Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka_zdrada

rozwód? boję się co będzie dalej...

Polecane posty

Gość olka przestan pisac a zacznij
cos robic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Paniom :) Ola, dlaczego miałbym się obrazić, dostaję powiadomienie o każdym nowym wpisie i jestem na bieżąco!!!! Pisałaś, że masz mało czasu, do tego pewnie szefa-tyrana ;) czasami nie chcę przeszkadzać w pogaduchach, poza tym też... pracuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla olki -skopiowane
08:17 [zgłoś do usunięcia] i jeszcze jedno... kochane żony naprawdę jesteście często dużo paskudniejsze w charakterze niż niejedna kochanka. Gotowe jesteście dosłownie na wszystko i to w imię niby ratowania rodziny. Do żadnej nie dochodzi informacja, że skoro wasz pan i władca poszedł na bok to ma w d...e tę rodzinę i ta rodzina to fikcja- a wy nie macie o co walczyć. Jeżeli już to tylko o siebie powinnyście walczyć i swoją godność bo ten wasz pan i tak ma wszystko w nosie. Byłam żoną ponad 30 lat i wiem co piszę. Nie, nie byłam zdradzana i nie zdradzałam- może miałam szczęście wyjątkowe pod tym względem ale teraz tym bardziej doceniam co mi życie dało- i co zabrała śmierć.. Wszystko w naszym życiu jest takie ulotne a wy kochane żony niszczycie same siebie żeby tylko takiego zdradzającego padalca zatrzymać przy sobie. Uwierzcie- naprawdę nie warto. Jak słyszę od zdradzanej żony, że zapala świeczkę na grobie męża zdradzacza dla siebie a nie dla niego - bo nie zasłużył nawet na cieniutka modlitwę- to żal mi zmarnowanego życia takiej kobiety. Taki facet- nawet po swojej śmierci- zostanie już na zawsze padalcem i wybaczenie mu też tego nie zmieni. 08:32 [zgłoś do usunięcia] a przecież A przecież każda z nas dobrze wie, że faceci to tchórze większe niż prawdziwy tchórz. To z tchórzostwa niby żałują tych zdrad, przysięgają poprawę- bo boją się, że utracą darmową obsługiwaczkę . Przy kochankach to oni ze skóry wychodzą by dogodzić kochance i mają w tym tyle inwencji, pomysłów i szczerej chęci, że żona zobaczywszy takiego w akcji zeszłaby z tego świata na zawał. Nie oszukujmy się moje drogie panie - to gra - gra w to, kto będzie sprytniejszy i kto kogo sprytniej oszuka. A wiele z szumnie nazywanych zasad moralnych odchodzi powoli w przeszłość. Dziś świat uznaje za małżeństwo związek między facetami lub kobietami- i też trzeba to uznać już za normę. Jedynym ratunkiem jest chyba zmiana myślenia, przewartościowanie norm dotychczasowych i życie zgodne z własnym sercem a nie potrzebami "ptaszka" naszego męża i pozwalanie mu na wciskanie nas w depresję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla olki-skopiowane
i nie jestem nie byłam i nie zamierzam byc niczyja kochanka, bo sie zaraz znowu posypia jakies glosy szkoda mi tylko olki..... mi po wielu latach watpliwosci i wybaczania sie udalo uwolnic od kogos kogo nie kochałam i jest mi lepiej. jestem sama i nie chce sie na razie z nikim wiazac moze ola potrzebuje pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Szukam w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
umówiam się w dwóch miejscach na sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Niewyparzoną gębę masz - to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka, nie ściemniaj tu wszystkich. jakbys zaniosła pozew rozwodowy do sądu to dostałabyś termin rozprawy od razu,po drugie żaden sąd nie zgodzi sie wysłać zawiadomienia do kogoś do pracy..... a po trzecie to stary wywaliłby Cie z waszego domu jakby tylko dostal pismo,albo Ty sama zwialabys przed nim.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Nie zamierzam się Tobie z niczego tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzies kolo ciebie? mowilas juz mu ze sie chcesz wyprowadzic? no i jak mozesz to pociagnij to wczorajsze zdanie bo mnie bardzo zainteresowalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Na tym samym osiedlu, kilka bloków dalej. A to zdanie ... lepiej żebym nie kończyła, chyba straciłam coś cennego tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze,ze niedaleko,bo on bedzie mogl je odbierac z przedszkola albo zabierac na spacery.CHyba ze bedzie mial w tylku wszystko i sobie sprowadzi swoja lale za chwile jak sie wyprowadzisz..... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to jest tak
MODLITWA KOBIETY: Panie, Zanim położę się spać, modlę się o faceta, każdego dnia, Przystojnego, mądrego i silnego Takiego, który pomyśli zanim coś powie, I dzwoni kiedy obieca. Modlę się żeby dużo zarabiał, A gdy będę wydawać jego forsę, nie będzie się wściekał. Będzie przysuwał mi krzesło i przepuszczał w drzwiach, Masował mi plecy i błagał o więcej. Och Panie! Ześlij mi faceta, który mnie zrozumie, I będzie wiedział co odpowiedzieć gdy spytam się czy nie jestem gruba Takiego, który bedzie się ze mną kochał cały czas, W kuchni i w lesie, w windzie i na łące! Modlę się by kochał mnie do końca życia, I nigdy nie zdradził z najlepszą z przyjaciółek ani telewizyjnym pilotem (obydwie zdrady są równie obrzydliwe) I gdy tak klęczę i modlę się, Patrząc na tego idiotę, którego mi zesłałeś. To coraz mniej ufam w Twe dobre intencje.... Amen. MODLITWA FACETA Panie, Ześlij mi niezrzędzącą laskę z dużymi cyckami Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha dobre dobre!!!!! zakładam sie Olka,że masz duze cycki, dlatego Cie wziął za zone, Ty mu ufałas, siedzialas z dziecmi jak myszka pod miotla i czekalas az on wroci do domu zmeczony on Cie puścił kantem i bzykał jakaś lepszą od Ciebie :) a Ty nie potrafisz nawet załatwic ani jej ani jego amen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chyba straciłam coś cennego tylko tyle" Olka dlaczego sadzisz, ze juz koniec i go stracilas? nie znam historii to nie mam zdania, ale nie patrz na to teraz z klapkami na oczach bo nie bedziesz widziala juz niczego.Jak jest wam pisane to sie jeszcze spotkacie :) Teraz musisz byc silna dla swoich synkow i pakowac walizy, pomysl, ze jak dobrze pojdzie to zaczniesz nowe zycie bez niego. Na pewno bedzie ci ciezko, mi bylo i to strasznie, ale po paru miesiacach mozna sie przyzwyczaic. boisz sie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Boje się strasznie, ale myślecoraz częściej pozytywnie. Dam radę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jego to naprawde nie ruszylo? bo ja nie moge pojac,u nas trwalo to pare dni, ja sie zaczelam pakowac to on nie wytrzymal...... nie rozumiem co jest z tym twoim facetem nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy żyjecie tak juz miesiac najmniej (bo miesiac temu napisalas....) Olka? z czym jest problem kurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_zdrada
Żyjemy już tak o wiele dłużej. Z czym problem? Proszę jaśniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam moze nie tak mi sie napisalo. Serio o wiele dłużej????? ja bym po prostu tak nie potrafila :( dalabym rade pewnie z tydzien.... Olka, chyba nie moglas podjac lepszej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Boje się strasznie, ale myślecoraz częściej pozytywnie. Dam radę!!!" Ola, pewnie że dasz sobie radę!!!!! nawet nie wiesz ile masz w sobie siły!!! Mysl o sobie i ciagnij ze soba dzieci!!! Zobaczysz że się wszystko dobrze poukłada :) kwiatek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka1981
trzymaj sie Ola, ja juz powoli wychodze na prosta myslalam ze bedzie trudniej wiesz, ale teraz jestem spokojniejsza, chcialabym jeszcze tylko przezyc wszystko w sadzie i nie poniesc sie emocjom, bo tego sie boje,ze sie rozplacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×