Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

hmmm to może teraz moja kolej :) Onyx mnie też nasuwa się pewne pytanie do Lolli .......ale też nie zadam :) poczekamy może kuleżanka sama coś napisze :D Hania już dzisiaj lepiej,wygląda strasznie bo dostała mega wysypki po tej gorączce,ale naszczęście humorek miała dziś już lepszy :) a teraz o naszym mieszkaniu i landlordzie :O wybraliśmy się ostatnio z M do biura dowiedzieć sie co z naszą nominacją bo minęły 2 miesiące i cisza jak makiem zasiał,Pani nas poinformowała,że od ostatniego razu nie było żadnej innej nominacji,ale że kolejna to kwestia dni gdyż właśnie remontują domy,no to pytamy jakie są teraz nasze szanse,a miła Pani na to,że teoretycznie nasze szanse są duże tylko,że brakuje kilku dokumentów - hoomme offisu męża i nadal referencji od landlorda :O mówię jej,że przecież ponoć im już wysłał,a ona mi na to,że nie :O że rozmawiali z nim 2 razy przez telefon i że za każdym razem obiecuje,ale że nadal nie mają.No to co mieliśmy robic spytałam ile czasu mam żeby to dostarczyć i wzieliśmy sie do roboty.Dzwoniliśmy do naszego Pana,ale oczywiście nie odbiera i wczoraj pojechaliśmy z M pod szkołę jego córki i wiecie co .............gość jak nas zobaczył to normalnie uciekł :O W biurze jestem umówiona na jutro,ale dzisiaj pojechałam do głównego oddziału i im opowiedziałam o wszystkim,powiedziałam też,że nie wiem co więcej mogę zrobić żeby on napisał nam te referencje.Jakaś kobitka powiedziała,że mamy zdobyć na jutro jak najwięcej referencji które poświadczą o nas,a ona zadzwoni do naszego landlorda i poprosi o referencje przez telefon i jeśli wystawi nam znowu dobre to ona się pod tym podpisze i to im wystarczy. Mamy już referencje od mojego M z pracy,od sąsiadów i od poprzedniego landlorda,mam nadzieję,że to wystarczy bo nie wiem gdzie jeszcze mogłabym po nie uderzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo - moze on nie wyobraza sobie rozstania z Wami i dlatego ucieka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaasia21
witam wszystkie mamy uk:) ja mama dopiero zostane za 5 miesiecy...mieszkam w Basingstoke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Uk - mysza, mysza :D Frugo - fajnie ze Haneczka juz zdrowsza, zawsze to ciezko patrzec jak dziecko sie meczy... A goscie to normalnie fajni sa, hehe :D :D :D Szkoda ze na Swieta nie zostaja, kupilabys im walizki pod choinke jako aluzje :D Z waszego landlorda to normalnie kawal chama, moze to rodzina od mojego instalatora CO? ;) Dobrze by bylo, zeby sie bez niego obeszlo, tzn. bez jego referencji. A moze go nastraszyc ze przestaniecie mu placic czy co... Wiem, ze sie fajnie tak mowi... Uprzejmie donaszam, ze siedze tu bo czekam na tansza taryfe pradowa, jeszcze 8 minut, wlacze ogrzewanie i ide spac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz ja :) nie ekscytujie sie dziewczyny, odpowiedz na Wasze pytanie jest bardzo prozaiczna-poprostu z przyczyn ekonomicznych musimy narazie mieszkac razem ale sytuacja jest bardzo jasna.poza tym uzgodnilismy ze nie ma sensu sie stroszyc i snuc po domu z ponura mina caly czas.wiec sobie koegzystujemy spokojnie narazie i jest calkiem ok :) a moj eksperyment to wczorajsze ziemniaki+ soczewica+smazona cebulka i marchew+soya mince zapiekane.nawet ciekawa kompozycja :) przez pol dnia neta nie mialam przez te wiatry a teraz jak mam to bateria pada, ladowarka na dole a ja juz w lozku. to moze pojde spac poprostu :) night night

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie mi juz to chodzilo po glowie Lolli, ze moze czegos nie doczytalam,ale juz widze sytuacja jasna. Zero pytan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, my juz po kawie i awanturze o (nie)siedzenie w krzeselku do karmienia - zupelnie nie wiem, o co Maksowi chodzilo. Zawsze tam siadal. Hm... bunt nastomiesieczniaka...? Lolli, sorki za podpuche, ale myslalam, ze moze, moze... :) I tak trzymam kciukasy. Witam nowa mamusie! My tu juz troche wyszlysmy z wprawy jesli chodzi o sprawy porodowe... Moze powiem za siebie :P Ide zobaczyc, czy jest ciepla woda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A... Aga UK, mysza mysza znaczylo, ze jak dla mnie moze byc i mi sie baaardzo podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze spicie...??? :P Pol nocy przekichalam, pol sie dusilam od kataru, a w miedzyczasie snily mi sie glownie szczury. Musze znalezc chinski sennik, zdajsie w Chinach szczur to postac pozytywna, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ fajnie sie was czyta dziewczyny! Wiaterek fajny ;) 15stopni i taka wichura,jak w Anglii rormalnie(jak to Daniel kiedys mowil) Kawusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy to pozytywne: Zrujnowanie sił witalnych lub coś gorszego. W tym samym senniku - widziec biegajacego szczura - jestes przez kogos namietnie kochany. Tak zle i tak niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jest: jestes otoczona gronem niezyczliwych osob. To latwe - sasiedzi, Maks jak byl chory to ryczal w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, czemu, drugi raz w zyciu sprawdzam :) Zawsze wychodzi to samo :D To tak tylko a dobre rozpoczecie dnia ;) zeby mysli oderwac od klopotow. Anecie, masz jeszcze kawe? Bo ja bym sie jednak napila czegos cieplego, gardlo mnie boli az w uszach. To bym sie do ciebie dolaczyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dopilam onyx kawusie ja sie boje senniki sprawdzac znaczy sny...jak to na[pisac sprawdzac w senniku znaczenie snow!z jednej strony nie wierze,a z drugiej nie chcem myslec o tym przez caly dzien,bo mi sie dziwne sny snia ostatnio np.lecialam do kanady z dziecmi i katastrofa lotnicza mielismy:( albo moj pogrzeb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najczesciej to,ze mi dzieci zabieraja,porywaja! wiesz onyx pojde sobie zrobie jeszcze jedna kawe przydalby sie doi niej jakis rum jeszcze heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi by sie przydala kawa do tej kawy, bo mam popluczyny ze sloiczka :D Albo tort czekoladowo-czekoladowy z polewa czekoladowa :D :D :D Chyba bede miala @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy to macie sny :P good morning :) mozecie nie uciekac bo ja tylko na chwile ;) Lenny usypia w wozku, jak zwykle zrezta ostatnio.no i gdzie sie podzialy jego popoludniowe i poranne drzemki???myslalm ze tylko chwilowo mu sie pomieszalo ale spi juz tylko raz dziennie ok 12 od kilku tygodni :( i wstaje o 6 oczywiscie.i je w nocy.i gryzie!i jeszcze wiele innych rzeczy :) ale jest moim najdrozszym skarbem na swiecie :D jutro mamy lekarza w sprawie tej jego infekcji skornej.ciekawe co to???i jakie jest prawdopodobienstwo trafnej diagnozy? dzis na obiadek losos :) jeszcze nie zdecydowalam sie na forme ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam ale tam losos z puszki a ja mam filety :/ to chyba standardowo: z grilla z maselkiem czosnkowym+pieczone ziemniaczki+salatka :) szpinak mnie kusi... moze fishcakes????zawsze mam dylemat co na obiad :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) witam z hellhouse. jest juz co nieco lepiej, ale nadal biegam od jednego do drugiego a w wolnych chwilach staram sie cos jednak posprzatac. jak ja juz chce do prrrraaaacyyyyy!!! najgorsze jest to ze nie mam jak wyslac babce przesylki. kupila ode mnie spodnice ciazowa i jestem cholera uziemiona :O. sprobuje jutro wcisnac listonoszowi ;). napisalam jej maila, ale nie wiem jak bardzo jest cierpliwa :O Lolli, fajnie ze nie warczycie na siebie. co sie stalo to sie nie odstanie a zyc trzeba dalej, choc ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli ja robie w piekarniku a pozniej robie sos: miksuje paczke watercrest z pudeleczkiem fromage frais. sol i pieprz. moj maz to uwielbia, ja lubie a Ela zniesie, ale bez rewelacji. u mnie dzis jajko sadzone ze szpinakiem i pieczonymi ziemniakami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, super!!! Z ciazy mam tez tylko pare zdjec, bo nie chcialam sie uwieczniac w takim stanie ;) Miesiac przed porodem na imprezie siostra popstrykala troche fotek i kolo mojego meza siedzi jakis potwor w moich ciuchach. Wszyscy do tej pory zastanawiaja sie kto to jest :P Koncowka ciazy i upal 40 st to nie przelewki ;) A potwor byl chyba z kosmosu, zniknal zupelnie bez sladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×