Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nicca

Body- Jet

Polecane posty

Gość nicca

Czy ktos slyszal cos na temat tego zabiegu albo jeszcze lepiej mial taki wykonany? jesli tak bardzo prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiczna30
Dużo czytałam o tym zabiegu i ogładałm na youtube filmik.Nie wygląda to na zabieg bezbolesny jak reklamują. Pola co czułaś podczas zabiegu,jak się goi,czy są blizny i gdzie robiłas zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania243
aj zaleciało mi reklamą własnego salonu. Ja na pewno już do was nie pójdę. Żenada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiczna30
słuchajcie ,byłam na konsultacji,ale nie wydaje mi się żeby ten zabieg był taki lightowy..Muszę zrobić badania,mieć 2 dni wolne po zabiegu.Kilka tygodni mam nosić specjalny pas,lekarz mówił mi ze będą siniaczki i obrzęk przez kilka dni.Teraz kwestia decycji,właściwie jestem przekonana,ale napiszcie kto jeszcze robił body jet,please....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryluuu
hej robiłam body - jet tydzień temu , na uda , efekt widoczny odrazu zabieg nie bolał , nosiłam opatrunki które przez dwa dni zmieniałam dosyć często, po przeciekały.trwał 3 godziny , ubyło mi 1,3 tłusczu więc sporo, na dzień dzisiejszy nic nie boli duże siniaki , obrzęk jeszcze jest, chodzę w ubranku , za dwa dni idę na kontrolę ale widzę dużą różnicę.drogo ale kurcze nigdy bym tradycyjnej liposukcji nie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roeti54
ja robiłem w Otwocku za 5 tys. Polecam. pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabinety spadajcie
dajcie już spokój ,ja jestem po zabiegu i napisze tylko tyle że warto , nie napisze gdzie robiłem hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treści sprzeczne z prawem polskim będą usuwane. W tym zawiera się m.in. pedofilia, zoofilia, nawoływanie do nienawiści, lżenie, pomówienia, podszywanie się i podawanie personaliów osób trzecich bez ich zgody itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominam treść regulaminu tym wszystkim, kórzy postanowili zamienić to forum w pole bitwy. Opamiętajcie się prosze, bo zrobiło się niesmacznie. Apel swój kieruję również do właścicieli konkurencyjnych firm, które miast zająć się klientami i poziomem usług mnożą swoje alter ego dla celów marketingowych, solidnie się przy okazji opluwając. Stop please, bo żal to czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno. Osoby mające wątpliwości co do wiarygodności portalu jaki redaguję (przepraszam, ale poczułam się wezwana do tablicy jak poczytałam sobie owe "newsy"), proszę o kontakt na podany e-mail. Trochę odwagi moi drodzy! Łatwo oczerniać się nawzajem, kiedy nikt nie może nas zidentyfikować i wyciągnąć z tego konsekwencjhi prawnych. A pozostałycn zachęcam do dzielenia się informacjami na temat zabiegów oraz pogłębniania swojej wiedzy na ich temat - na forach też, choć radziłąbym nie tylko w ten sposób .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dowolona
ja robilam zabieg na brzuchu, jestem tydzien po i jestem szczuplejsza i bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orange1
Hej ZA DOWOLONA a ile placilas i podaj mi na @ gdzie robilas! Dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam grubassem
body jet pomógł mi pozbyć się okropnych fałd,już nigdy nie będę miała oponek-polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajtekkajtek przecież wiesz, że wcale nie o to mi chodziło... dzielmy się, ale z kulturą - tylko tyle; pozdrawiam wszystkich, którzy robili i tych, którzy zamierzają zrobić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, smutek. Myślałam, że fora są od tego, by wymieniać poglądy, spostrzeżenia, dzielić się doświadczeniami.. Dziwi mnie, że uzycie słowa "profesjonalna klinika" oznacza wpis zostawiony przez kogoś nagranego. Może to zdziwi niektórych, ale na co dzień używam takich "trudnych" słów i kiedy opisuje działania kliniki, z której jestem zadowolona, a prawdą jest ze podejście było profesjonalne, to tak właśnie piszę. Czy to mnie skreśla z listy faktycznych klientów? To troche śmieszne. Wiem jak cięzko wybrac odpowiednie miejsce na taki zabieg, po to są fora by się dzielić tym, co samemu się przeżyło, pytać, odpowiadać, czyzby nie tu (?) Co do Este nie zauważyłam tam żadnej stronniczości, a rekalmowac może się przecież każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budrysek, ale masz absolutną rację! Tylko bez obrażania i ubliżania. Taka wymiana jest przeież OK. ;-) ;-) A tak na marginesie, jest przecież tyle czynników, które wpływają na skorzystanie z zabiegu, w tym takie jak: finanse (czy nas na to stać), kwalifikacja medyczna do zabiegu (lekarz może odradzić ze względów zdrowotnych i z mojej wiedzy wynika, że to się zdarza), etc. Body jet, nawet w warunkach ambulatoryjnych, jest bardzo poważnym zabiegiem (to nadal jest liposukcja) i takiego podejścia wymaga i od lekarza i od pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orange1
Hej wszyscy napiszcie mi na @ gdzie robiliscie na jaki obszar i ile zaplaciliscie za body jet Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tydzień po....
Zapłaciłam za boczki i mały brzuszek 9 tysiaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jestem tydzień po
Jesteś zadowolona z efektu? Ile cm Ci ubyło? Gdzie robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez narkozy
naprawde można to zrobić bez narkozy??? jeśli tak to już sie zapisuje , zawsze bałam sie ze można się po takim odsysaniu nie obudzić ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana żadnej narkozy!! Znieczulenie miejscowe, podczas zabiegu masz cały czas kontakt z lekarzem także niczego się nie bój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orange1
Wiecie zastanawiam sie tylko dlaczego w kliniakch sa tak rozne ceny np. jedna znana klinika a wlasciwe salon napisal mi ze za "gorny" i "dolny" brzuch chca 12 tys. Natomiast wy piszecie ze w pewniej klinice za Warszawa chca 5 tys.za brzuch. O co w tym chodzi ? Brzuch to wkoncu brzuch to sie placi podwojnie za ten "pod" pempkiem 7 tys i za ten "nad" pempiem 5 tys. ??Ktos moze mial robione albo byl na konsultacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez narkozy
zapisałam sie na konsultacje , dam znać odrazu po dowiem sie wszystkiego, mam nadzieje ze cena nie zwali mnie z nóg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieźle co
tez to zauważylam, w jednej warszawskiej klinice chcą za zabieg na okolicy brzucha 10 000 a w innej tez w Warszawie 5000-6000. Nieźle co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roeti54
tu nie ma nic dziwnego, po prostu tak juz jest. Ja nie rozumiem jak sa ceny od- do. nigdy nie wiesz na ile zostaniesz wyceniony i ile Ci powiedzą. Dla mnie wazny jest konkret stała cena a nie jakies dziwne widełki i nie wiadomo czego sie spodziewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horacynka cytrynka
hmm to nie jest takie proste ani jednoznaczne, ceny podawane sa od-do bo wszystko zalezy od obszaru jaki zostanie poddany zabiegowi. Nie mogą przecież napisać: uda - 7tys. bo u jednych na tych udach jest do oddessania mniej u innych wiecej. To jest bardzo insywidualne zatem. jezeli ktos ma w udach do odessania duzo i placi 7 tys a ty np masz do usunięcia mniej tłuszczu mimo ze z tego samego obszaru to na pewno chcialabys zaplacic mniej niz przykladowe 7 tys. stąd te widełki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to w warszawie
tak ale jak bylem na konsultacji w jednym miejscu w Warszwie i mój brzuch wyceniono na 12 tysięcy a za ten sam brzuch w innym miejscu 7000?. To 30% róznicy. W samej Warszawie są niesamowite różnice w cenie. Dobrze, że podzwoniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roeti54
fakt ceny sa bardzo rożne, ja tez duzo dzwoniłem. Wybrałem miejsce gdzie maja stałe ceny bez widełek. Za brzuch zapłaciłem 5 tys. i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roeti54, mozesz powiedzieć gdzie robiłeś zabieg? jeśli nie publicznie to na maila? bardzo proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do orange1
od za dowolona ja robilam w Warszawie na Kabatach, placilam 5000 i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×