Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

Uzupełniem brakujące moje dane do tabeli.Mam 29 lat a moja ostatnia@23.07.09 a pisze do was kochane z Holandii.Ciesze sie, ze mogłam do was dołączyć,dzieki wam nie czuje sie sama.Moja pierwsza wizyta u połoznej wyznaczona jest na 28.09 czyli jeszcze musze czekac do poniedzialku,zeby dowiedziec sie cokolwiek o mojej fasolce.Juz nie moge sie doczekac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest moja druga ciąża. Mam juz córeczkę, która ma 3 latka i 3 mce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Jennifer37
Jesteś najlepszym przykładem tego, że PRAWDZIWA WIARA - czyni cuda!!! dziewczyno - życzę Ci wszystkiego najlepszego:) jesteś prawdziwym wzorem do naśladowania, tak trzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
witam rzadko sie oddzywam a to dlatego ze wlasnie zaczelam prace dzisiaj na szczescie mam wolne i odpoczywamy sobie z dzidzią...brzuszek juz coraz bardziej widoczny,szybko sie mecze chodzac po schodach,mdlosci i wymioty mam juz za soba.jutro musze zrobic badanie krwi i moczu a w przyszlym tygodniu ide na druga wizyte do ginekologa z badaniami ciekawe co powie. Nie moge sie doczekac pierwszych ruchow dzidzi i chcialabym sie dowiedziec jaka to plec chociaz wszyscy mi mowia ze bedzie chlopiec...nie moge sie powstrzymac przed ogladaniem wozkow i ubranek dzieciecych jutro zaczynam 13 tydz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze o ubrankach, wózku, łożeczku nawet nie myślę Pewnie po nowym roku zaczniemy za takimi rzeczami sie rozglądać. Zapisałam się nakurs prawa jazdy, jutro zaczynam teorię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennifer37
Nie wiem od kogo te miłe słowa ale bardzo dziekuję:-). Biało-czarna..zazdroszczę energii i tylu zajęć.Ja zupelnie nie mam na nic ochoty...tańce,basen....super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
biało-czarna to życze powodzenia ja z prawkiem narazie dalam sobie spokoj po 3 oblanym razie mialam dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka - no rzeczywiście....ja też mówię, że do trzech razy sztuka....jak się nie uda, to sobie odpuszczę. Jenifer - czasem mam ochotę poleżeć i odpocząć, często jak wracam z pracy to leżę plackiem przez jakiś czas. Na sprzątani i inne obowiązki energii brak....ale na przyjemności i energia jest i chęci :D waga zaczyna mi chyba w górę ruszać, kg się poprawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennifer37
Wizja kilogramów mnie przeraża...w poprzedniej ciąży przytylam 22 kg...Fakt,ze przed nia ważyłam 48 kg przy wzroście 168 ale jednak...Teraz już ważę 55 i staram się pilnować.Czy smarujecie się już kremami przeciw rozstępom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro idę na przezierność karkową i boję się. Mam już córeczkę 8 letnią. Więc całą ciążę to jakby pierwszy raz przeżywam, ta pierwsza tak dawno temu była. Mdłości już mi trochę przechodzą, ale dzisiaj rano była masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bieluszek uzupełniam dla Ciebie tabelkę pseudonim......wiek....I dzień ostatniej @....termin.......miasto paulcia233........23............06.07.............13.04 .........Nowy Sącz alena2010.........27............26.06.............03.04 .........Prudnik Biało-czarna......32............23.06............ 29.03..........Białystok malutka872.......22.............29.06............05.04. .... .....Gdańsk Moluś...............32............. ?.................30.04?..........Koło żabka83...........26............07.07.............14.04. ..........Lublin agao78 ............31 ...........19.07 .............24.04 ...........Kielce aga klee...........32.............05.07............12.04....... .....Kielce Mysza13...........30............10.07............25.04. ............Gdańsk Katrina0408.......31............30.06............06.04. ...........Irlandia Anabel26...........26............07.07............13.04 .............Opole under_pressure...26............22.07............29.04. .......Sosnowiec goba.................27...........20.07.............26.0 4.. .........Poznań agus1979...........30...........14.07 ?...........08.04...........Świecie e74wiosenka.......35...........05.07..............12.04. .........Katowice martuska21........22...........16.07..............23.04. ...Dąbrowa G/Koln szuwik.............23............07.07.............15.04 .........Rzeszów justyna_80........29...........12.07..............18.04. .........Leszno katarzynaa........26..........o8.07...............20.04. .........Chorzów scherza.............26...........26.06..............02.0 4...........Warszawa mama-i-ja..........29............20.07..............26.0 4...........Białystok asica234........24..........11.07.................18.04. ......Wrocław Jenifer 37.......37..........20.07.................25.04.......Biały stok mamuska298 ....29.........13.07.................20.04.......RACIBÓRZ bieluszek.......29...........23.07................ 29.04......Holandia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, ale boję się tego "na pewno"...... Na pewno jutro będę wiedzieć, jakoś ostatnio pesymista się ze mnie zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Jenifer!!! - widzę, że z jednego miasta jesteśmy :D Wiosenka - czarne myśli trzeba wyrzucić precz!!! Skoro w rodzinie nie było żadnych przypadków, Twoje pierwsze dziecko jest zdrowe ....to jakie jest ryzyko??? Na pewno wszystko jest OK i jutro się o tym przekonasz!!! Trzymam kciuki! daj jutro znać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc a wiec i ja potwierdzam byłam u lekarza dzidzia ma 3 cm i jest to 9 tydzień narazie wszystko ok musze zrobic badania i nastepna wizyta za 4 tyg a jak juz ładnie było widac maluszka moja wiki to skakała z radosci a kuba?jak zobaczył co ona robi to on tez hihi no cóż niedlugo juz mi bedzie 3 skakac na głowie pozdarwaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennifer37
Rzeczywiście Biało-czarna:-),miło... E74wiosenka:też bardzo boję się tych badan,a jestem dwa lata starsza...Tylko ja muszę jeszcze poczekać. Jakos wydaje mi sie,że w tej naszej grupie nic złego nie może się stać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po prostu odliczam dni do mojego usg,tak zazdroszcze tym ktore wiedza już że wszystko ok. Goba super gratuluje dobrych wieści!!! Trzymam kciuki za te mamusie które mają jakiekolwiek problemy z ciażą i ze zdrówkiem. Ja też nie chce przytyc tyle co w pierwszej ciąży bo przytyłam aż 29 kg i niestety teraz moja waga tez nie jest najlepsza ale za to staram się nie objadać i myśle że chyba osiągne mniejszy wynik niż ten co w pierwszej ciąży. Moja córcia to niezle psuje mi nerwy ostatnio a może to ja mam mniej cierpliwości a tu trzeba działać na wysokich obrotach,te mamy co maja dzieci w wieku mojej córki -15 miesięcy-to wiedzą o czym mówie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica234
Witam wszystkie przyszłe mamusie:) Byłam dzisiaj na kontrolnym usg i się boję bo mój krwiak powiększył się od poprzedniego tygodnia. Wtedy był malutki bo 8x7mm a teraz 12x66mm a do tego zrobił się jeszcze jeden podłużny 7 mm i muszę powiedzieć wam że się strasznie przestraszyłam.Wczoraj od 1 do 4 w nocy nie spałam bo bolał mnie brzuch,jeśli tylko zacznę krwawić to mam się zgłosić do szpitala ale mam nadzieję że się sam wchłonie a tak poza tym to widziałam jeszcze bijące serduszko i malutką machającą rączkę ale czad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica234
A co do wagi to przy wzroście 175 cm przed pierwszą ciążą ważyłam 55 i przytyłam 24 kg to było dla mnie straszne i ciężko było mi to zgubić a nawet przyznam się do tego że raczej nie wróciłam do swojej wagi z przed ciąży.Teraz jestem w 11tc i od jej początku schudłam 6 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asica współczuje,życzę zdrówka i oby wszystko było dobrze:)Na szczęście z dzidzią ok a to jest najwazniejsze:) Fajnie że schudłaś bo ja to mam kolejne 3 kg na plusie ale to i tak nie dużo bo w pierwszej ciąży w pierwszym trymestrze dorobiłam się aż 7 kg!!Także teraz nie jest tak zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam swoje dane - zmiana terminu porodu pseudonim......wiek....I dzień ostatniej @....termin.......miasto paulcia233........23............06.07.............13.04 .........Nowy Sącz alena2010.........27............26.06.............03.04 .........Prudnik Biało-czarna......32............23.06............ 29.03..........Białystok malutka872.......22.............29.06............05.04. .... .....Gdańsk Moluś...............32............. ?.................30.04?..........Koło żabka83...........26............07.07.............14.04. ..........Lublin agao78 ............31 ...........19.07 .............24.04 ...........Kielce aga klee...........32.............05.07............12.04....... .....Kielce Mysza13...........30............10.07............25.04. ............Gdańsk Katrina0408.......31............30.06............06.04. ...........Irlandia Anabel26...........26............07.07............13.04 .............Opole under_pressure...26............22.07............29.04. .......Sosnowiec goba.................27...........20.07.............26.0 4.. .........Poznań agus1979...........30...........14.07 ?...........08.04...........Świecie e74wiosenka.......35...........05.07..............11.04. .........Katowice martuska21........22...........16.07..............23.04. ...Dąbrowa G/Koln szuwik.............23............07.07.............15.04 .........Rzeszów justyna_80........29...........12.07..............18.04. .........Leszno katarzynaa........26..........o8.07...............20.04. .........Chorzów scherza.............26...........26.06..............02.0 4...........Warszawa mama-i-ja..........29............20.07..............26.0 4...........Białystok asica234........24..........11.07.................18.04. ......Wrocław Jenifer 37.......37..........20.07.................25.04.......Biały stok mamuska298 ....29.........13.07.................20.04.......RACIBÓRZ bieluszek.......29...........23.07................ 29.04......Holandia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem już po badaniu prenatalnym usg. Wszystko o.k. Dzidziuś ma już 5,2 cm. serduszko bije prawidłowo i jest nieuszkodzone. Przezierność karkowa w porządku i cała reszta również. A na wyniki badania z surowicy krwi trzeba poczekać około 2 tygodni. Mam nadzieję, że też wszystko będzie dobrze. Na dzień dzisiejszy młody ma 11 tygodni i 5 dni. A będzie chyba chłopiec, prezentował się z każdej strony i machał do nas rączkami. Między nóżkami coś było widać, więc albo chłopiec albo opuchlizna - jak powiedział gin. Moja córcia była zawiedziona - liczy na siostrzyczkę, ale zobaczymy może jej się uda. Pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! wiosenka to już znasz płeć ? o ja :) w szoku lekkim jestem , że tak szybko już to widać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennifer37
Asica..przykro mi z powodu krwiaka,rzeczywiście sporo urósł,ale życzę z całego serca bys ie miala moich problemów.Ja już po prostu nie mam sił do tej ciąży,szczerze Wam powiem,że zaczynam tracić nadzieję że będzie ok.Wczoraj znowu miałam silny krwotok,podczas którego ktorego wypadło ze mnie cos wielkosci mojej pięsci.Podejrzewa,że to znowu część krwiaka ale dlaczego taki duży skoro lekarka mówiła,że prawie cały wyleciał??nic już nie wiem...jutro mam wizyte ale pewnie znowu będą czekać na cud,aż samo się stanie,w tę lub w tę stronę...Koszmar.Chyba juz wolę by to się skonczyło teraz niż ma sie tak krwawić miesiącami i stracić to dziecko za kilka miesięcy.. wiosenka..cudownie,że wyniki masz dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennifer37
Asica..a co mówił Ci lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennifer37
witajcie dziewczyny Chyba nie mam najlepszych wieści,niestety..Od rana mam znowu silne krwawienie.Byłam u lekarki,po badaniu usg stwierdziła,że wszysto jest gotowe do poronienia,szyjka się udrażnia,macica rozwodniona itp.Płód nadal żyje ale zostawiła mi złudzeń,że da się to jeszcze powstrzymać.Powiedziała bym nie brała już luteiny ani nospy,że to już nie ma sensu,a tylko przedłuży.Jeśli dziś nie poleci to na jutro mam skierowanie do szpitala.Najgorsze jest teraz to oczekiwanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×