Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

Gość Anabelka26
Alena - super że dzidziuś się dobrze rozwija. Wogóle nie wiem czy macie tak samo jak ja, ale jak widzę bijące serduszko maluszka na USG to mam łzy w oczach i chce mi się płakać ze szczęścia:-). Co do pracy to ja też pracuję zawodowo, niby w Państwowej instytucji, ale moje szefostwo nie jest zbyt wyrozumiałe i nie są zachwyceni, że jestem na L4. Początkowo martwiłam się z tego powodu, ale mąż mnie uświadomił, że skoro im nie zależy na tym czy dzidzia będzie zdrowa tylko na tym żebym chodziła do pracy za wszelką cenę to nie ma sensu o tym myśleć. Więc teraz siedzę sobie w domku i odpoczywam, a jutro idę jeszcze zrobić badania na awidność (w związku z toksoplazmozą). I mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze:-).Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka u mnie dziś dokładnie 9tydzień i 4 dzień.Moja gin powiedziała ze na tym etapie dzieci rosna strasznie szybko co zreszta jest prawda bo poprzednie USG miałam w 7 tyg.i 3 dniu i i miał 12,2mm a dziś juz prawie 3cm.Pozatym każde Maleństwo ma swój tok rozwoju i nie każde np.w 10 tyg.bedzie jednakowo duże. Anabelka mam tak jak Ty z tym płaczem:)ale ja ogólnie jestem jakas płaczliwa teraz,ostatnio nawet płakałam oglądając powtórke finału Tańca z Gwiazdami:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez na razie chodzę do pracy, ale zastanawiam się, czy nie pójść na zwolnienie, gdyz jestem bardzo senna i jakaś taka anemiczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja tylko na chwilke bo ide spać - padam na twarz !!! a więc...uwaga uwaga ! bliźniaki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) serduszka biły jak szalone !! ogólnie wszystko pięknie, zwruszająco....jestem w lekkim szoku :D a i termin na koniec marca co mnie bardzo zaskoczyło...a może pan doktor się pomylił ? hmmm ale i tak z Wami zostane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś jaka cudna wiadomość!!gratuluje Ci z całego serca Kochana jeju jak fajnie!!:):):):):) U mnie mdłości na całego znowu,tak więc ide spać,do jutra buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
PODWÓJNE GRATULACJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiijanka
moluś, wiadomość dnia!!!!!!!!! gratulacje dla mamusi i maluszków!!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś cieszę się razem z Tobą, piękny dar od losu, tyle musiałaś przejść i teraz przyszła wyczewiwana nagroda :) Gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonim......wiek....I dzień ostatniej @....termin.......miasto paulcia233........23............06.07..............13.04 ........nowy sącz alena2010.........27............26.06..............03.04 .........prudnik Biało-czarna......32............23.06............. 29.03..........Białystok malutka872.......22..............29.06............?..... ...........Gdańsk Moluś...............32............. ?................30.04?..........Koło żabka83...........26............07.07.............14.04. ..........lublin agao78 ............31 ...........19.07 .............24.04 ...........Kielce aga klee............32............05.07.............12.04....... .....Kielce Mysza13............30............10.07............20.04. ............Gdańsk Katrina0408........31...........30.06.............06.04. ...........Irlandia Anabel26............26...........07.07.............13.04 .............Opole Kochane Dziewczynki strasznie chciałąm tu z Wami być ale chyba mi sie nie udało tym razem:( Od soboty plamiłam pojechałam na pogotowie ale lekarka nie chciała mnie nawet zobaczyc kazała przyjsc dzis a dziś juz za pózno :( Życze Wam z całego serca żeby Wasze Maluszki Najkochansze rosły sobie zdrowo az do samego kwietnia:) Życze Wam Wszystkim SZCZĘŚCIA i Wszystkiego Naj! Wpadne do Was czasami🌻 Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annulka - bardzo współczuję, brak mi słów na tą lekarkę, 3maj się i nie trać nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka - strasznie mi przykro :( Moluś - SUPER!!!!!!! Podwójne gratulacje! 🌻🌻 Zabka - jak tam po wizycie u gin?? Daj znać. Mnie wychodzi że dziś zaczynam 10 tydz. ;) dokładnie za tydzień mam wizytę u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annulka34 bardzo mi przykro trzymaj się mocno Moluś - rewelacja, gratuluje !!!!!!!!! dbaj o siebie A mnie zaczynaja dopadać mdlości i zgaga, wczoraj przez tą zgage nie mogłam nic po południu zjeść i jesetm senna. W środe idę do lekarza - mam nadzieję,że będzie wszystko ok, pozdrawiam. Ja też pracuję zawodowo, do momentu dopóki będę się czuła dobrze mam zamiar pracować, pozdrawiam i życze miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiijanka
Anulka 34 , brak słów na tą lekarkę :( Trzymaj się kochana i nie trac wiary ,że jeszcze kiedys będzie maluszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy Dziewczynki jak sie dzis czujecie? Mnie od rana boli głowa:( wczorajsze mdłości zakńczyły sie pierwszy raz wymiotami i niby dobrze spałam ale kiepsko sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Annulka34 strasznie mi przykro:( Moluś gratulacje podwójne,ale super:) Mnie wczoraj mocno mdliło ale nie wymiotowałam,za to co dziwne jeść mi się nie chciało ale to dobrze:)Dzisiaj niedawno wstałyśmy z moją gwiazdą,wyspałyśmy się,zaraz śniadanko i jakiś spacerek bo jak na razie nie pada!!Buziaczki dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze powiedzieć, że czuję się dobrze... czasem mam jakieś tam mdłosci czy coś takiego, ale nie jest to aż znów takie wielkie. Zwyczajnie parę razy czułam się nie wyraźnie i tyle. Wymiotów, jak do tej pory, niedoświadczyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiijanka
moluś, jeszcze raz gratuluję kochanej dwójeczki :) :) :) ale musisz być szczęśliwa!! ja mam wizytę w czwartek i już się niepokoję czy wszystko będzie ok, czy dzieciaczek podrósł i czy serduszko bije.... na razie nie wpisuję się do tabelki bo jeszcze boję się zapeszyć, wpiszę się jak minie 3 miesiąc dziewczyny , czy Wy czujecie jakoś podbrzusze? ciągnięcie, kłucie,itp...? bo ja nic i oczywiście się tym martwię :( tak długo czekałam na tą ciążę ,że teraz jestem niesamowicie wyczulona na wszystkie objawy (lub ich brak) pozdrawiam wszystkie dziewczyny - kwietnióweczki 2010 :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijanka - ja tam nic nie czuję, ani podbrzusza, ani bolącego pęcherza.... no czasem mnie boli, jak w nocy się obudzę....ale po wysikaniu się, zaraz przechodzi. Też wsłuchuje się w swój organizm, czasem coś tam z boku zakuje i się zastanawiam czy to zwykła kolka, czy coś jest nie tak. Staram, się jednak odrzucać wszystki czarne myśle. WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE. Na pierwszym usg lekarz powiedział, że jest w porządku, że dziecko ułożono prawidłowo....więc dlaczego to miałoby się zmienić?? MUSI być dobrze ;) a wizyty u gna doczekać się nie mogę, tak bym chciała, żeby powiedział, że jest OK i nie ma się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijanka - a że podbrzusze nie boli to chyba dobry znak, gorzej jakby bolało, twardniało czy coś.... Jak powiedziałam mamie o ciązy to mi tak mówiła "córka tylko się nie wygłupiaj, rób wszytsko, zachowuj się jak się zachowywałaś, nie kładź się nie nie lez, ciąża to nie choroba, nie rób z siebie kaleki, trzeba normanie funkcjonować."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabelka26
Annulka - nie martw się, napewno już niedługo będziesz się cieszyć z oczekiwania na melństwo:-) Moluś - serdeczne gratulacje toż to podwójne szczęście nosisz pod serduszkiem:-). U mnie w rodzinie już kilka razy były bliźniaki, więc u mnie też zachodziło duże prawdopodobieństwo, że będę mieć dwa muliszki naraz, ale okazało się, ze jest jeden (najważniejsze że rozwija się tak jak trzeba:-)). Super A tak pozatym to byłam dziś na kelejnym badaniu. Robiłam jeszcze zapobiegawczo badania na Cytomegalię - w przyszłym tyg wyniki. Mam nadzieję, że wyjdą dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, co do pracowania w ciąży to ja mam szefa Niemca i on ciągle naigrywa się z Polek w ciąży ze ok 6 tygodnia idą na zwolnienie a ciąza to nie choroba. Ja chce chodzić do pracy ile dam radę, mimo ze dojeżdzam prawie 50km codziennie. No ale bez przesady z tym ze do ostatnich nog, mysle ze do 6 mca to maksymalnie, zreszta jak bedzie ostra zima to nie bede ryzkowac na oblodzonych drogach. Ale roumiem te co ida na zwolnienie od poczatku, skoro Pańswto na po pozwala iplaci 100% to czemu nie skorzystac. Rachunek jest prosty 100% wyplaty i zero wydatkow na dojazdy a w moim przypadku to kilka stówek mc. Moje malenstwo ma 9mm, wczoraj zmierzone. Mam pytanko dizewiczyny, czy decydujecie się na badania prenatalne (genatyczne) w 12-14 tg?? Bo ja jade wtedy na usg i mam sie zastanowic czy chcemy takze te badania i sama nie wiem. Ale ponoc jak cos wykryją to mozna leczyc juz w wieku prenatalnym i to jest argument za. a swoja drogą wie ktos ile to kosztuje? mam na mysli te nieiwazyjne, tylko dodatkowe usg i krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny annulka bardzo mi przykro i nie trać nadziei, że w końcu będzie dobrze. Moluś - podwójne gratulacje 🌻🌻🌻🌻:):) u mnie na razie wszystko dobrze, mdłości mam lekkie ale niemęczące.Czasem mnie brzuch pobolewa ale nie chcę myśleć, że to coś złego. Na badania prenatalne nie będę się decydować i nie miałam ich także w 1 ciąży. Mój gin mówił mi wtedy, że jeśeli nie mam przekroczonych 35 lat a on też nic złego nie widzi to chyba nie ma sensu. I było wszystko ok. Ale mam też koleżanki, które jeździły na badania do Łodzi ( z Kielc). Także, jeśli lekarz mi zasugeruje to się zbadam jeśli nie to nie. pozdrawiam i odezwę się później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny byłam dzisiaj w pracy (w pracy jeszcze nic nie wiedzą o mojej ciąży-powiem po następnej wizycie, jak się okaże,że dzidzia się rozwija, bo ostatnio było widać jeszcze sam pęcherzyk) i koleżanka mnie zdenerwowała tak,że aż ręce mi się trzęsły. zaczęłam się zastanawiać, czy nie pójść na zwolnienie, bo w końcu to maleństwo jest najważniejsze, tym bardziej,że niedawno poroniłam. sama nie wiem co zrobic, ale wolałabym uniknąć kolejnej sprzeczki z koleżanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiijanka
>>>> Mysza, może to zwolnienie nie byłoby głupim pomysłem bo jak masz stresować się przez takie sytuacje to lepiej odpuścić pracę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś dzięciątka cudowne. Ja idę jutro, mam nadzieję, że wszystko ok, ja jak zwykle wieczorem zmęczona i senna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiiijanka - co raz bardziej przekonuje się do tej opcji, bo gdyby poszło o coś ważnego, to jeszcze, ale wyżyła się na mnie przez to,że powiedziałam jak ja rozwiązałabym problem.wykrzyczała,że myslę,że jestem najwazniejsza itp., a ja tylko chciałam pomóc rozwiązać problem w jak najprostrzy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...pestka...
Hej dziewczyny :)) Ja jewszcze nie byłam u lekarza (kolejka długa), ale z tego co mi inni mówią to moja Pestka jest planowana raczej na Maj niż Kwiecień (póki co są to obliczenia babć i koleżanek :) Ale zostanę z wami...będe wiedziała przynajmniej z wyprzedzeniem co mnie czeka :)))) Mam obolały brzuch, ciągle chce mi się spać i boli mnie głowa...czy to normalne? Może jest to jakaś przypadłość a nie ciąża....no, ale w końcu okresu nie doastałam i dwa testy wyszły pozytywnie. Napiszcie czy można tak się czuć już w pierwszych tygodniach? W razie czego łykam kwas foliowy i zmieniłam dietę. Moluś...ja sama jestem bliźniakiem, więc trzymam za Ciebie kciuki. Moja mama do końca nie wiedziała ze jest nas dwoje...dowiedziała się przy porodzie .. takie to były czasy :)) A ty szczęściaro możesz je już podziwiać na monitorku :P Anulka, przykro mi i jestem pewna że następnym razem ci się uda...trzymam kciuki. Moja koleżanka próbowała 3 razy i za trzecim urodziła piekną dziewczynkę a za czwartym pieknego chłopczyka więć nie poddawaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
żabko odezwij sie czekamy na wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×