Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nicks

Prezent + kasa - ile???

Polecane posty

Gość nicks

Cześć. Idziemy na ślub do koleżanki, mamy już prezent za ok. 250 zł, chcemy dodatkowo dać jakąś kwotę, pytanie tylko - jaka będzie odpowiednia? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa00000
Podobny problem - ile daje się zwyczajowo pieniędzy w prezencie od pary? Czy jeśli daje się prezent, to pieniędzy już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie to kasa albo
prezent. Nie macie co robić z pieniędzmi? Ja idę do znajomych i mam dać 300 zł + ewentualnie kartkę z życzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miało byc mam zamiar dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie jak do kolezanki to ja bym dała 300 zł, do rodziny przewaznie daje 400zł. ale ty masz juz prezent za 250 to nie weim przeciez 50 zł nie włozysz. moze stówe dołóż chyba ze chcesz wiecej to mozesz dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawianka
Daj 2 stówki i będzie ok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalennnna
A co, jeśli my z mężem nie chcemy dawać kasy? Ile mniej więcej powinien kosztować prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wolałabym pieniądze
Mam wesele za tydzień i liczę po cichu, że ludzie pójdą po rozum do głowy i nie będą przynosić prezentów... Powiedzmy szczerze- pieniądze są młodym ludziom bardziej potrzebne niż 3 mikrofalówki. Każdy tak naprawdę liczy że wesele zwróci mu się chociaż połowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexifleksi
masz już prezent to daj tylko kartkę z życzeniami. Jeśli to nie rodzina tylko koleżanka. Rodzinie to bym dała jeszcze 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicks
No właśnie w tym problem (patrz jedna wypowiedź wyżej), że jeśli p. młodzi po cichu liczą na kasę, a ja przyniosę tylko prezent to będą rozczarowani. Z drugiej strony, głupio tak moim zdaniem tylko kasę dać, może i to praktyczne, ale później żadnych pamiątek z wesela nie ma, radości rozpakowywania... sama już nie wiem, ja na swoim ślubie chyba chciałabym dostać choć kilka prezentów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mielismy wesele w czerwcu. Młodzi zazwyczaj dawali 400 zł.Ci bardziej bliscy i rodzina dalsza 500.I bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam, ze my ze sobą mieszkalismy orzed ślubem 3 lata wiec chcielismy kasę a i tak zdarzyły się 4 prezenty, z których jestem zadowolona, aczkolwiek nie wiem czy wszystkich ich kiedyś użyję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×