Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamuska28

co fajnego kupujecie na sezon jesienny? podajcie mi wasze

Polecane posty

Gość kupilam krotkie spodenki
w krate, swietne do wysokich kozakow na zime ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariadna ....
Jeszcze kupiłam - levis'y ciemne - turkusowy żakiet - sweterek srebrny taki .. ma coś w sobie - pas gorset - torebkę na sylwestra i mam jeszcze parę rzeczy na oku ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W PLANACH MAM: * Panterkowe futerko * Kozaczki overknee * Kwiatową bluzkę z bufkami * Legginsy -tych nigdy za wiele * Dopasowaną kiecke z poduchami na ramionach * Jakąs puchową (tak puchową! ;) czarną kurtkę * Panterkowe botki na mega szpili * Czarną skorząną kamizelkę * I może kozaki z frędzlami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia pelasia
odkopuje temat bo moze byc ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danoneeeee
a mnie interesują podobne buciki http://moda.allegro.pl/camel-extra-botki-sznurowane-36-i1870582707.html co o nich sądzicie? a może widziałyście gdzieś podobne ale ładniejsze? ja widziałam ale kosztowały 350 zł i było mi szkoda tyle kasy;/ a jakie buty kupujecie na zimę? rozglądałam się za skórzanymi ale kosztuja ok 400 zł i chyba kupie jakieś sezonówki;/ tzn tańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja_lisa
Zakupy w sklepie www.big-brands.pl to strzał w dziesiątkę. Wymieniłam pół szafy za niewielkie pieniądze. Sprzedają modne markowe ubrania dla kobiet i mężczyzn. Do tego szybka wysyłka i profesjonalna obsługa. Dawno porzuciłam kupowanie ciuchów na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogie tanie
Kupilam kożuch z baranka za 2000 tyś i botki Prima Moda za 500 zł i torebkę Guess za 1000 zł spodniczkę w lumpach za 28 zł i sweterek za 16 zł 3 klasyczne koszule za 35 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia23
Ja na ten sezon mam 2 postanowienia. Kupić klasyczny trencz i uzupełnić swoją garderobą o dobrą bieliznę (w końcu!). Trencz już mam. Z bielizną był problem, bo z moim rozmiarem (80G) ciężko znaleźć coś innego niż chińskie staniki z 10zł. Na szczęście trafiłam do sklepu gdzie brafitterka dobrała mi perfekcyjnie kilka staników. Najbardziej spodobały mi się te z nowej kolekcji Kris Line. Więc teraz jesień upłynie mi kompletowaniu mojej bieliźnianiej szuflady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l_EGO
no ja tez mam juz konkretna liste calkiem ;) - komin welniany z guzikami (widziany w pobliskim sklepie osiedlowym) - sweter dlugi - tzn do kolan w renifery :P rozpinany (s.Oliver) - myslalam jeszcze o kamizelce futerkowej (tez s.Oliver) - grubsza marynarke - rude sztruxy - szmaragdowy sweter - welniana mini (new yorker) - kozaki - botki - jakis plaszcz lub kurtka zimowa - ponoc to ma byc jedna z gorszych i mrozniejszych zim... wiec trzeba sie przygotowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz powoli szykuje sie do zimnej jesieni. Kupilam sobie pomaranczowy plaszczyk, do tego chuste brazowa.. teraz brakuja mi tylko buty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam czerwony, krotki plaszczyk, botki na jesnej koturnie, czarna torebke chanelke, kobaltowa spodnice, duza czerwona i ciemnorozowa torbe, dwa swetry dluzsze takie do polowy uda, kilka par fajnych grubych rajstop. zamierzam jeszcze kupic grubsza, czerwona sukienke z dlugim rekawem, szare kozaki, marza mi sie jeszcze czarne, klasyczne muszkieterki a no i jeszcze grafitowe rekawiczki. oj sporo cos tego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pssssyttt
zakupilam : botki zamszowe, cudowne na szpilce ,czarne,na allegro plaszczyk na zime szary, to juz 3 :-/,ale tamte kupione pare lat wczesniej, a ze kupuje rzeczy takie ponadczasowe, nie to co akurat jest modne w danym sezonie, wiec sluza mi dlugo bo ciegle sa modne, kolejna kurtke tym razem braz, ale w lumpku wiec tylko 10 zeta hehe (mam ecru, czerwona , czarna, ruda oprocz tego), czarne wysokie skorzane kozaki na koturnie, coo graniczylo z cudem bo wszezdie zamsz, i te kolory camel etc, w tamtym roku zakupilam szare na szpilce, mam jeszcze szaroczarne sprzed 5 lat i ciagle sa modne :) i w dobrym stanie cos w stylu kowbojskim no i czarne matowe lateksowe leggisny ( ale nosze tylko do dlugich swterow i tunik) pare tunik wlasnie :) upolowalam fajnych, noo a najwiecej mnie kosztowal synio...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pssssyttt
tak bardzo chcialabym ramoneske ale w tej pizdowni gdzie mieszkam nie moge spotkac , a przez internet boje sie , ze nie bedzie dobra etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vintage_girl_88
Ja kupiłam sobie piękne botki na wysokim obcasie i rewelacyjne, oryginalne poncho, myślę, że to świetny zestaw na jesienne dni, obie rzeczy na http://vintageshop.pl/ :) Ps. Szukam jeszcze szalika w szkocką kratę najlepiej, albo takiego przypominającego klawisze fortepianu ... Widziałyście gdzieś może? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrooooona
dzis kupilam kurteczke futerkowa z sOlivera... cudowna... jestem mega zakochana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w planach zakup: - legginsów grubszych... najlepiej w kolorze oliwkowej zieleni - botków na obcasie z futerkiem (czarne lub brąz) - spódnicy fioletowej z ECHO ( www.echofashion.pl/fw2011_pl/images/collections/look22.jpg ) [a jak dam rade to jeszcze ten sweterek w kolorze wina bo fajnie sie zgrywa z ta spódnicą] Kupiłam - torebkę paparazzi (tez zresztą w ECHO) mniej więcej taką --> http://www.thegiftemporium.co.uk/WebRoot/Store3/Shops/es115892_shop/Products/be_40402/Chilly-Camilla.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w planach zakup: - legginsów grubszych... najlepiej w kolorze oliwkowej zieleni - botków na obcasie z futerkiem (czarne lub brąz) - spódnicy fioletowej z ECHO ( www.echofashion.pl/fw2011_pl/images/collections/look22.jpg ) [a jak dam rade to jeszcze ten sweterek w kolorze wina bo fajnie sie zgrywa z ta spódnicą] Kupiłam - torebkę paparazzi (tez zresztą w ECHO) mniej więcej taką --> http://www.thegiftemporium.co.uk/WebRoot/Store3/Shops/es115892_shop/Products/be_40402/Chilly-Camilla.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubusiowaaaaaaaa
Hej dziewczyny:D Mozecie mi napisac jakie buty macie na zime?Ja chce kupic ale nie wiem czy obcas to dobry pomysl na sniegi i sliskie chodzniki....moze buty na koturnie?Teraz sa takie modne a;e z drugiej strony slyszalam,ze koturna nie nadaje sie na zime....chce kupic buty z masywna podeszwa aby nie bylo mi zimno:D HELP kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivona25
modrakowa! ona jest piekna!! skad ona jest? tez chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modrakowa pani
ivona25 sOliver ;)juz ja mam - i nie zawaham sie jej uzyc na swieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×