Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przymierzam się do kupna

Ile mniej więcej muszę liczyć na obrączki?

Polecane posty

Gość przymierzam się do kupna

Oszczędzamy ile się da, bo małe przyjęcie w całości sponsorują rodzice i nie chcemy ich obciążać. ile mniej więcej musimy liczyć na obrączki? Podoba mi się białe złoto przeplatane z żółtym, takie obrączki są o wiele droższe od tradycyjnych złotych blaszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są droższe ale dziewczyno, po jakiego ciula nas pytasz? tak trudno pójść do sklepu i zobaczyć jakie sa ceny u Ciebie w mieście? Przeciez jak chcesz tak starsznie oszczędzac to i kupisz obrączki za 300zl! my za przeplatane biale z żółtym złotym daliśmy 1500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź tylko pod uwagę że takie przeplatane trudniej będzie zmniejszyć/zwiększyć po takim "zabiegu" mogą stracić swój urok albo będzie to niewykonywalne... My zdecydowaliśmy się na zwykłe i zapłaciliśmy 1200zł za dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mężatkaaaa
my kupiliśmy na allegro żółte złoto z białym i moja z 3 brylancikami,obrączki satynowane szerokość 7 mm, waga dwóch 15 gramów za 1500 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mężatkaaaa
a u jubilera w Yes za 1 sztukę prawie identyczną tylko bez brylantów trzeba zapłącić 2.000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caresiatko
no 3 brylanciki o raczej nie byly bo za taka jedna to bys pewnie dala z 7 tysi albo i lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze - obrączka z żóltego zlota na to naniesiona druga cieniutka obrączka z białego złota ok 800zł takie same w aparcie wtedy kosztowaly 2290zł :P wystarczy pochodzic i popatrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zaplacilismy 1500 zl. Chcialam z brylancikami ale sie rozmyslilam. Moze to wypasc czy cos nie wiem.Koszt jednego brylancika to 150 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy sie nakrecacie
2tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
my mamy z aparta za niecałe 5 tys (ja mam z brylancikami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńkaa_
najlepiej udać się do jubilerów w swoim mieście lub zamawiać ze stron.jesli chcecie oszczędzić to odradzam aparty,jesy i inne tym podobne.my nasze mamy parę za 800 klasyczne 5mm.warto zajrzeć do małych saloników znanych jako no name.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze oczywicie mozna dac tak duzo jak tu piszecie za obraczki.ale jesli sie oszczedza to mozna kupic za ok 500-600 zl(za dwie juz) ale ja mowie o takich klasycznych, zoltych. bo za inne, z dodatkami czy z bialym zlotem to oczywiscie cena jest wyzsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dalismy 300 zl plus wlasne zloto, czyli te 300 zl za robocizne, moze macie jakas niepotrzebna zlota bizuterie (ja mialam taki mega odpustowy pierscien w ksztalcie gasiennicy, byl tak wielki ze starczyl na obydwie obraczki :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my tez uzbieralismy wlasne
zloto, takie ktorego nikt nie nosi, kolczyki nie od pary itp, w sumie wyszlo nam 14 g i mamy super obrączki za 120 zł (sama robocizna) a są prześliczne i nasze własne, zawarta jest w nich cząstka przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×