Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Czesc dziewczyny!! Anecia,Onyx i KamilaB poogladalam sobie wasze zdjecia ale rosna te wasze maluszki:-) Moja Olimpia juz chodzi:-)od 5 dni:-) Sluchajcie u mojej Nikoli w szkole jest swinska grypa:-(13 dzieci mialo w tamtym tygodniu no i dzisiaj 1 dziecko.Od piatku nie puszczam jej do szkoly.Dzisiaj dzwonili ze szkoly i pytali czemu Nikoli nie ma w szkole to im powiedzialam ze sie boje o dziecko i mam jeszcze mniejsze w domu.Powiedzieli ze dzisiaj zanotowali jeszcze jedno dziecko ale ze Nikola musi chodzic do szkoly no i cholera sie boje co to bedzie:-(a chodzic musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia - dzieki :) Jak to milo sluchac takich komplementow ;) Co do zdjecia w kamizelce to on wlasnie zjadl obiad i siedzi na krzeselku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila26 🖐️ chyba istnieje jakas telepatia, bo chcialam o ciebie pytac na forum :D kurde, z ta swinska albo i nie swinska grypa to normalnie porazka. Ledwo moj maz sie podleczyl z przeziebienia to nas wzielo, i idz tu czlowieku np. na zakupy. A co bedzie przed swietami...? Gratulacje dla Olimpii :D Kamila Black - probowalam dawac Maksowi mleko, ale nie chce pic - zadnego, ani z proszku, ani w plynie (takie kartoniki albo buteleczki dla dzieci), ani krowiego. Pewnie jak odstawie cycowe to sie zdecyduje bo mu bedzie brakowalo... Je za to kaszki na modyfikowanym i na krowim, jogurty obu rodzajow, nie chce zbytnio serow, ale ja nie nalegam, bo tam glownie tluszcz siedzi. Sorki ze odpisuje dopiero teraz, ale dopiero teraz mam obie rece wolne :) A, wlasnie, jeszcze a propos mowienia! Chodza sluchy-przesady, ze chlopcy czasciej maja kolke (z moich obserwacji wynika ze moze to byc prawda), pozniej zaczynaja chodzic (nic takiego mi sie w oczy nie rzucilo) i pozniej i mniej mowic (zlosliwi twierdza, ze to duze mowienie kobietom zostaje na cale zycie) :D ewag - dostalam w szpitalu paczuszke Bounty. Z moich znajomych tylko jedna nie dostala, chyba dlatego, ze wyszla praktycznie zaraz po porodzie do domu. AgaUk - jak bede miala chwilke to zajrze na zdjecia, na pewno sa super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Chcialam zapytac czy wiecie moze czy sa jakies przeciwskazania jak karmie piersia a chcialabym wziac zastrzyk znieczulajacy u dentysty tu w uk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość campari34
spoko możesz wziąć taki zastrzyk działa do około 1 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli-omal nie zaplulam monitora w szkole jak otwarlam Twojego linka :D :D :D Niezle family planning

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Uk, super dzidzia, minki the best. ewa , ja tez dostalam paczke,a potem jeszcze kilka w bootsie odbieralam, chyba ostatnia sie dostaje jak dziecko konczy poltora roku.trzeba sie zarejestrowac na stronie bounty i przysyjaja vouchery. ja tez sie oczywiscie zgadzam z wami co do karmienia piersia, tez zamierzalam do roku, ale przedluzylo sie do 14 miesiaca, ten ostatni cyc to tka slabosc ktora sie juz nie powtorz, bo ktos napisal madrze, ze karmi sie piersia niemowlaki a nie dorastajace dzieci. Moj Kuba zakatarzony i troche kaszle, wiec podaje mu syropek z cebuli i czosnku, oby zadzialal. O dziwo przesypia cale noce wiec chyba nie jest tak zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agauk oczywiscie,ze akceptuje zieciu superowski!!! Kamila26 dzieki za komplementy!gratuluije Olimpii pierwszych kroczkow!i napisz jak twoje wyniki!pisalas o tym na tamtym forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Anecia i Onyx. Anecia bylam na kolposkopii no i cos mi wypalal badz mrozil lekarz ale tak naprawde to nie wiem czy to nadzerka czy cos innego.Nie powiedzial a ja nie zapytalam.Powiedzial tylko ze usunol problem no i wziol wycinek no a teraz najgorzej czekac na wynik:-( A czy ktoras z was miala tutaj usuwana nadzerke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila26, fajne zdjecia, a gdzie byly robione?Malpie drzewo. Ile lat ma Nikola? I nie moj ze ty masz 26 tak jakw nicku? Syropek dziala, Kuba juz w lepszej formie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Agnieszka75, Franek jak widzi zblizajacy sie aparat to natychmiast szczerzy zabki w usmiechu, aparat maly ;) Kamila26-ja mialam niedawno wizyte u ginekologa i nawet badanie wewnetrzne i teraz czekam na USG,ale z tego co mowil to wszystko jest w porzadku. Wyprosilam jednak GP bo po porodzie wlasciwie nikt mnie tutaj nie badal i mialam spore watpliwosci a do Polski w tym roku jednak sie nie wybieram. Ten ginekolog u ktorego bylam wzbudzil we mnie naprawde duze zaufanie, bardzo rzeczowy, porozmawialismy sobie o wszystkim co mnie interesowalo. Mysle ze ten twoj lekarz tez wiedzial co robi. Badz dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuchy! jestesmy cale i zdrowe, nie mam na nic czasu a roboty po pachy i jeszcze wiecej! a co wiecewj nie mam tez internetu. robia wszystko i nic!!!trzymajcie kciuki. pozdrawiam serdecznie odezwe sie i nie zaomninajcie o mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Borowka, milo ze o nas pamietasz... :P Mamoeli, zasprzatalas sie na smierc? Lolli, super ten link! JAk to niektorzy maja kudlate mysli, a to niewinna tabliczka przeciez :) AgaUK, fotki sa suuuuuuuuper!!! Franek ma bardzo meski wyglad i zdecydowany zarys podbrodka :) Bedzie mial swoje zdanie!!! :) Maks kaszle i ten kaszel co chwile go budzi, mialam nadzieje na ksiazke, ale chyba musze do wyrka... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx, mysle ze juz ma swoje zdanie spryciulek ;) Niestety padl mi komputer i moge poslugiwac sie tylko klawiatura i jej skrotami, i tabem, myszka w ogole nie dziala, nie jestem nawet w stanie uruchomic trybu awaryjnego zeby pogrzebac w systemie, chyba jakis wirus. Powalcze z nim jutro,ale cos musi byc nie tak skoro nie chce sie uruchomic w trybie awaryjnym :o Bede probowac sformatowac go jak wroce ze szkoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie! w sypialni widac podloge :). udalo mi sie w koncu zrobic porzadek z łachami. mam karton od odkurzacza rzeczy na ebay. karton po pieluchach rzeczy do oddania i torbe do charity :). i pomyslec ze mieszkalam z tym wszystkim. a jeszcze nie zabralam sie za szafe :O. mam tez biede. moja Ela dostala wczoraj jakiejs wysypki. dzis wyglada to duzo gorzej i jest tych pryszczykow wiecej a starsze robia sie okazalsze :O. mala miauczy ze ja bardzo bola i nie daje sie dotkanc.jak nic jutro musze dzwonic do lekarza. nie wyglada mi to na ospe, ale nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila- ja mialam- 3 lata temu taka sama procedura, wycinanie i czekanie na wynik a potem kontrole co pol roku, rok itd wszystko bylo ok :) wiec sie nie martw- bedzie git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26 to nadzerka bo ja sie wypala,mrozi i nie martw sie bedzie dobrze:) boroweczko jak miiiilo,ze napisalas:)powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochwalony :) jestem z siebie dumna, nie dalam sie umowic do lekarza ktorego nie cierpie :). pierwsza potyczka dnia wygrana. dzis czeka mnie ciag dalszy porzadkow: pokoj Eli :O. czy Wasze starsze dzieci to tez tacy balaganiarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta..., Mamoeli, moje najstarsze dziecko to straszny balaganiarz. Po tatusiu :P To co, herbatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to herbatka :) mamo eli musialabys kiedys odwiedzic Nadie w jej pokoju.napewno pomogloby Ci to poczuc sie lepiej :D Lennox sie nabawil syndromu Maksia (czyt. dostaje dzikiej szajby na dzwiek smieciary) i ciagle wyglada przz okno zeby czasem nie przegapic :) poza tym ulubionym zajeciem jest ogladanie bajek na you tube (przydatna jest tutaj blokada klawiatury, szkopul w tym ze zeby ja odblokowac wystarczy 5 razy kliknac na shift, a tak sie akurat sklada ze lesio sobie klika ogladajac.no i oczywiscie zawsze w ten shift wiec musze nad nim sterczec bo jeczy jak nie leci) ide obejrzec fotki Franka bo jeszcze nie mialam przyjemnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaaaki Franio ogromniasty!piekne oczeta i wloski bomba-nie denerwowal sie przy obcinaniu?juz dawno mialam spytac ale zapomnialam. a ja juz mam posprzatane, 2 pranie sie pierze.o co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli ty tez mialas 2 apoitment na implanta? moj Daniel tez straszny balaganiaz,ale jak mu pleja zabralam na miesiac to lepiej to wyglada;)ciekawe co bedzie jak mu oddam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki anecia, pamietam ze kiedys pytalas jak to wygladalo a ja chyba zapomnialam odpisac.no wiec najpierw masz appointment z nurse, ona opowie Ci o wszytskim, jakie sa wady i zalety, omowi z Toba wszystko, zadasz pytania jakie masz.od razu umuwia Cie na 2 appointment z lekarzem.na 2 byla u mnie lekarka i nurse.zabieg przy znieczuleniu miejscowym.trwal moze 5 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli ja bylam wczoraj u lekarza i pytal mnie czy czuje sie dobrze,mowil m i o tym,ze to b.dobry wybor,ze kobiety chwala,ze dziala 3lata i mozna nowy zalozyc po tym uplywie,pytal czy mam jakies pytania.zadzwonil do sister i zapisali mnie na 30Nov.i wlasnie mowil,ze sa 2spotkania.mozliwe,ze ona jeszcze mi zada jakies pytania,opowie o tym implancie.teraz sie marwtie bo na 9Dec.mam wyrwanie zeba pod miejscowym znieczuleniem i pewnie musze poinformowac ze mam impant(jesli juz mi zaloza)albo,ze niedlugo mi zaloza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przed chwila zaliczylismy pierwszego powaznego focha na podlodze w kuchni.wlacznie z kopaniem i waleniem piesciami o ziemie :D polozylam go do lozka i narazie slysze ze cos tam sobie gada juz 10 minut.coraz bardziej niecierpliwym glosem...czasem nazywam go baby ambulance ;) pogoda pikna o dziwo.jak wstanie, zakladajac ze zasnie, to czekaja nas powazne zakupy.lepiej zaczne robic liste! baby ambulance... cos czuje ze teraz bede sie z nim uzerac az zasnie przez 348 godzin i bede musiala juz odebrac nadie.i nici z zakupow...bo staram sie uniknac stresu jakim sa zakupy z nia :P mielismy przerwe na kupe i bieganie po pokoju, teraz spowrotem (?) w lozeczku. baby ambulance. nawet nie placze naprawde tylko zawodzi.a kilka razy go przylapalam ze siedzi w lozeczku i sie bawi zadowolony i co jakis czas biadoli glosno. kurcze, nie wiem czy czekac az padnie, odpoczac i wyjsc jak bedziemy fresh czy cisnac teraz, lennox padnie po drodze, zmarnowac jedyny czas w ciagu dnia kiedy rzep sie odczepia i psi ogon moze porobic inne rzeczy :P on i tak sie nie wyspi bo zawsze sie budzi w sklepie i tyle. hmmm musze to jeszcze rozpatrzyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×