Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamuska28

co fajnego kupujecie na sezon jesienny? podajcie mi wasze

Polecane posty

Gość moje jesienne zakupy to
na razie zakupiłam zapas butów :) niestety mam manieę jeśli chodzi o tą część garderoby i tak nabyłam -granatowe zamszowe botki -czarne botki -granatowe czółenka -botki w takim fajnym kolorze, ciężko mi go opisać więc pokażę, na żywo wpada troszkę w zieleń http://www.butyk.pl/towar.5086.Kozaki_botki_Blink_Filippa_300325.html poza tym: -bezrekawnik z imitacji króliczego futerka -długi zapinany sweter -granatowy sweter wiązany w pasie z Reserved -granatową koszulę w Orsay -spodnicę czarno-granatową -szary długi kardigan Reserved -czarny kardigan Clockhouse -granatowy płaszczyk na Allegro Ogólnie uwielbiam wszelkie odcienie niebieskiego: granat, kobalt, więc zaszalałam z tym kolorem W planach: -malinowy sweterek -fioletowy sweterek -jakaś fajna czarna spódnica -granatowe rurki -kolorowe rajstopy -czarne legginsy myślę nad takimi połyskującymi, w Vero Modzie widziałam fajne -skórzane czarne rękawiczki -jakieś fajne nakrycie głowy:) i pewnie jeszcze coś nieplanowanego wypadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubella
chyba kupie sobie buty emu...ale jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubella
pochwale sie że kupiłam sweterek rozpinany taki a'la lata 60 za 25zł:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka.0121
Ja kupiłam ostatnio: - śliczna sukienkę (na wesele) - czarne botki - 2 bluzeczki - śliwkowy sweterek na guziki - dzianinową szarą sukienkę A w planach mam: - kozaki - czarne lub granatowe rurki - na pewno jakieś sweterki - płaszczyk lub fajna kurtkę - spódnicę (ale zupełnie nie wiem jaką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja :) -czarne zamszowe botki -turkusowa dzianinowa tuniczke -fioletowy sweterek z bardzo szerokimi krotkimi rekawami -biala bluzeczke z dlugim rekawkiem -ciemne jeansy -skorzana czarna kurtke to chyab tyle narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloklokloe
kochane a gdzie kupujecie te dzianinowe kiecki - byłam w h&m, cubuc'ie, zarze itp i jakoś nic nie mogę wyszukać a podobają mi się takie przed kolanko trochę, z rękawkiem do łokcia i nie z golfem pod szyją - jak coś takiego prostego klasycznego widziałyście to dajcie znać plizzz ;) pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i love hM
kloklokloe taka dzianinowa kiecka była ostatnio w h&m ale widziałam ją chyba w środe a jak byłam wczoraj juz nic nie było ;/ ale to w bałtyckiej... ale fajne były tylko z 3/4 rękawka i za 79 albo 69 nie pamiętam ja taka kupiłam rok temu w forever18 ale szybko sie zniszczyła bo juz po 3 razach miała kuleczki ;/ Ja kupiłam wczoraj w reserved spodnice koloru musztardowego dobra gatunkowo i bardzo mi sie podoba za 15 zł bo jest w sopocie likwidacja i do tego taka ala lniana tez za 15 ziko ;) i bluzeczke dla dziecka za całe 9 ziko hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj maz kupil mi -szary sliczny sweterek wiazany w pasie dosc krotki i rekawki luzne 3/4 -bluzeczke mocny roz taka co przod jest jakby caly rozciety i szeroki i trzeba top pod nia nosic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sal-sa
hej witam Was idzie "ukochana" jesień ..... ja żeby zapomnieć zpisałm suę na taniec , jazz hip hop , .. kupiłam do tego od GattaActive suuper ciuchy do Tańca polecam !!!! 2 w 1 fajoowee i przydatne do Tańca........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___ ja kupiłam __
- czarne legginsy - dzianinowa sukienkę szarą z golfem z krótkim rękawem - bolerko fioletowe i żółte (szare mam z wiosny) nie wiem czy modne żółe, ale tak piekne, że nie mogłam przejść bez niego :) - sukienke w kratkę z orsaya - rurki ale wranglera (jakoś tak najlepiej mi na tyłku leżą) no i jak tak czytam wypadałoby jeszcze poszukać malinowego golfa i morskiego kardigana :)) Fajny temat piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aplikantka Radc.
Czarny sweter i skórzane spodnie, tylko łażę i łażę po sklepach i nie ma nic, co by mi się podobało. Sweterki byle jakie, a spodnie jak już są, to tandetne, sztuczne g... A ja chcę z prawdziwej skóry. Niedługo się wybieram do Warszawy, to coś może znajdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam: - czarne botki za kostke w CCC - czarna koszule z dlugim rekawem w top secret - granatowe dzisny z kantem i mankietem u dolu:) - na targu za 35 zl - czerwona torebke - ciucholand - czerwony szaliczek - ciucholand - siwy sweter z rekawem 3/4 i do tego koszula w pionowe bialo-siwo-srebrne pasy wkladana przez glowe z krotkim rekawem z H&M - czarny kopertowy sweterek - ciucholand - koszula z rekawem 3/4 biala w kolorowe kolka - biale adidaski - na targu - plaszczyk czrno-bialy w jodelke - na targu za 90 zl - brazowy golf - ciucholand

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa skóra to rzadkosc
kup z allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak weszłam ostatnio na gattactiveshop.pl - to było szybko i przyjemnie bluza, spodnie ......... !!!!! jestem zadowolona na max !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woooooooow
duzo ciuchow kupujecie a ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka_c_c
a gdzie takie leginsy skórzane kupic w sklepie? musiałabym przymierzyc czy takie chce i czy dobrze mi w takich widziałyscie w jakims? dajcie znac - bo ja tyle co po ciazy i w nic sie nie mieszcze;/a do tuniki chyba byłyby ok - nogi mam w miare tylko biodra i dupa mi sie powiekszyły - obyyym schudła;( dzieki z gory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym na twoim miejscu kupiła zwykle grubsze getry wcale nie bedzie Ci lepiej w skorzanych w h&m są getry z zameczkami na dole co jak spodnie wygladaja za 59 zl mam takie i jestem bardzo zadowolona albo takie bez zameczkow ale troszke ciensze za 39 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiolina Dereb.
39zl? 59zl? Lol. Już widzę jak te rurki wyglądają. Takie coś to minimum 2 stówy musi kosztować, co by się po miesiącu nie rozleciało. Spodnie (też rurki) skórzane i z imitacji widziałam m.in. w Cubusie i innych sieciówkach, to jest teraz szał, tylko w Polsce dopiero ta moda dochodzi. Klony już łażą w kurtkach, niedługo będzie moda na spodnie. Ja tandety nie trawię dlatego szukam czegoś porządnego bo zawsze mi się takie podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiolina Dereb.
My fault, sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co dalej co co
/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorzane buty
ja chwilowo jestem na etapie nabywania obuwia zimowego, kupilam wlasnie dwie pary :) do tego fuksjowa kurtke, bo mialam tylko granatowa i ciemnozielona w szafie, a znudzily mi sie takie bure kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariadna ...
Ja już kupiłam: - 2 pary butów - 2 sweterki rozpinane (fioletowy, czerwony) - 2 sweterki takie w serek - turkusowy, brudny róż - sweterek bez rękawów brudny róż - spodnie eleganckie (to wyjątkowy zakup, bo zawsze są za krótkie) - żakiet - sukienkę czerwoną tzw. biznesową - extra 2 białe koszule (jedna klasyczna, druga z żabotami) - chustę wełnianą więcej aktualnie nie pamiętam ... rajstop nie wymieniam, bo to drobiazgi choruje na jeansy, ale jeszcze nie spotkałam odpowiednich .. za krótkie, albo coś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio kupilam na wyprezedazy fajna spodniczke z grubszego materialu,w sam raz na cieplejsze jesienne,a nawet zimowe dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×