Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HxD

Mężczyźni co pociąga was w nas kobietach?????

Polecane posty

Wiem, że jednego pociągają bardziej nogi do samego nieba niż wydatne usta czy płaski brzuch innego znów na odwrót a jak jest w waszym przypadku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowek
najbardziej lubię kobiece odbyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buźka nogi tyłeczek piersi
no i najważniejsze - stopy musi mieć ładne, ale zawsze przede wszystkim jest to "coś" i i żeby nie była nie nie wartą "księżniczka" bo takimi obojętnie jak ładne by nie były nie warto sire zajmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rocky1313
Zgadzam sie w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vito
w połowie piękne ciało kobiece a w drugiej połowie jej zmysłowość, charakter i to coś, co niektórym paniom, pozwala owinąć sobie faceta wokół palca.(przynajmniej czasami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nb___
Świadomość własnej urody :-) najbardziej seksowne są kobiety, które kochają swoje ciało i są świadome swojego piękna. Wtedy umieją się nim cieszyć i dzielić z nami - facetami. rozmiar biustu, itd. nie ma znaczenia. Dziewczyna świadoma swojego piękna uwiedzie każdego faceta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygar
w skrócie kobiecość. to jak się poruszają , śmieją , patrzą ,delikatność itp. chłopczycom mówię nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imark
Mnie pupa najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akcydentalnie
Jeżeli często płacisz w sieci sms-ami, lubisz chaty sms-owe lub dzwonisz na telefony 0700, to ta propozycja jest dla Ciebie, gdyż na długi czas może obniżyć Twoje wydatki na "te rzeczy". Serio. http://allegro.pl/show_item.php?item=714535049

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUCEK
Mnie podniecają cycuszki rozmiar trójeczka. Tak naprawdę to cała jak ma na sobie mokrą bieliznę i sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×