Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka_zdrada

rozwód? boję się co będzie dalej...

Polecane posty

Gość do prawdziwej historii i Olki
i ja też nie chce żeby ktoś posądził mnei o nakręcanie Olki, to była tylko moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka1981
pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fafafanka
dzisiejsze Mjak milosc tez bylo ciekawe Marek oszust polecial do Grażyny. Do niej potrafił się przytulić a własnej żony nie chciał nawet pocałować......... Twój maż też tak od Ciebie ucieka! Tylko Ty tego nie widzisz :o Jestes dla niego obojętna a do niej pewnie lepi się godzinami i określa słowami o jakie Ty nie możesz się doprosic...i sex maja zapewne udany a od Ciebie odkręca się do ściany a sądzisz,że nie???? pisalas,ze kiedys mial wezwanie na awarie ;) pewnie pojechał do niej.... ah Olka Olka..... dziwię sie że ciągle na coś takiego sie godzisz Pozdrawiam Cię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek098
Daj się odnaleźć, pokaż siebie! Samotność coraz bardziej Ci doskwiera? Czujesz, że nadszedł czas na miłość i spotkanie z kimś wyjątkowym? Może właśnie dziś odmieni się Twoje życie. Nie zwlekaj! ZAMIEŚĆ BEZPŁATNIE OFERTĘ MATRYMONIALNĄ SKORZYSTAJ Z DOBORU PARTNERSKIEGO WYKONAJ ANALIZĘ ZWIĄZKU http://iduo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Ooo męski gdzie byłeś jak Cię nie było?? Stałeś się tak zapracowanym człowiekiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
i chyba masz świetny humor?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miłe jak ktoś zauważa czyjąś nieobecność :P Czasami muszę pracować ;) bywa,że nawet poza firmą :D a humor całkiem oki,deszcz leje za oknem to trzeba jakoś się podbudować!!! a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i Ciebie też często nie ma !!!! Poza tym - Ola - nie wiem czego teraz potrzebujesz? Swoje zdanie wyraziłem,pocieszyłem wirtualnie jak umiem ;) nie wiem co mógłbym jeszcze zrobić? Wydaje mi się, że teraz Twój ruch i sama powinnaś sie zastanowić nad siłą zamachu własną ręką :) i pewnie na nic Ci moje ględzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Ja się cieszę, że mam duzo pracy, no bo wtedy nie mam czasu mysleć o swoich sprawach. To i dzieci to chyba dwie moje radości na których skupiam się w tej chwili. Myślałam, że poszukiwania mieszkania to dużo prostsza sprawa, niektórzy życzą sobie takie kwoty, że ręce opadają ;), ale wczoraj usłyszałam od męża słowa, że coś trzeba z tym zrobić ..., chyba zaczyna rozumieć, że czas to wszystko ustalić ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
A właśnie że jestem ;) Zauważyłam że anyone zniknęła ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Z wszystkim, o mieszkanie pewnie też mu chodzi. Myślę, że dzisiaj to uzgodnimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
A Ty blokujesz ludziom net?? To leży w Twoich kompetencjach?? U nas na szczęście to chyba niemożliwe ;) Wiesz jak bym chciała mieć kogoś tak na żywo z kim bym pogła tak wszystko i o wszystkim ... W tym wszystkim najgorsze jest właśnie to że jestem tak naprawdę sama. Koleżanki jak koleżanki ... a rodzina bardziej przeciw ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Nie mam konkretnego planu, ale myślę, że czas zachować się jak dorośli dogadać się bo szkoda kasy czasu i dzieci na jakieś pranie brudów w sądzie. Mieszkanie - chciałabym, zostać w nim, ale zobaczymy co on to. W końcu połowa mu się należy, ale reszte może zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja nie,ale mam od tego ludzi, dla mnie komputer to tylko zabawka :) a możliwe jest wszędzie jeśli tylko macie firmową sieć. Masz nas Ola, zawsze możesz napisać..... niczego innego Ci nie poradzę..... anonimowo chyba najlepiej, bo można bez ogródek kogoś o coś spytać i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Nie, nie ma szans. Z resztą ta cała sytuacja też go zaczęła męczyć. W sobotę kiedy przeprowadziłam monolog na temat jego zachowania wobez dzieci - nie wiedział co powiedzieć. Zatkało go. Mogę się do niego nie odzywać, ale nie bedę pozwala, żeby przestał być ojcem. Jestem przekonana, że to milczenie było mu na rękę ... myślał że zapomnę, tylko to działa w odwrotną stronę. Czułam się jakbym mieszkała sama, więc jeśli sobie teraz radzę to poradzę sobie tym badziej jak go nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W tym wszystkim najgorsze jest właśnie to że jestem tak naprawdę sama. Koleżanki jak koleżanki ... a rodzina bardziej przeciw ;( " Ola,ale "w tym wszystkim" to Ty wiesz tak naprawde najlepiej co się między Wami dzieje i co do niego czujesz. Nikt Ci nie pomoże :o Na zewnątrz możecie uchodzić za wspaniałą parę! a w środku jak widzisz wszystko dawno się popsuło i nic już się nie poskłada. To tak samo jak pisałaś, że wyglądasz kwitnąco a Ty masz głowę pełną problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Anonimowo ok, ale fajnie by było wypłakać się na czyimś ramieniu. Kobieta czasami musi się wyryczeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
To fakt :)wyglądam kwitnąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czułam się jakbym mieszkała sama, więc jeśli sobie teraz radzę to poradzę sobie tym badziej jak go nie będzie." a bałaś się,że sobie nie poradzisz? Ola..... na pewno będą sytuacje, że będzie Ci trudno, moze będziesz musiała mieć koleżankę do pomocy albo opiekunkę do dzieci, ale moze dogadasz się z jakąś mamą w przedszkolou i będzieciee mogły odbierać dzieci na zmianę.... albo odprowadzać? ;) zawsze będziesz mogła poprosić jakieś ciacho z pracy o wkręcenie żarówki albo sąsiada jak klamka się popsuje :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
No pewnie masz rację, mama nigdy nie odróci się od wnuków, więc nawet jeśli będzie wściekła to przy dzieciach mi pomoże, a o żarówki się nie martwię ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Anonimowo ok, ale fajnie by było wypłakać się na czyimś ramieniu. Kobieta czasami musi się wyryczeć" ale na razie musisz być silna!!! po to,żeby jemu nie pokazać, że Ci źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Wiele jest czarnych myśli, które czasmi przychodzą, ale napawdę staram się potrzeć na to wszystko pozytywnie. Są dzieci i przy nich robię wszystko, żeby usmiech nie schodził im z twarzy :) i tak zamierzam żyć. chcę być szczęsliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,z drugiej strony może się zdarzyć, że nei dacie rady życ osobno i zejdziecie się po paru miesiącach. Może potrzebne wam coś takiego, żeby sprawdzić wasze uczucia i zamiary.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×