Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamuska28

co fajnego kupujecie na sezon jesienny? podajcie mi wasze

Polecane posty

Gość serio kupujecie ciuchy na kazd
y nowy sezon?? Ja nic nie kupuje, mam wszystko z tamtego roku i starsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska28
bez przesady, czasem cos kupuje, na generalna wymiane garderoby mnie nie stac, a zreszta bylo by mi szkoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majutek
Dziewczyny, gdzie Wy kupujecie jakieś fajne sweterki? I powiedzcie w jakich one są mniej-więcej cenach. Chodziłam po galeriach z myślą kupn kilku sweterków/golfów - czegoś z długim rękawem. Ale po 1 problem z rozmiarem XS, po 2 cena ( ok 80 zł za cienki krótki sweterek, nie jakiś super tylko prościutki taki), no a jak już jakieś ładniejsze to ponad 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio byłam na zakupach i kupiłam sobie trzy sweterki. Obszerny golf z krótkim rękawem w Camieu za 59zł, długi fuksjowy z krótkim rękawem w Tally Weijl 49zł i musztardowy w serek w Bershce za 49zł. Też noszę XS i nie było problemu ze znalezieniem mojego rozmiaru ale pewnie dlatego ze kolekcje jesienne dopiero weszły do sklepów i jeszcze nie są tak przebrane. Potem same L i XL zostają... Zamówiłam tez długi morski kardigan na allegro http://www.allegro.pl/item726220131_nowosc_dlugie_sweterki_tuniki_na_guziki_hit.html Jest to rozmiar uniwersalny, mam nadzieję ze bedzie dobry. A co do tematu to na sezon jesień/zima planuję sobie kupić długie kozaki, co najmniej do kolan, płaszczyk grzybek- odcinany pod biustem a oprócz tego dużo czapek i szalików bo obiecałam sobie że bedę się nosic ciepło a nie z gołą głową chodzić na mrozie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majutek ja kupuje swetry na bazarze za ok 20-25 zł są dobrej jakości według mnie lepszej niż sweterki za 60 zł w sekepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majutek
Może też na bazar się wybiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale heca jestem tu
ja w top secret na przecenie letniej kupilam sweterek kardigan taki pudrowy roz za 30 zł ze 100zł i fioletowy taki dluzszy za 30 zł a na metce 120 zł. Wczoraj trafilam na bluzeczke nowa z metkami w kolorze ciemnego niebieskiego teraz modny jest ten kolor tej jesieni, nowy z metkami za 5 zł w sh. A tak ogolnie to kupilam sobie gazetke avanti i tam fajne propozycje na jesien sa ja sie skusilam i kupilam szpilki czerwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajajajjajajaj
poluję na: granatowe botki ledwie za kostke na obcasie zolty/musztardowy golf dlugi rekaw obojetnie ale lepiej dlugi albo 3/4 a kupilam juz: spodnie dzinsowe granatowe rurki bluzke a la nietoperz koloru turkusowego za rok te kolory na pewno beda rzadzic !!!! zawsze mam chcice rok wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czita drita
rajstopy 100den, 200den emu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam już na jesień: :) * szarą marynarkę typu grzybek * karmelową eko skórę * chustę w panterkę * fioletową chustę we wzory *długi kardigan * musztardowy sweterek * niebieski golf z krótkim rękawem Poluję na: :D * dzianinową, sweterkową tunikę- minisukienkę (do noszenia do grubych rajstop) * wysokie kozaki (do kolan i na obcasie) *tweedową kamizelkę (lub w kratkę :)) * pudrowy sweterek * czarny zegarek z dużą kopertą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tionee
te saszki to jakas pomyłka. Ja kupila zamszowe granatowe czółenka na koturnie, kilka sweterków,oraz sukienek z ciepłej dzianiny. Golf Athmosfere, i spódnice Kameiu, i w sumie wszystko.Nie potrzebuje wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede nieskromna
rozgladam sie za lososiowym sweterkiem, taki pudrowy losos z cos jakby grubym wzorem przeplatanym..mogl by byc cardigan mam: dzianinowa sukienke szara ;) z s.oliver

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do laaviiii
gdzie kupiłaś musztardiwy sweterek? tez szukam ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
dziewczyny, naprawdę podobają Wam się te buty saszki? Wg mnie wygląda się w nich paskudnie (może tylko ja ;p) - i do czego to nosić? - ani zgrabne, ani piękne, ani sportowe, ani eleganckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten musztardowy sweterek kupiłam w Bershce, taki gładki z dekoltem w serek, za 49zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjklthjkl
co do saszek to sie nie zgadzam,sa rozne rodzaje.Niestety w Polsce jedst maly ich wybor i raczej kiepskiej jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyuuuyyyyuuu
e tam ładne;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszki to
porażka, nie wiem jak możecie w tym chodzić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareczkowa11
sweterek w romby na bazarze za 25 zł, spodnie rurki granatowy jeans za 79, botki w Boti za 89 zł :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
mam chyba jakiś wypaczony gust - bo saszki mi się nie podobają - tak jak i baleriny. W ogóle jestem pewnie marudna i na cały ten modowy powrót lat 80 tych kręcę nosem - mam nadzieję, ze szybko minie, bo zakupy to teraz masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×