Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

My juz kawkowo, pranie zaladowane i tylko czeka na ludzka pore zeby pralke odpalic. Idziemy ogladac Jakarte (znowu!!!) 2tyg temu kupilam w charity ladna bluze "na teraz", ale rekawy byly troche za dlugie. Teraz sa za krotkie... Przeraza mnie to! Selena, Patinka - duzo zdrowia wam i calej rodzinie! W ogole zreszta wam wszystkim zycze zdrowia, bo jak sie czloweik zle czuje to i swiat nie tak wyglada i wszedzie pod gorke :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kawkowo witam was w sobote,pewnie dzisiaj tloku nie bedzie:) selena nie martw sie cos poradza na te nerki i bedzie dobrze! patinka tez wlasnie czekam na te rozmowy w toku,mi po ciazy zostalo spanie po kilka godzin w nocy,nie pije kawy popoludniu juz staram sie jedna z rana pic,nieraz dwie:D nic to nie daje tez proszkow nie chcem brac,meliske pilam to siku mi sie chcialo ciagle w nocy...napisalam ci wiadomossc na n-k:) wczoraj zrobilam ciasto,bo znajomi mieli przyjsc na kawe i du....anie przyszli:( ale ciasta prawie nie ma moje chlopy jak sie dorwali,a pieklam je pierwszy raz! kurde pisze to i pisze,amelcia mi tu przyciska klawiature i ciagle cos kasuje i od nowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia, ja musze czekac jeszcze 14 minut, do 9.00, bo mamy upierdliwego sasiada na dole. Tak jak u AgiUK, pod nasza kuchnia jest jego sypialnia i nie jest to najszczesliwsze rozwiazanie. A pralke mamy w kuchni oczywiscie. Facet jest jakis chory normalnie, usilowal nam przegladac poczte, zasypuje nas pytaniami i w ogole jest dziwny - pare razy zlapalismy go, jak przyklejony do szyby naszego auta robil przeglad, co mamy w srodku :( Ja stawial na lekka (mam nadzieje) odmiane paranoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko onyx dziwny ten sasiad!!ja mieszkam w domku i szeregowym i jest pierwszy w kolejnosci i akurat tam mam kuchnie,ale jak sasiadki pralka wiruje to slysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mieszkalam we flacie to mielismy babcie pod nami i tez upierdliwa dzieci jej przeszkadzaly bo biegaja,krzycza,muzyka za glosno lisciki mi w wozku zostawiala zeby dzieci byly ciszej itp.jak gdzies szlismy to w oknie szpiegowala wiecznie,a jak sie wyprowadzalismy to malo co nie wypadla z okna!pewnie sie cieszyla,ale nie dlugo,bo na nasze miejsce tez 2ka dzieci sie wprowadzila i tez polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Skusilam sie jednak dzisiaj na kawe chociaz nie powinnam ;) Zrobilam sobie taka "tygielkowa" i zaparzona z wiorkami kokosowymi. Calkiem smaczna odmiana. No i nowy czajnik :) Bylo nie bylo, zamiast rajdu po charity shopach i M&S w poszukiwaniu spodni po drodze wysiadlam przy debenhamsie bo musialam do toalety a przy tym korku i tak nie mialabym szans dojechac i kupilam...czajnik bo mieli 50% obnizke cen. Mysle, ze z ta obnizka to sciema bo on niewiele wiecej kosztuje w innych sklepach,ale juz od paru dni myslalam o nowym. Frugo, wiem co przezywalas z pralka :D Moj kiedy go wlaczam podswietla okienko z woda na niebiesko :D Mala rzecz a cieszy ;) Onyx, rozumiem ze ta bluza to dla Maksia ;) Doskonale Cie rozumiem, Franek tez do najmniejszych nie nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce zeby juz byl wieczor...! Maks zrobil druga kupe i awanture przy wychodzeniu z wanny... Uchetana jestem, ale to moja wina, dalam mu fajne zabawki i nie chcial wychodzic ;) AgaUK, domyslna jestes :) Oczywiscie ze o Maksia chodzilo, musial mi cos skasowac jak pisalam, aln=bo myslalam ze napisalam a tego nie zrobilam. Ze mna nie jest jeszcze az tak zle, chociaz rozwazam przejscie na jakas diete, tylko ze ja dietowa nie jestem :( Maks jest dosyc maly, teraz jeszcze do tego chudy (przy jego tempie jedzenia pewnie niedlugo), ale zeby az tak smignac w 2 tygodnie? Przypomnialy mi sie stare dobre czasy, kiedy tak z dnia na dzien s[piochy sie "kurczyly"... Okejos, ide odpalac ta pralke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, gratuluje zakupu! I ja tez chce wode na niebiesko!!! I zeby ubran nie zarla... I jakby jeszcze prasowala to byloby super! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jak suszysz to i nie ma co prasowac. Ale my teraz na pradzie oszczedzamy - z moich obliczen wynika, ze zaplacimy za 5 tygodni ok.200 funtow :( Porazka zupelna! Dziewczyny, to straszne, co piszecie o tym spaniu. Ja normalnie spalabym na okraglo, jak Maks mnie budzi w nocy to jestem nieprzytomna i naprawde zastanawiam sie jak dlugo bym spala, gdyby nie te pobudki. Podejrzewam, ze po parenascie godzin na dobe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx, gwoli scislosci-chodzilo mi o ten czajnik, ze podswietla wode na niebiesko :D Pralke mam zwykla ;) Patrze wlasnie na okladke ostatniego katalogu Matalana i rzecz jasna polityczna poprawnosc przykuwa moja uwage: na okladce trojka dzieci-jedno biale, drugie chyba hinduskie a trzecie czarne. Na mnie dzialaja takie rzeczy jak plachta na byka. Moja ulubiona firma produkujaca buty-Hotter, nie tania ale solidna zawsze przysyla mi katalog. Do tej pory mieli 2 modelki-biale. Od kilku miesiecy dolaczyla do nich czarna. Zeby nikt nie czul sie urazony :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak agauk ja tez to zauwazylam,ze w przychodni np,tez sa zdjecia hindusow,czarnych moj GP ma w gabinecie zdjecia takowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tu nie mamy gazu, wszystko na prad i w dodatku stare ustrojstwa. Aga, hehe, myslalam ze pralka :D Chcialam kupic czajnik, ktory byl podswietlony na niebiesko, a jak wlaczylas to na czerwono. Suuuuuper :) Ale w koncu kupilam taki, co ma regulowana temperature podgrzewania wody - mozna podgrzac do 40, 60 i 100 i ustawic "ciagle podgrzewanie", wtedy sie wlacza w kolko poki nie wylaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx-rachunki za prad to moja zmora, ja tuz przed porodem dostalam rachunek za 12 tygodni, ktory ponad trzykrotnie przekroczyl podana przez Ciebie sume,ale mam nadzieje ze to tylko wynik dosc mroznej jak na tutejsze warunki zimy i wyrownania za poprzednie miesiace. Pozniej nie przekraczaly 200-300 funtow,ale mam wszystko na prad :o A jak wiatr od morza zacznie hulac to niestety robi sie lodowato. Chociaz, odpukac, pare ostatnich miesiecy poza pralka wlasciwie malo uzywalam pradu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ]laptop w kuchni. lodowke i pralke tez. i maksia karmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie poza mna juz w kuchni nic sie nie zmiesci a poza tym jest tam zbyt zimno zeby Franka targac wiec uczy sie cierpliwosci w duzym pokoju kiedy ja cos robie w kuchni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale laptop czasami nosilam - kiedy potrzebowalam jakiegos przepisu, taka podreczna ksiazka kucharska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chcem taki podswietlany czajnik,z podrzewanie m itp.onyx zdradz szczegoly:):D amelcia cisnie kupe:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze dzis dzien scislego wyrazania sie :D Anecia, to sa 2 czajniki. Jeden byl chyba breville, jak mialas go na standbayu to swiecil na niebiesko, a jak wlaczylas to na czerwono. Zaraz poszukam linkow w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki onyx dzieki:) ja s=chce nowy bo mam z polska wtyczka i i ten kontakt ang-pol sie zepsul juz ktorys raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj szkoda taki fajny ten czajnik ja swoj w pagazu przywiozlam razem z dekoderem oczywiscie nie podrecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez chcialam w glownym ale sie okazalo, ze nie moge wziac 2 toerb, tzn moge, bo zaplacilam za to, ale lacznie mam miec 15 kg a mialam 22 :( To musialam zostawic m. in. bouncer, czajnik i plaszcz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×