Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

Czesc Dziewczynki:) Biało-czarna napewno jest wszystko ok.:) a to że zakręciło Ci sie w głowie to raczej dobry znak,mi sie strasznie kreciło na poczatku ciązy i powiedziałam o tym lekarce a ta mówi ze bardzo dobrze ze sie kreci:) U mnie nadal wieczorne mdłości a wczoraj czułam sie tak fatalnie że pól dnia przeleżałam plackiem bo taka byłam słaba,noi na słodkie mnie ciągnie na całego. W spodnie juz sie ledwo co mieszcze,oczywsicie w pasie,ale czytałam ze to jelita moga byc strasznie nabrzmiałe a co za tym idzie wypychaja brzuch,co zreszta moze u mnie jest prawda bo zaparcia mam okropne i nawet Activia nie działa.Musze wypróbowac suszone sliwki,jak to nie pomoże to juz niewiem co zrobie.Moze Wy macie jeszcze jakies sposoby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Mysza Ty tez sie nie martw,skoro pozna owulacja to dzieciatko mniejsze.Wiesz teraz nawet tydzien czy dwa w rozwoju takiego maleństwa to strasznie duzo bo one tak szybko rosna.A powiedział lekarz o ile owulacja mogła sie opóznic??tak z ciekawosci pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja już od wczoraj na urlopie :)nie jest za ciepło ale co tam.... wesele nawet ok...pojadłammmmmmmmmmmmmmm :D ja wizyta za tydzień...ciekawe jak szkraby już urosły... mam w ogóle fajną książkę - od poczęcia do 3 roku życia i studiuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza no to faktycznie,owulacja pewnie była bardzo późna. My w sobote też idziemy na wesele:) lekarka "zabroniła" mi tańców,pic tez nie moge to bede tylko jadła:):) Ja nastepna wizyte mam 16go ,niby tylko 9 dni ale dla mnie to cała wieczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
dzien dobry a ja dzisiaj mam dzien praniaaaaa..... czekam az sie skoncza nudnosci chociaz strasza mnie ze moge miec do 4,5 msc. kolezanka jest w 15 tyg i nadal je ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
chociaz kazdy jest inny mam nadzieje... ze nie bawiem przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiijanka
dziewczyny , ja prawie w ogóle nie czuję ,ze jestem w ciąży ... tylko mnie piersi leciutko bolą a tak to nic... już sama nie wiem czy to dobrze czy żle najchętniej latałabym co tydzień na usg podgląać malucha ;) ostatnio byłam w czwartek i szkrabek miał 17 mm a serduszko mu biło jak oszalałe 174 na minutę - ale podobno tak ma bić w 9 tygodniu więc doktorek mnie uspokoił... następna wizyta z usg 24 września i już nie moge się doczekać... maluszek ma mieć badaną przezorność karkową i fałd nosowy (tak się to chyba pisze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Alena - a dlaczego tańców Ci zabroniła??? źle się czujesz? masz złe wyniki? jestem świeżo po badaniu USG. Wszystko jest ok. Najpierw gin stwierdził, że dzieciaczek jest raczej za mały do tego badania (przyzierność karkowa - dziecko musi mieć conajmniej 4,5 cm) ....ale go tam mierzył i mierzył w zależności od pozycji w jakiej się ustawił ....i jak na początku miał pomiar 4,30 ...to potem wymierzył na 3.99 ....aż w końcu zmierzył go tak, że mu pokazało 5,21cm. Tak więc nie wiem w końcu dokładnie....ale lekarz stwierdził, że parametry wszystkie oki. poprzednie wyniki, te z ostatniego badanie morfoligia i mocz OK, bardzo dobre. Nie zlecił mi żadnych kolejnych badań :O nie wiem.... W każdym razie nie widzi przeciewskazań co do wyjazdu (lot na Zakintos), mogę sobie pływać w basenie czy w morzu. poskarżyłam się, że czasem miewam bóle brzucha ...wieć jak boli to brać NOSPE i lepiej wziąć niż nie wziąć. Dawka maksymalna na dobę to 6 tabletek. Następna wizyta za 6 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie bierze jakies paskudne przeziębienie, zaczyna boleć gardło - nie chę być chora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
głowa mi zaraz pęknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało-czarna dlatego że ja jestem po poronieniu (poprzedni rok) i gin powiedziała że lepiej chuchać na zimne,bo to już nawet nie chodzi o to że za bardzo bede szaleć ale ktoś może mnie pchnąć itp.wiesz jak to jest na weselu. Ale super że u Ciebie wszystko ok.:) ja mam wizyte w nastepną środe a najchetniej poleciałabym już dziś na USG bo dla mnie to istna męka przetrwać od wizyty do wizyty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alena - to chyba jak każda z nas...od wizyty do wizyty :) dziś się dowiedziałam ( w tajemnicy) że moja koleżanka z działu, też jest w ciąży i termin ma na kwiecień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od dzisiaj jestem przez 2 tygodnie na zwolnieniu przez te moje wstretne całodzienne mdłości. Niewykluczone,że są one spowodowane duphastonem, który muszę brać 2 razy dziennie. Poza tym głowa mnie też boli. Przymierzałam moje ciążowe spodnie, które mi zostały po poprzedniej ciąży i z takim brzucholem, to moge je już zacząć nosić. Ciąża malutko, a brzuchol wielki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Nas nie było na weekend bo pojechaliśmy do rodzinki na drugi koniec Irlandii,troszkę się pobyczyliśmy:) Ja nadal mam mdłości jak zwykle co wieczór i jestem ciągle głodna,masakra!!!Staram się nie jeść za dużo ale czasami nie daję rady!!!Wciąż czekam z niecierpliwością na usg żeby upewnić się że wszystko ok.A co u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem :) Z radoscia czekam na swoje pierwsze dziecko i byloby milo mi bardzo gdybyscie pozwolily mi sie przylaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza ja też mam wielki brzuchol a to 9 tydzien dopiero. Wchodze jescz ena styk w spodnie do ktorych wczensiej nosilam pasek, ale najwygodniej mi w ciążowych jeansach w pracy a dresach w domu. W sumei to jak ktos nie wie to sie jeszcze nie domysli ale juz niedlugo... hihih Dziewczyny a co myslicie o szzcepieniu na grypę? Bo u nas w pracy szczepią i się zastanawiam, niby mozna w ciązy, ale mimo wszystko się troche boje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabelka26
Cześć dziewczyny. Nie odzywałam się jakiś czas bo miałam ostatnio takie nudności ze całymi dniami czułam się jak widmo:-(. Na szczęscie siostra poradziła mi ciasteczka korzenne, które jak narazie mi pomagają:-). A tak pozatym to byłam wczoraj na wizycie u gin i okazało się, że krwiak się super wchłoną i przykleił do łożyska i nie ma już nawet po nim najmniejszego śladu:-). Jeszcze profilaktycznie mam zwolnienie na kolejne 3 tyg, ale najważniejsze ze na badaniach wszystko wyszło ok, a dzidzia rośnie sobie i wczoraj na USG było już fajnie widać rączki i nóżki:-). justyna 80 - też słyszałam, że lepiej się szczepić na grypę, wieć zapytałam wczoraj o to mojego gin i powiedział, ze absolutnie NIE WOLNO, bo może to miec negatywne skutki. Więc zostało branie tranu i ciepłe ubieranie się zimą:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzieki Anabelka, jeszcze nie zdązyłam pytać gina o to szczepienie, ale teraz to daruje je sobie na pewno!! Ja to mam schizy normalnie ze zachoruje na coś i zaszkodze maleństwu... Chcialam isć na grzyby ale boje sie kleszczy, moj mąż miał w zeszłym roku boleriozę i musial przz ponad miesiąc brać silny antybiotykwięc chyba moje obawy sa uzasadnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Dołączam do was. Mój termin to prawdopodobnie 15 kwiecień, ale nie miałam jeszcze usg(będzie 21.09). Mój dr nie chce robić dużo usg(choć to nie problem, bo to wizyty prywatne i aparat w gabinecie), myślicie, że ma racje? A tak poza tym to mam 23 lata, dzidziuś bardzo wyczekiwany, no i byłam już raz w ciąży ale poroniłam w 10 tyg. i teraz zamiast szaleć z radości to szaleje z nerwów(akurat mamy 10 tyg-może jak minie to mi się poprawi). Czy któraś z Was tak ma? A i pzede wszystkim gratuluje Wam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny Dawno się nie odzywałam ale to dlatego, że ciągle brakuje mi czasu. Mamy nadal remont i jeździmy za materiałami, mały Kubuś dopomina się o zabawę i spacery a jeszcze zostają obowiązki domowe. Jeśli chodzi o ciążę, to muszę przyznać, że czuję się w miarę przyzwoicie (oprócz lekkich mdłości), piersi mnie nie bolą wcale bo strasznie schudłam po porodzie Kuby i teraz nie są "napęczniałe". Na USG idę dopiero 15 września i będziemy wtedy badać przezierność karkową. Już nie mogę się doczekać....:) Witam "nowe" koleżanki i pozdrawiam "stare"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny:) No własnie tez myslalalm o szczepionce na grype i nawet czytałam ze jest wrecz wskazana w ciazy ale teraz niewiem,zapytam moja lekarke na wizycie w srode. Szuwik ja mam tak jak Ty,tez w zeszłym roku straciłam ciąże i teraz czasem wrecz wariuje czy wszystko jest ok,no ale takich reakcji sie spodziewałam wiec staram sie z nimi walczyc:)choc czasem jest ciezko... Co do czestotliwosci USG to ja mam wizyty co 2-2,5 tygodnia bo nie wytrzymałabym dłużej:)pozatym wole wiedziec co sie dzieje tym bardziej jak mam możliwosc czego w poprzedniej ciązy nie miałam bo mieszkałam za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
witam was dziewczyny dzisiaj nadzwyczaj sie dobrze czuje upssss... nie zapeszac to jeszcze nie koniec dnia gracie w totka????? 18mln kusi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny Ja dziś czuję sie koszmarnie, nie dosyć,że mnie mdli to jeszcze chce mi się spać, ból gardła na szczęście przeszedł, miłego wieczorku życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! Jak u was samopoczucie?Już się powoli zbliża koniec pierwszego trymestru także wszystkie niedyspozycje miną nareszcie:)Ja w sumie coraz lepiej się czuje tylko ciągle jestem głodna,masakra!!!Wczoraj zrobiliśmy z mężem ciasto z truskawkami mniam mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u mnie kończy się 8 tydz od OM, samopoczucie różne, czasem mdłości czasem zgaga i wieczorami dużo snu :) mam nadzieję,że wszystko dalej będzie dobrze, pozdrawiam i życze miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×