Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prawiczek z wiarą

Gdzie jest moja ulubiona niedziewica?

Polecane posty

hehe niesamowite nie sa ale jakies sa napewno mam na to sporo dowodow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mój znajomy miał włosy nawet na ramionach :D tyle, że nie czarne ale takie blond-rude (bo był rudzielcem)... za to był miły, sympatyczny, wesoły, wysportowany no i oczywiście się już ożenił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częśc może i tak ale pewnie tylko dotyczace seksu, a nie klaty. :(🖐️ Zreszta to nie fair, kobiety mają tylko nogi do depilacji, a facet ma golic klatę, zarost i (jezeli ma)plecy? 🖐️ Ale jak to przecież rudzi nie mają szans na dziewczynę. :P🖐️ Kafeteria uczy. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pzw Ty nie wiesz co ja mialam na mysli jeszcze kobiety gola sobie nogi, pachy i cipy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baron de drift
Brzydki Niski Beznadziejny "jak przekonać dziewczynę i umoczyć, pomimo, że nie umiera z zachwytu na nasz widok " to ciekawe czemu zamiast z dziewczyną siedzisz na kafe? czyżby metoda nie działała? Jaki pan taki kram :p nie możesz przekroczyć swojej perspektywy projektu i musisz pisać, tak jak dyktuje program ewentualnie Twoje ograniczenia natury psychologicznej, w zasadzie to, to samo spróbuj pojąć i przyjąć do swojej pamięci trwałej, że moje siedzenie tutaj nie ma związku z moimi relacjami z kobietami nie jest ani in plus ani in minus jest obojętne, bez znaczenia dla takich czy innych metod, czy też nawyków, postaw przyjmowanych wobec kobiet siedzę tu bo mnie to bawi wiem, niezbyt wysokiej klasy to rozrywka ale no cóż, nie samym Dostojewskim człowiek żyje :p taki np: Gombrowicz to lubił oglądać proste zwykłe rozrywkowe filmy, ot tak dla zabawy to ja nie mogę, zwykły człowiek posiedzieć i poczytać głupotek? które czasem ktoś, także i Ty ubarwi jakąś lotniejszą myślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee poza kulturystami, plywakami i kolarzami raczej inni nog nie gola plecy??? wiekszosc chyba tam wlosow nie ma wiec tak normalnie to tylko jaja i to nie wszyscy i moze czesc pachy i klaty dodam ze od kobiet wymaga sie golenia nog, pach i cip tez a od was nie czujesz roznice?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baron de drift
PZW nie my mamy gorzej, tylko TY masz gorzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamciu
kochanie ❤️ twoja brzoskwinka ........ 👄;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ale my musimy zarabiać, a Wy nie. :classic_cool:🖐️ Powinnyscie miec zatem wyraznie gorzej w kwestii likwidacji owlosienia. :P🖐️ Poza tym nikt nie wymaga od kobiety golenia cipy, seksu uprawiac nie musi. A nogi? Może chodzić w długich spodniach. :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od was tez nikt nie wymaga:-O mozecie nawet brode do pasa nosic zloty zboczencu wypierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baron de drift
ja wymagam przynajmniej okazjonalnego golenia okolic waginy nawet chodzenie w spodniach nie zwalnia kobiety z obowiązku golenia nóg nie mam zamiaru leżeć w jednym łóżku z jeżem więc nie pisz nikt nie wymaga ja wymagam i mam całkiem długą listę wymagań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie są one zbyt wielkie dlatego siedzisz na kafe, zamaist z dziewczyną, jakby to BNB napisał. :P🖐️ Oj tam niech Ci bedize Tamari. :P🖐️ I tak sa postępy bo jaja kiedys ogolę. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha osttanie zdanie=moja zachcianka widzisz jak sie dobrze rozumiemy to kiedys bedzie niedlugo ale to omowimy na gg 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
lista wymagań względem kobiet zawsze jest długa :o musimy być nienagannie ubrane, umalowane, uczesane, szczupłe, wydepilowane i pachnące, do tego żąda się od nas chodzenia na obcasach, co jest niezdrowe dla kręgosłupa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baron de drift
pewnie tak :D nieśmiało zaznaczę, że te wymagania, część kobiet spełnia bo lubi i chce, bez względu na moje, czy innych mężczyzn oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari pokrewieństwo dusz. :classic_cool:🖐️ Opuszczasz mnie już? :(🖐️ Neurosa bzdury. :P🖐️ Wszystko to co piszesz dotyczy także facetów(oczywiscie w meskich wersjach) poza obcasami które kobiety same noszą ze względu na kompleksy albo chęc górowania nad innymi. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baron de drift
neurosa jakbyś czytała z mojej listy :D dorzuć jeszcze skłonność do perwersji seksualnych i takie tam różne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie opuszcczam Ty ciagle machasz lapka a ja nie twierdze, ze sie zegnasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baron de drift
Macha łapką bo to ma już takie nawykowe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh ale u mnie to norma. :P🖐️ A u Ciebie nie jestem do tego przyzwyczajony. :P🖐️ To dobrze, że nie opuszczasz, bo muszę się Toba nacieszyć przed wiadomo czym. :(:classic_cool:🖐️ Hmm tylko kogo się uczepic na zasępstwo? :P🖐️ Mozę wyznacz zastępczynię. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jaka jest męska wersja makijażu? :D od facetów nikt nie oczekuje, że będą mieć błyszczące, zdrowe włosy do pasa o pięknym kolorze :o wystarczy, że dobrze ostrzyżone i umyte :) baron aż boję się zapytać co to za "takie tam" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepczynie??:-O hmm, nie bo bede zazdrosna 😠 wytrzymasz te pare dni bede Cie pozdrawiac przez kropke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baron de drift
neurosa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×