Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewien młody facet

Dojrzałe kobiety powinny wiązać się z młodszymi mężczyznami

Polecane posty

Gość ona, 42
acha, spotkalam kiedys marcina w pafos. wiesz, zbiegi okolicznosci sie zdarzaja... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joker...
Może to ja akurat byłem, może porozmawiamy na maila hmm... ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona, 42
podaj wiec maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joker...
marcincypr@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona, 42
ale to bylo durne z mojej strony :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona, 42
jak moglabym teraz napisac?! ale mi wstyd! ale obciach... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joker...
no proszę Cie... przestań ... co takiego niby się stało... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oona44
ona, 42-- Jak Ci nie wstyd 42 letnia kobieto :-) Aha a nie acha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joker...
Witaj Oona 42 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oona44
sicilianna--Zgadzam sie :-) młodszy najlepszy jest jako kochanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona, 42
oona44--> 42-letnia kobieto??? wypraszam sobie! to moj wzrost! co do acha/aha - zdarza sie w najlepszej rodzinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie za dużo młodszy...tak 5-10 lat. niedawno u Drzyzgi był temat pięćdziesięciolatek, które za kochanków mają dwudziestolatków...ale odjazd:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestka@
I masz 100% racje (pewny młody facecie) , a wiem to bo sama tego doswiadczam, wszystko sie zgadza tak jak piszesz i mam nadzieje ze bedzie tak dalej , pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on...40 ileś
ona, 42--> no no kręcą mnie nie wysokie babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceta bolały bimbały. Poszedł więc do lekarza, a ten skierował go na dalsze badania . Facet zrobił wszystkie badania, ale postanowił przed kolejną wizytą wpaść na jednego do baru. Spotkał tam kumpla, który pyta : - Coś taki markotny? - A do lekarza z wynikami idę i się boję co powie. > - Daj to Tobie powiem =, bo znam sie troche na tym, pracowałem kiedyś w szpitalu. > Facet daje kumplowi wyniki, tamten długo patrzy, myśli i mówi: > - Wiesz stary, jak by Ci to powiedzieć. Wyniki są straszne... > - Jak to? > - Popatrz napisane jest "OB" ! > - A co to znaczy? > - Obciąć bimbały! > - Ojej, to straszne. > - Ale to jeszcze nic! - Popatrz tutaj!: "Rh-" > - A to co oznacza? > - Razem z ch...em!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michael Air
Mam 32 lata i bardzo podoba mi się pewna 47-latka. Tak jak żyję, nigdy z nikim nie dogadywałem się tak dobrze. Jest wspaniałą osobą i ma w sobie wszystko to, czego zawsze szukałem w kobiecie. Jest zadbana i w tej chwili to dla mnie najpiękniejsza kobieta na świecie, choć gdy ją poznałem określiłbym ją mianem przeciętnej. Chyba się w niej zakochałem, mam coraz większe problemy by się przy niej skupić, marzę cały czas by ją objąć, przytulić, pocałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helooheloo
Michael Air tylko,ze jakbys zył z nią pod jednym dachem odrazu przejrzałbys na oczyi nie dogadywalibyscie sie tak dobrze jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałe są lepsze
młode dziewczyny to w przeważającej większości zwyczajne dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała jaaa
dojrzałe są lepsze---te dojrzalsze tez były młode,wiec idac tokiem Twojego rozumowania -one były przewaznie dziwkami i były gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slazak
Witam a ja chętnie poznam kobietę dojrzała ze Slaska. Ja 28l przyst. z Bielska Białej : janusz_mtzmadczak@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on22czwa
Witam drogie panie. Może jakaś kobietka zechce 22 letniego kochanka z okolic Częstochowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Up Agree
Podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym raczej napisała, że dojrzałe kobiety powinny się mniej wahać przed związaniem się z młodszym mężczyzną :P W czerwcu moja mama wychodzi za mąż za świetnego faceta, młodszego właśnie o 15 lat i nigdy nie widziałam jej takiej szczęśliwej :-) Przy nim odżyła, przeżywa drugą młodość, no i wygląda wprost kwitnąco. I mogę powiedzieć, że zaiskrzyło między nimi od pierwszego spojrzenia, bo moim przyszłym "macochem" jest mój znajomy z pracy, którego kiedyś zabrałam na obiad :P Facet 29-letni, wysoki, przystojny, który jak mi się później przyznał zawsze wolał starsze od siebie kobiety ;P Więc to też jest przełamanie stereotypu, że facet będący ze starszą kobietą to jakaś niedojda, a jeśli jest przystojny to na pewno jest sponsorowany. Bo moja mama wcale dużo pieniędzy nie ma ;-) Pozdrawiam wszystkich w takich związkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehołll
Isabeli_89 miej sie na bacznosci 22 latko,bo twoj oczymn tylko 7 lat od ciebie starszy,wiec albo ty,albo on ,albo wy obydwoje pewnego razu cos do siebie poczujecie.Wspomnisz moje słowa. No chyba,ze on taki kiepski z wygladu i charakteru facetc,wiec mozliwe,ze ty nim sie nie zainteresujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twister
heholll dobrze prawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość socjologów i psychologów uważa, że dojrzałe kobiety coraz częściej będą wiązać się z młodszymi mężczyznami. Część z nich przewiduje nawet, że w najbliższych dekadach takie pary staną się jak najbardziej powszechne i nie będą już nikogo dziwić. Na zachodzie już teraz obserwuje się wzrastającą tendencję u mężczyzn w wieku 25-29 lat, polegającą na szukaniu przez nich partnerki starszej o 10 lat. Związek dojrzałej kobiety z młodym mężczyzną jest także coraz bardziej uzasadniony z biologicznego punktu widzenia. Współczesna 40-letnia kobieta jest pod względem atrakcyjności odpowiednikiem 35-letniego mężczyzny. Do tego dochodzi również dłuższe życie u kobiet oraz późniejsze osiągnięcie szczytu seksualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wczesneij robily kariere, a po 40 maja czas na milosc :-):-) od zawsze mialm mlodszych, od roku jestem w mega udanym zwiazku z 26 latkiem :-):-) i jest dojrzalszy niz jego 30-tokilkuletni koledzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×