowałabym się, ale wiem że Body Jet jest rewelacyjną metodą. Może rzeczywiscie są osoby niezadowolone, którym lekarze robili zabiegi jako pierwszym w swoim doświadczeniu i poszło nie tak. Moja pani doktor robi tych zabiegów dużo, sama widziałam rezultat i jestem zachwycona. Nikt mnie nie namówi na inny zabieg tego typu, bo Body Jet to zbawienie dla kobiet, które mają gdzieś tłuszczyku za dużo. Moja siostra po zmniejszeniu boczków wyglada rewelacyjnie. Jest osobą szczupłą a wcześniej boczki ją bardzo pogrubiały, teraz wyglada po prostu wspaniale dzieki Body Jet. Ja tez mam takie wrazDermalogica ChromaWhitenie po przeczytaniu forum, że 2 czy 3 osoby niezadowolone sieją dużo zamieszania, a jak ktos jest zadowolony to od razu reklama. TO JEST KOMPLETNA BZDURA, widząc po mojej pani doktor to jak sie do niej dzwoni, nie moze odebrac telefonu, bo ma zabiegi. Przecież ci lekarze ciagle pracują, czyli tych osób do zabiegów mają dużo. Proponuję, zeby te osoby które nie sa zadowolone, po prostu przestały pisac i zgłosiły się do swoich lekarzy na poprawkę. Dla mnie jest to dziwne, bo skoro cos się nie udało to trzeba isc do kliniki jeszcze raz i pokazac, a nie wypisaywac. Chyba ze ktos wypisuje złosliwie. Bo tak tez moze byc. Co jeszcze dziwnego to fakt, że jak jakaś osoba odezwie sie, zę jest zadowolona to jest oskarzana, ze robi reklamę. Ja nie piszę, gdzie robiła moja siostra i gdzie ja wybieram sie na kolanka, bo to nie o to chodzi. Chodzi o to, że jest to fantastyczny zabieg i TO JEST PRAWDA. Pozdrawiam wszystkich, a Ty Voxangeliko, po co wypisujesz swoje zale a nie pójdziesz do lekarza pokazac jak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prawo tak samo pisać jak te pseudo zachwycone czyli pracownice gabinetów. Tylko w przeciwieństwie do nich moje przeżycia są prawdziwe. Dla mnie jest dziwnie jak ktoś pisze, że body jet to fajny zabieg. Chyba nie świadomości jaki jest bolesny, a więc nie ma pojęcia o czym pisze. Powiedz mi dlaczego ktoś miałby wypisywać coś złośliwie. Ja robiłam zabieg w Warszawie. Jak to ma się do Sulęcina. Nic do was nie mam i nie obchodzi mnie wasza reklama na tych stronach, więc po co mnie zaczepiasz. Nie piszę do ciebie tylko do innych dziewczyn, które mają zrobić ten zabieg lub zrobiły go. Chirurg plastyk widział mój spieprzony brzuch przez swojego kolegę. Już raz poprawiał po nim te wgłębienia, który pierwszy wyorał ( trudno tu użyć innego słowa). Czekam na następną poprawkę. Trzeba naprawdę sporych umiejętności,aby wygładzić, to co poprzednik źle zrobił. Niestety skusiłam się na zrobienie dwóch części od razu, że niby taniej:( Żeby perfekcyjnie wszystko zrobić należy odsysać każdy obszar oddzielnie. A i to nie daje gwarancji, że będzie piękniej. Jak wiadomo między zabiegami należy robić odstępy półroczne. Dlatego w oczekiwaniu jeszcze tu goszczę. PS. Widziałam również zdjęcia dziewczyn po BJ w Sulęcinie, więc wyrażaj swoje zachwyty droga Helko1233 trochę bardziej umiarkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruby Dyzio
może tak od Nowego roku zacznie na Kafeterii ukazywać się IP obok każdego wpisu. To by rozwiązało wiele problemów:) Skończyłyby się głupawe wpisy rodem z Sulecina i oklolic. Mam na mysli styl anonsów:) Wystarczy wejśc na znanylekarz.pl żeby zobaczyć jakie to proste.... Wtedy każda opinia jest bardzo wyważona i z forum wyleciałby stado naganiaczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzi77
kurcze pomylilam sie Skin Clinic Warszawa czy ktos wie cos na temat tej kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela z wesela
zaraz po reklamie Sulęcina reklama Elite:)))))))))))))))))))))))))))))) Brawo dla nowej recepcjonistki! Łoj, będzie premia albo po premii:)))))))))))))))) Jak tak, to ja polecam dr Martina Brzuchańskiego (Katanov 268,Tinec,+420558309232), który pięknie i tanio robi brzuszki i cycuszki w Czechach. Nie trzeba przepłacać w takim Elite czy tłuc się do Sulęcina. A poziom usług na pewno wyższy! Tylko że Dr Brzuchański nie musi zabiegać o uwagę pacjentek w tak prymitywny sposób, bo juz sa do niego zapisy na przyszły rok. Wiem, bo sama wysłałam maila z zapytaniem, kiedy moze przyjąc mnie przyjąć. http://polskalokalna.pl/wiadomosci/slaskie/cieszyn/news/polki-pokochaly-czeskie-biusty-i-plaskie-brzuchy,1467751,4472

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela z wesela
oczywiście skopiujcie dziewczyny cały link do przegladarki. Nie wystarczy na niego najechać. i jeszcze jeden z cennikiem dr Brzuchańskiego http://www.plasticka-chirurgie.webpark.cz/ http://www.firmy.cz/detail/2135008-mudr-martin-brzuchanski-cesky-tesin.html http://www.firmy.cz/detail/392562-mudr-martin-brzuchanski-trinec-dolni-listna.html Dobrze się zastanówcie komu powierzycie swoje ciało. Linki dla równowagi wklejam, bo nikt nie lubi przeginania tak to robią namolnie Turczyńska i Kwiatkowska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaSuperGwiazdąChceByć
Witajcie, mam do Was pytanie - do tych pań, które się znają na body jet , jeżeli waże jakieś 62 kg przy 170cm więc nie jestem otyła ale mam taką specyfike,że wszystko zawsze idzie mi w boczki i gdy ich nie mam nosze rozmiar spodni nawet XS/S a gdy zaczynają rosnąć kończe na L czy BODY JET jest dla mnie ??? czy mi pomoże, te boczki znowu nie sa takie wielkie ale jak pisałam czasem rosną i przez to mam nieproporcjonalna figurę.Prosze odpiszcie mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobe
Komentarz w sprawie zdjec po body jecie http://www.elite.waw.pl/Liposukcja-body_jet/ No wiec kliknelam na zamieszczony link i bardzo fajnie, ze w koncu zamiescil ktos prawdziwe zdjecia... Gdybym wiedziala, ze efekty beda takie jak na zamieszczonych zdjeciach NIGDY bym sie na to nie zdecydowala... Nie wiem, czy to moje subiektywne odczucie ale na tych zdjeciach widac mase nierownosci... mialam robiony zabieg w elit... wyglada to wlasnie podobnie ( plus partia tluszczu ktora nie zostala odessana ) Nie wiem... Do tych zadowolonych kobiet... czy wasze nogi wygladaja podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helka123
Wiadomo, ze na zdjeciach reklamowych umieszczaja zawsze te najlepsze, najbardziej udane. Podobno nie zawsze mozna odessac cały tłuszcz jaki jest. Moja siostra podpisywała w zgodzie na zabieg, ze nie zawsze tłuszcz zostanie odessany w 100%. To jest chyba logiczne. Moja siostra miała przed zabiegiem w boczkach 106cm a od razu po zabiegu 99cm. I jeszcze ma troche tłuszczu na boczkach, ale wygląda rewelacyjnie. Podczas 1,5 godziny na zadnej siłowni nie spalisz tyle tłuszczu co podczas zabiegu. Co prawda, karnet na siłownie też nie kosztuje tyle co zabieg. Ale ogólnie to ten zabieg robi sie raz a na siłownie zasuwasz przez rok i nie masz takiego efektu. Trzeba sobie wszystko skalkulowac. Jak cię stac to robisz, nie to marzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie tez spojrzałam na zdjęcia na stronie Elite. Dlaczego nie pokażą jak ta pacjentka wygląda z boku? Bo dopiero z profilu widać doskonale wszystkie nierówności. Wiem to z własnego doswiaczenia, bo z przodu wygladam jeszcze względnie, ale z boku to Masakra! Ani razu nie byłam w tym roku na plazy przez ten cholerny brzuch, bo wyglądam jakby mi coś ciało powyżerało! Muszę zaproponować, żeby moje zdjęcia zamieścili dla równowagi. To szczyt bezczelnosci ze strony Elite, żeby wlazic na to forum ze swoja nachalną reklamą podczas gdy wiem, że nie tylko mnie narobili mam nadzieję, że odwracalnych oszpeceń. Do helka 1233 idąc twoim tokiem rozumowania, że na forum są 1-2 niezadowolne pacjentki i sieją tu zamęt, to moze na forum jest tylko jedna zadowolona pacjentka, która pisze pod różnymi nickami, a moze jest tylko włascicielka kliniki, która zakupiła drogi sprzęt i chce ,aby szybko zwróciły sie jej koszty. Jak widzisz, to co piszesz to miecz obosieczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
Nie wiem, mi te zdjecia na stronie internetowej sie w ogole nie podobaja... widzialam lepsze efekty liposukcji i nie obrobione fotoshopem... Ale generalnie milo ze strony Elite ze zamiscilo takie foty- zeby nie czarowac i nie obiecywac niewiadomo czego... szkoda, ze tak pozno dopiero Nie wiem jak z profilu, ale tu na linku elite widac ze nie jest zrobione fajowo... Skin clinic umiescilo zdjecie tez wykonanej przez nich liposukcji i tam faktycznie wyglada to fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam1111
witam wszystkich. zapraszam na niedawno otwarte forum o zdrowiu, urodzie, medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej www.beautystrefa.cba.pl/forum pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slaw---ka
do andzia 77 lepiej poproś aby w skinclinic pokazali Ci papiery, ja zostałam nieźle oszukana i zeszpecona. Bądź ostrożna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bess79
Do szobe: Ja zgodzę się z Tobą, dla mnie te zdjęcia to raczej antyreklama zabiegu. Według mnie te osoby wyglądają lepiej przed zabiegiem niż po!! Ja sama miałam zamiar odessać sobie uda wewnętrzne, bo mam takie bułeczki jak na jednym ze zdjęć, ale lekarz mi powiedział, że jesli chcę to zrobić to muszę pójść do kogoś innego, bo on mnie nie oszpeci. Powiedział, że jeśli chcę miec nogi jak kołki, bez kształtu to moja decyzja, ale on do tego ręki nie przyłoży. Szczerze mówiąc byłam rozczarowana w trakcie tej rozmowy, bo na tym zależało mi najbardziej, ale dzisiaj jak zobaczyłam zdjęcia z Elite to w duchu dziękuję, że lekarz był nieugięty. Jak można sobie zrobic takie kołki?? Body jet to w końcu zabieg modelowania sylwetki, a to co jest nie zachęca. Przynajmniej mnie. A u mnie 13 dzień po zabiegu, siniaki jeszcze są, ale smaruję je arcalenem, powoli żółkną. Miejsca nacięć już się zagoiły, strupki odpadły, w zasadzie nie widać gdzie były, dodatkowo teraz smaruję je maścią , żeby nie zostały blizny. W ubranku na początku zapinałam się na pierwszy rząd haftek i to z pomocą drugiej osoby, dzisiaj już sama zapiełam się na trzeci, ostatni rząd. Mam dwie takie bolesne górki na brzuchu, konsultowałam się z lekarzem, powiedział, że to najprawdopodobniej dwa krwiaki, tak więc żebym dalej brała zastrzyki rozrzedzające krew i masowała. Masuję już od kilku dni, ale to dość bolesne jeszcze. Wczoraj w ogóle z nim porozmawiałam dość długo i powiedział, że tak naprawdę skóra potrzebuje około 3 miesięcy żeby dojść do siebie. Ja póki co nie mam na co narzekać, bo te dwie górki, które mi wylazły nie są widoczne z zewnątrz, tylko dopiero czuć je przy sporym nacisku, więc liczę, że nawet jak mi zostaną to z zewnątrz będzie wyglądać dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sla_wka
na mój nos to jakąś konkurencją mi śmierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bess79
do: Slaw_ka Do mnie ten zarzut? Jeśli do mnie to cofnij się dwie strony, tam napisałam, że mogę przesłać moje zdjęcia sprzed zabiegu i aktualne. Jeśli ich potrzebujesz, żeby publicznie przeprosić o zarzucenie mi działania konkurencyjnego to podaj maila to Ci wyślę. Łącznie z dzisiejszymi, jeszcze z siniakami. Mam sporo tatuaży, więc jestem też charakterystyczna i nikt nie będzie mógł mnie posądzić o photoshopy czy inne manipulacje przy zdjęciach. Swoją drogą coraz częściej zastanawiam się jaki jest sens pisania na jakimkolwiek wątku kafeterii, skoro w głównej mierze są tu wypowiedzi kto z konkurencji a kto z reklamą. Coraz trudniej wyłuskać tu dobre rady i osoby, które naprawdę wiedzą o czym piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bess79
Aaa i przyszło mi jeszcze jedno do głowy a propo's konkurencji. Gdybyś zobaczyła zdjęcia z nieudanego zabiegu i z zabiegu udanego to którego lekarza bys wybrała? Konkurencja to na szczęście pozytywna rzecz. Jedziesz tam, gdzie lepiej robią zabieg. Poza tym nigdzie nie wymieniłam ani ceny, ani nazwiska lekarza ani kliniki w której robiłam. Ba, nawet nie napisałam, że jak ktoś chce to przyślę na maila. Mało tego. Nie zamierzam tego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misisipi69
oglądałam zdjęcia na stronie Elite i tak sie własnie zastanawiam - a propos tych nierówności - czy nie zauwazyłyście, że na obydwu setach z nogami zabieg był przeprowadzany jedynie na zewnętrznej stronie ud? babka na pierwszym ma duże nierowności od wewnątrz, ale tam nie miała robionego zabiegu, jak wynika ze zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do misisispi
Tam strzałki są na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do misisispi
Czyli chyba faktycznie jest tak, ze od zewnątrz robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko dla idiotów
do Voxangelika: ja niestety też wstydze się pokazać na plaży brzuch po bodyjecie, choć to już 5 miesięcy, bo wyglądam, jak z jakąs chorobą genetyczną miesiąc po zabiegu zaszłam w ciążę i nie mogę nawet nacieszyć się rosnącym brzuszkiem, bo ilekroć patrzę na to partactwo, to płakać mi się chce.. robiłam brzuch w elite w warszawie i wszystkim serdecznie odradzam - było to najboleśniejsze przeżycie w moim życiu a efekt jest tragiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×