Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poczaatkuujaca

firma kursy maturalne

Polecane posty

Gość poczaatkuujaca

chcialabym zalozyc dzialalnosc polegajaca na prowadzeniu kursow maturalnych. Nie chce nikogo zatrudniac, na poczatek kurs prowadziłabym sama. Jak mam sie do tego zabrac? Gdzie to zarejestrowac? Czy koszty zalozenia formy (spolki?) sa duze? \dodam ze chcialabym wynajac sale w jakiejs szkole na prowadzenie tych zajec, wiec zajecia nie odbywalby sie u mnie w domu. Moze ktos z Was moglby mi cos doradzic, jak sie do tego zabrac od strony formalnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksssssssssssssssssssssssssss
tu Ci nikt nie odpowie na te pytania. Musisz sobie napisać biznes plam. Zeby napisać biznes plan trzeba pochodzić i popytać. Chociażby do tej szkoły się pofatyguj i już będziesz wiedziała. Na oko sądząc koszty prowadzenia takiej działalności są niewielkie. Pomieszczenie wynajmujesz więc ni musisz kupować wyposażenia. Do kosztów Ci pewnie dojdą jakieś materiały edukacyjne. Pyasz jak się do tego zabrać? Napisz ten biznes plan i zacznij go wcielać w życie. Jeseś zarejetrowana w pup? przejdź się też tam. Mają tam pokoik z paniami doradzającyjmi początkującym przedsiębiorcom . Może dadzą Ci dotację. Zakładałam działalność kilka lat temu. Więc nie będę Ci pisać co robiło się po kolei bo na pewno wiele się pozmieniało. Teoretycznie powinnaś to załatwić w jednym okienku - w urzędzie gminy. Tak składasz wniosek o wpis do ewidencji i oni wysyłają papierki do us i gus. Ale jak to jest w praktyce to nie wiem. znając polskie realia to pewnie to działa. A wogóle to piszesz że będziesz prowadzić tą firmę sama a potem wspominasz coś o spółce. To duża róznica i to jedna z pierwszych spraw nad którymi powinnaś się zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYZSZA SZKOLA HANLDU I USLUG POZNAN Chcesz zdać Maturę z matematyki i języka angielskiego? Przyjdź na kursy dla maturzystów, które przygotowaliśmy specjalnie pod kątem potrzeb i wymagań programu Matura 2016 Z okazji 20 - lecia szkoły, masz od nas prezent – kurs maturalny po najniższej cenie w całym Poznaniu. Koszt całkowity 22-godzinnego kursu to tylko 85 złotych, czyli to mniej niż 4 złote za godzinę! Jeśli po kursie zostaniesz studentem Wyższej Szkoły Handlu i Usług, cały kurs będziesz mieć totalnie za darmo! Nie przegap! Ilość miejsc ograniczona! !!Startujemy już 9 kwietnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×