Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

Co do "góry" to niestety niektóre mam już za krótkie bluzki i brzuch mi wystaje. Ale tu coś jeszcze wykombinuję. Gorzej z dołem, na chwile obecną mam jedne spodnie, na które wydałam dużo kasy i przestały mi się podobać ;) Ponadto powinnam wiele rzeczy wyrzucić bo są trochę zniszczone, ale z kolei wtedy zostanę goła ;) Dlatego powinnam iść na zakupy, ale z kolei nie będę kupować wiele rzeczy, gdyż nie uważam to za sensowne aby wydawać kupę szmalu na ciuchy, które posłużą mi jeszcze kilka miesięcy ... Nie mam też tyle szczęścia co *Katarina. *Matrioszka - mówisz, że kupujesz sukienki, które przydadzą się po ciąży, ja tak nie umiem, bo nie wiem jakie mi się potem przydadzą, może bardzo przytyję, a może [i tą opcję biorę pod uwagę P:) hihih] będę wyglądać jak przed ciążą. W sumie to nawet nie wiem jak normalne sukienki kupujesz skoro z przodu sterczy brzuszek ;) *Justynka - ja też myślę o tej poduszce bo zasypianie co noc sprawia mi duży kłopot. Cieszę się, że wyniki są dobre Ja też siedzę w domku ale jednak wychodzimy gdzieś do znajomych, czy rodziny a ja lubię ładnie wyglądać ;) Zawsze miałam leciutkiego fioła na tym punkcie ;) Nic to idę dziś na zakupy, może coś sobie kupię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna - jest jeszcze taki preparat z żurawiną, chyba jest dozwolony w ciąży, jest skuteczny, pamietam,że go kiedyś brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ostatnio wzięłam miarke, odmierzyłam 56 cm i ogłosiłam męzowi i córce : " tyle Zuzi się zmieściło u mamy w brzuchu " :D Wszyscy bylismy w szoku haha. Ja też !!! No bo gdzie tyle dziecka tam się mieści ? Fajny sposób żeby sobie uzmysłowić jakie te brzuchy będą spore - spróbujcie dziewczyny :D Co do ciuchów to kupiłam sobie dwie pary spodni ciązowych, proste jeansy, i czarne rurki. Niektóre zwykłe t-shirty sprzed ciąży są dobre. z majtkami nie mam problemów bo do tej pory nosiłam dalej swoje stringi - nic mi sie nie rolowało bo koncza sie pod brzuchem, ale usłyszałam ostatnio że noszenie stringów w ciąży jest niewskazane. Wiecie coś na ten temat ? Cyckonosze musiałam tylko pozmieniać bo normalnie mam D a jakis czas temu F kupiłam i zaczyna mi być już w nim ciasno. A mój ulubiony zestaw to leginsy ciazowe i sukienki z Zary lub KappAhl ktore teraz robią za tuniki haha. Do tego zakładam sobie dlugie kozaki a na wielkie wyjście mam wygodne szpilki i jest ok. Zreszta zabardzo sie nie przejmuję ciuchami bo i tak od poczatku ciązy przeleżałam a dopiero od niedawna moge gdzieś troszkę wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzusie:) U mnie od tygodnia choróbsko grasuję mój M angina, mama grypa jelitowa, brat przeziębiony i boję się żeby mnie coś nie złapało. A moja córunia ma coraz mocniejsze kopniaki:) ale mój M jeszcze ich nie wyczuwa:( matrioszka-GRATULUJĘ córuni:) Co do warzywek ze sklepu to myślę że one wcale nie są takie zdrowiutkie i z witaminizowane, w tych czasach są nafaszerowane chemią i nawozami a nie witaminami:( Co innego te warzywka które sami sobie hodujemy, albo te ze sklepów ze zdrową żywnością, nawet w smaku i wyglądzie są inne. Wtedy naprawdę wiemy co jemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie nie było pamietacie o mnie jeszcze???? niestety ale kłopoty z kompem i netem takie były ze nie było jak napisac do was u nas ok juz 20 tydzień mam 80% dziewczynka nastepna wizyta za tydzień to juz na 100% powie mam nadzieje ze u was wszystko ok całuski dla was zjze potem bo teraz obowiazki mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna25 bardzo dobrze mówisz! Bo np. taka marchewka. Jemy bo wydaje nam się że jest zdrowa a tak naprawdę marchewka jako część jadalna która rosnie w ziemi pochłania bardzo duzo szkodliwych substancji. Wszystkie chemiczne nawozy i zanieczyszczenia które sa w glebie marchewka wchłania. To juz zdrowsze są owoce i warzywa rosnące na drzewach. Chociaż jak przy szosach to i tak sa zanieczyszczone :( Rzeczywiście najlepiej kupować w sklepach ze zdrową żywnością albo od kogoś sprawdzonego kto hoduje " dla siebie . Prawda że na takie sklepy ekologiczne też trzeba uważać bo czasem to ta sama marchewka tylko z przylepiona etykietka "eko". Trzeba poszukać, popytać. I tak jak pisze Joanna25 - produkty ekologiczne różnia się w smaku od tych "kupnych" i wyglądem - przeważnie nie sa tak piękne i duże jak kupowane w sklepie, sa powyginane i no brzydsze poprostu. Ważne jest też z jakiego regionu Polski pochodzą, tam gdzie jest marna gleba trudniej się wszystko hoduje więc i nawozów ładują więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
zmagam sie z choróbskiem mam katar i kaszel biore syrop malia i tantum verde w sprayu niedlugo pluca wypluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka - bardzo dobry na suchy kaszel jest syrop Drosetux. Może być bez obaw stosowany przez ciężarne. Spróbuj może Tobie również przyniesie ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka kuruj sie kuruj... Mi też sie wydaje ze brzuszek coraz bardziej rośnie i rośnie, na poczatku kupiłam sobie spodnie w H&M ale juz sa tak ciasne ze mikołaj mi przyniósł nowe,od siostry dostałam spódnice i to był szok to chodziąłm w niej cały czas a przez 25 lat oprócz komuni i ślubu spódnice lub sukienke miała na sobie z 10 razy:), natomiast góry kombinuje mam dwie koszule typowo ciążowe a reszte jakoś dobierałam. matrioszka26 ja właśnie przez dress code zamiennie u nas nazywane standardami ubioru, poszłam na l4, ponieważ dostałm oficjalne upomnienie bo nie miałam na sobie spódnicy/spodni eleganckich, koszuli i marynarki. Myślicie jeszcze na chwilke wrócic do pracy czy raczej zostajecie juz do końca na l4, oczywiście pytam te mamusie które czuja sie w miare ok. Kurka wczoraj spedziłam cały dzień na allegro i oglądałam ciuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno jak reagujecie na teksty: typu wstań pokaz sie itd badz na podchodzenie i bez pytania głąskanie po brzuchu, a nawet odsłanianie bluzki. tez u Was wywołuje to takiego ogromnego nerwa jak u mnie???? Nie znosze w wydaniu szwagierki tego typu polecień w jej ustach z jej tonem sa to raczej rozkazy. Tydzień temu na imprezie rodzinnej dorwała mnie i kazała sie pokazywać. Odp jej ze to nie teraz i wyszłam, natomiast ta sobote ledwo weszła to odrazu wstań pokaz sie. Tym razem było wieksze grono i odp jej ze nie bo nie chce sie pokazyważitd mój hazbend oczywiście a dlaczego sie nie pokazesz itd wiec do niego juz z agresja odp ze jak tak bardzo chce to niech sam wstanie pokaze sie i poobraca powoli w kazda strone. Mina mu sie troszke zmieniła i temat sie zakończył. Dodam jeszcze ze we wszystkich szwagierka doprowadziła do ogladania i dotykania brzucha na "żywca", i zachwycania sie do tego stopnia ze az tesciowa z kuchni przyleciała. Dla mnie dotykanie brzcha bez pytania to troche za dużo, a jeszcze do tego odsłanianie bluzki ogladanie na "żywca" to przekroczenie granicy. Niestety dla szwagierki to rzeczy normalne. Byłabym wstanie jeszcze rzozumiec lub nawet przezyc to pokazywanie sie, ale dla mnie miarka sie przebrała i nawet na to nie moge sie zdobyć. Powiedzcie mi czy któras z Was też tak ma???? Czy ja jestem jakaś nienormalna. Obiecałam sobie ze kazda nastepna wizyta bedzie w jakimś wielkim swetrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betatka - masz prawo do swojej intymności i każdy powinien to uszanować. Nie pozwól się traktować jak zwierzę na wybiegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a ja i tak uważam ze zdrowsze są owoce i warzywa niż tabletki bo wyobrazcie sobie jak moze sie zmiescic 12 witamin w jednej tabletce !!!!i tam jest chemia...wierzcie mi bo mam kontakt z farmacja nic dobrego tam niema.a jesli chodzi o warzywka to ja mam z ogródka zamrozone i srodowisko z mikroklimatem daleko od cywilizacji:-)Jesli chodzi o brzuszek to u mnie powolutku rosnie ale nie jest tak zle gorzej z waga dzis weszłam patrze i nie moge uwierzyć 7 kg.wiecej ja raczej tyje po calosci a brzuch taki jak po solidnym najedzeniu:-)Ciuszki niestety musiałam kupić nowe ale nie za wiele 2 pary spodni (dzinsy i czarne eleganckie)no i leginsy ,tuniczkin i sweterki w Kapp Al tam są duze rozmiary.Pozdrowionka........a jak tam dziewczyny z kurtkami i płaszczami bo ja musiałam zrobic nowy zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam obszerny puchowy płaszczyk, więc się zmieszczę do końca ciąży. Ja w ogóle mało musiałam kupować, jak teraz się tak zastanowię. Ale odbiję sobie po ciąży. nWymienię całą garderobę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej pory chodziłam w kurtce zeszłego roku, teraz na dniach zmieniłam na taka co kupiłam 4 lata temu ale duzo za dużą i wogóle w niej nie chodziłam i teraz jest jak znalazł ciepła, z kapturem, i za tyłek,a jeszcze dostałam od drugiej szwagierki - dobrej :) taka fajna kurteczke bąbke taka bardziej na jesteń wczesna wiosne albo w zimie do auta. A ona urodziła synusia tego kwietnia wiec miedzy naszymi bedzie praktycznie równy rok różnicy :) Trzymajcie za mnie kciuki dzis robie pierwszy raz w życiu zupe z mrożonki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam nikt nie odsłania brzucha...czasem ktoś chce dodtknąć, bo gadają, ze to przynosi szczęście...No to niech dotykają.... nie zdarza się to często więc idzie znieść :) Nikt też nie wymaga ode mnie żebym się obarcała i pokazywała....sama nieraz brzuszek prezentuję, jak ktoś zawoła, ze O jak już widać czy coś...No ale bez przesady, bez odsłaniania.... W ubrania ciążowe nie inwestowałam, bez sensu....okres ciąży szybko się skończy. siostra przerobiła mi dwie pary spodni na ciążowe ....kupiłam na "szmatach" kilka tunik i tak chodzę. Narzekam, że nie mam w co się ubarć....bo jednak ten zakres ubrań mam ograniczony :O Ale przetrwam. Jeśli coś kupię to napewno z myślą, zeby po ciązy też móc w tym chodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) na kaszel polecam do picia mejeranek :) tak ,serio. ja piłam i pomogło! ( łyżka stołowa majeranku zalana wrzątkiem, potem przecedzić i pić ) co do brzucha to ja mam 113 cm w obwodzie. ! pare ciążowych spodni kupionych w "pewexie" za 15 zł i 3 ciążowe bluzki. Musze zanieść do krawcowej 2 pary spodni to mi przerobi. Problem mam w co się ubiore na święta ! co do dotykania brzucha to na szczęście mało kto to robi ale chyba mi to nie przeszkadza. Co mnie wkurza to to, jak się pytają co bęzie a ja mówie, że czekamy do porodu to patrzą sie na mnie jak na jakiegoś dziwoląga ! bez sensu w ogóle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Froguś Sukienki kupiłam typu : bombka na ścigaczu u dołu i odcinane opd biustem : jedną w Orsay, jedną w DanHen i jedną w Zarze, żadna nie jest ciazowa, ale miejsca na brzuch nie brakuje, do końca pochodze . ( przynajmniej mam taka nadzije ) :) * LadiDadi ja tez musiałam wszystkie biustonosze wymienić, przed ciążą byłam płaściutka, normalnie takie A, a teraz C :) trochę mi przeszkadza, jak ktoś się przyzwyczaił, ze przez ćwierć wieku nic nie miał z przodu a tu nagle taki ciężar..ale się przyzwyczaje, najgorsze to schodzenie po schodach i podbieganie do autobusów - wtedy sie zawsze zapomnę. * Betatka ja zamierzam pracowac do końca 7 miesiąca, może poczatku 8, ale zobaczymy jak długo dam radę, jak sie już bede toczyć, to wtedy sobie odpuszcze, bo męczyć się nie zamierzam, narazie jest wszytko ok, w pracy raczej o mnie dbają i uważają nawet bardziej niz ja sama na siebie, wiec moze się uda . A jeśli chodzi o pokazwanie brzucha to masz prawo odmówić i już ! to twój brzuch i nikomu nie musisz go pokazywać ani nikt nie musi go dotykać. Mi tak jak Biało Czarnej nie przeszkadza dotykanie, ale pokazywac mi nikt specjalnie nie każe , jak ma to komuś pzynieśc szczeście, lub się ma ktoś " zarazić" to świetnie :) Ale odsłaniać też bym nic nie odłoniła, zwłaszcza, że blady..ten mój brzuszek, a ręce smaruje balsamem brązującym i wygląda to komicznie :) No, ale się rozpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez specjalnie nikt nie maca p o brzuchu (oprocz meza hi) a ja sama dumnie prezentuje jak ktos chce widziec. A jak wasze pępki? Juz wam wyskoczyły? Bo ja mialam dosyc gleboka dziurkę i teraz jest juz duzo plytsza i jakby splaszczona od gory, smiesznie to wyglada i jak cos tam wsadze np olowek to on sie tam trzyma i zwisa :) A kurtke taz mam os siostry taka duza i za tylek, ale i tak poki co wole ubierac plaszcz w ktory ledwo sie dopinam, ale w nim przynajmniej widac ze jestem w ciazy a w kurtce nie za bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc brzuszki u nas ok brzuszek taki sobie pepek narazie w srodku no i nadal chodze w rzeszach sprzed ciazy hihi przytylam tzlko 3 kg ale to dltego ze jest mala roznica miedzy ciazami tzko 2 lata kupujecie juz cos dle dziecka?rzeczy itd?ja jeszcze nic prcz kilku z lumpeksu hihi bo mam fajnz i kupuje tam dla kuby wiec sie polasilam a co do sklepu to chzba zaczne po nowym roku jak juz obbadam co mam po wiki a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chyba pobijam wszelkie rekordy bo przytyłam już 9 kg:) ale mimio wszystko nie widać bardzo, u mnie brzuch jak w 7 miesiącu duuuużyyyyyy:)pępek już na wierzchu. Zaczełam chodzić na basen i joge, ćwicze troszke w domku na leg magic, bo doszłam do wniosku ze inaczej sie zapuszcze w tej ciąży a zawsze byłam laseczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ciuchów dla maleństwa to zaczełam już szaleć.Mam już pokazną wyprawkę i każdy skok na miasto kończy sie nowym nabytkiem hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki, nic wczoraj sobie nie kupiłam nic, bo nic mi się nie podobało ... wszystkie te ciuchy wydały mi się olbrzymie, lub malutkie, ale totalnie bezkształtne a ceny .... masakra... zostanę jednak przy allegro. Już wypatrzyłam sobie spodnie i spódniczkę :) Ale po 2h chodzenia pobolewał mnie brzuch i miałam takie dziwne uczucie ciągnięcia w dół ... ale dziś mam wizytę zobaczymy co powie, jak tam się miewa moja szyjka, no i ciekawa jestem czy dostanę zwolnienie ... ale z drugiej strony ja muszę je dostać, bo niestety, ale czuję, że mało chodzenia dużo chodzenia mnie czeka. Brzuszek ma już 97cm, a pępek dalej w środku ;) A ciuszków dla dzidzi dalej tylko oglądam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Forgus powiedz doktorkowi prosto z mostu ze chcesz nadal zwolnienie. Ja nigdy nie potrafiłam tak powiedzieć ale teraz sie przemogłam i poprosiłam o zwolnienie. Doktorkowi to jest moim zdaniem obojętne. Ja przestałam w tym tyg szalec po sklepach to szaleje po allegro tam dopiero cały dzień można spedzic, oczywiście na rzeczach dla dzieci. A wczoraj mama przyniosła mi od córki przjaciółki 2 pary rybaczków, jedne długie bojówki, jedne jeansy i spódnice ciązowe oczywiście mieszcze sie w tylko w jeansy które ona miała na końcówke ciaży a na mnie teraz sa idealne :), no i ze jeszcze po małym spakuje rzeczy dla nas :), ona sie chce strasznie pozbyć bo już nie planuje, odawac zakazała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, do mnie wczoraj dotarla zamowiona poduszka KOJEC i juz z nią spałam. Mąz sie smiał ze on mi już jestniepotrzebny bo mam swojego nowego przyjaciela:) Bo serio wygodna ta podusia, jednoczenie słuzy jako poduszka pod glowe i pod nogi. No i blokuje ze w nocy, ze nie przekręcę się bezwiednie na plecy, bo ponoc nie wolno a ja ostatnio caly czas sie budzilam na plecach i juz zaczynalam sie martwic ze to niedobrze, a tutaj mam rozwiazanie:) Dziś jakos leniwie, nie mam ochoty na nic, a w brzuszku mam 104cm i jakby trochę mi sie zatrzymal od 2 tyg. Ale spokojnie ruchy czuje wiec z dzidzia wszystko ok:) pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brzuch duży mam, pępek na wierzchu, wystaje już antenka, nawet przez bluzke widac... Co do ciuchów na najgorzej mam ze spodniami, bluzek kilka mam i myśle ze do końca ciąży kupować żadnej nie bede... Przytyłam jakieś 6 kg...i to dużo bo z Kuba o tej porze miałam jakies 4 kg mniej:( Mnie bobo tak już kopie że brzuch mi cały podskakuje, jak trzymam na nim ręke to sama sie czasem potrafie wystraszyć:) Betatka mnie tam nikt po brzuchu nie maca, czasem tylko ktoś powie "No pokaż sie" ale to akurat mi nie przeszkadza...wręcz przeciwnie, nawet zadowolona jestem.... No ale z tym demonstracyjnym macaniem to troche przesada... Goba ja nie potrafie w lumpkach kupować, jakoś sie do tego nie nadaje, pare razy byłam ale nigdy nic ciekawego nie złowie...a wiem że fajne rzeczy tam bywają i szkoda mi że ja nie umie sie w nich odnaleźć... Ja nic nie kupuje bo prawie wszystko mam...wczoraj porobiłam sobie segregacje po Kubusiu, tzn rozmiarami wszystko, w pudła poopisywałam żeby później tylko odpowiedni karton siegnąć...oto zaleta przy drugim dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) paulcia233........23........06.07...........13.04 .....Nowy Sącz alena2010.........27.......26.06............03.04 ......Prudnik.CHŁOPIEC Biało-czarna......32.. ....23.06............29.03.. .....Białystok - córka?? malutka872.......22.......29.06............05.04. .... .Gdańsk CHŁOPIEC Moluś...............32...... 20,07............27.04........Koło żabka83...........26.......07.07...........14.04. .......Lublin agao78 ............31 ......19.07 ........ ..24.04 .......Kielce DZIEWCZYNKA aga klee...........32. ......05.07...........12.04....... .Kielce Mysza13...........30.......10.07...........25.04....Gdań sk.DZIEWCZYNKA Katrina0408.......31.......30.06.. ..06.04. .......Irlandia.....SYNUŚ Anabel26...........26.......07.07...........13.04 .........Opole under_pressure...26......22.07...........29.04. .....Sosnowiec goba.................27.. ...20.07...........26.0 4.. ....Poznań agus1979...........30......14.07 ?.........08.04.......Świecie...CHŁOPIEC e74wiosenka.......35......05.07...........11.04. .....Katowice CHŁOPIEC martuska21.....22......16.07.....14.04. ...Dąbrowa Górnicza CHŁOPIEC szuwik.............23.......07.07...........11.04 ......Rzeszów DZIEWCZYNKA justyna_80........29......12.07...........18.04. .....Leszno....CHŁOPIEC katarzynaa........26.....o8.07............20.04. ....Chorzów scherza.............26....26.06........... .02.0 4....Warszawa mama-i-ja..........29.....20.07............26.0 4....Białystok PIOTRUŚ asica234........24........11.07............18.04. ......Wrocław Jenifer 37.......37.......20.07..........25.04.......Biały stok mamuska298...29......13.07.............20.04.......RACIB ÓRZ...CHŁOPAK bieluszek.......29........23.07............ 29.04......Holandia Sabatini.........23.......06.07.............13.04 ......Wrocław luiza602........30........12.07.............18.04...Wars zawa...CHŁOPIEC Joanna25... ..25.....19.07.......... .25.04. ....Toruń....DZIEWCZYNKA Natusia88......21.......22.07.........29.04 .....Wrocław DZIEWCZYNKA frogus_80......29.......06.07.............19.04......Kra ków zabucha.......21.......26.06........4.04......tbg.....DZ IEWCZYNKA eliszk@........25.......22.07........28.04....... ....Gdańsk LadiDadi.......26.......21.07........27.04........Warsza wa dorota1804.....26......11.07........18.04........Kosza lin...CHŁOPCZYK Matrioszka26.....26.....11.07......16.04......Warszawa.. DZIEWCZYNKA Izka77..........25........15.07.........23.04.........Ch orzów betatka.......25........04.07........ok 20.04.......Kraków..CHŁOPCZYK Mam nadzieję,że jescze mnie troszke pamiętacie Poczytuje, ale nie mam jak pisać, przeprowadziliśmy się do swojego mieszkanka i na razie nie mam internetu, a nie chce w pracy. Wczoraj byłam nausg połowkowym i dzidzia ma się dobrze, ja przytyłam już 3 kg. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie! Właśnie dzis po długim oczekiwaniu i niepewnosci moja dzidzie na USG pokazała swoje klejnoty:)Synuś! Zdrowy chłop-olimpijczyk jak powiedziała pani połozna.(W Holandii to wlasnie położna a nie ginnekolog prowadzi całą ciąże)Super,mój mąz jest wniebowziety.....Ja zresztą tez,z tego szoku nawet przejechałam dzies na czerwonym swietle......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki, byłam wczoraj u gin i będę już do końca ciąży w domku ... hihi ... i wcale mi nie jest smutno z tego powodu. Moje szyjka jest lekko skrócona, ale od pobytu w szpitalu się posunęło się dalej :D I mam też tendencję do stawiania się macicy - ogólnie nie jest źle, ale mam odpoczywać, nie przemęczać się i zapomnieć o sprzątaniu ;) A za tydzień idę n USG i może dzidzia w końcu się pokarze :D *Bieluszek - gratuluję Synka!!! *Czarna - mój mężuś już się nie może doczekać, aby poczuć ruchy. Ja tylko czuję ruchy, ale dzidzia to rozrywkowa jest bardzo. :) Fajnie, że masz tyle ciuszków :) *Matrioszka - a widzisz, jakoś nie patrzyłam wcześniej na sukienki bombki, a to jest super pomysł! *Justynka wydawało mi się, że pisałaś, ale nie mogę znaleźć - albo mi się tylko wydawało - jakiej firmy kupiłaś poduszkę i za il?e ? :) Dotarły moje książki "Pierwszy rok życia dziecka" a drugą kupiłam, bo Pani sprzedawała dwie na raz - "Dieta przyszłej matki" - jest tu tez dieta matki karmiącej, przepisy. Ogólnie na razie tylko je przeglądnęłam, ale zapowiadają się super! Dzięki Justynka za radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie wczoraj z wieczora mierzyłam...i w brzuszku mam 97 ;) Nie pamiętam ile miałam bez ciązy, to trudno powiedzieć ile urosłam hehehe ....ale ze 20 cm to conajmniej :) Zmierzyłam się też w biodrach (tyłku)....no i tu mi urosło z 1-2 cm. :O Waga też mi rośnie ...powoli do 66 kg dobijam ....co zonacza że przybrałam prawie 7 kg. Mam nadzieję, ze to w normie....w poniedizałek skończę 25 tc. Do wizyty gina jeszcze ponad tydzień....już nie mogę się doczekać. jakoś ten czas mi się dłuży. Może dlatego, ze się trochę martwie upławami....i ogólnie jakoś więcej się martwię czy wszytsko w porządku niż na poczatku ciązy. dzidzie czuję i to mnie uspokoaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Bialo - Czarna to mamy tyle samo w brzuszku, tyle, że ja jestem w 22 tyg :P Co do upławów, ja też mam i dostałam jakieś tabletki dopochwowe, ale mam aplikować 1szt co drugi dzień, a zapach mają chlorchinaldinu ;) hihi Jeżeli masz upławy bezbarwne to się nie martw, bo ponoć w ciąży mogą występować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×