Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

wlasnie obadalam sytuacje. kapie z czterech dziur (a jest ich w sumie 9 a nie 7). musialam przestawic tube gumowa i wiadro zeby zoptymalizowac lapanie wody. najgorsze jest to ze nastepne 2 dziury w strone drzwi mam juz nad panelami, a dziura w bok jest obok jarzeniówki. mam nadzieje, ze maz nie pojdzie jutro do pracy i bede mogla te atrakcje odespac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamoeli, zyjesz??? U nas smieciarka sie zameldowala punktualnie o 6.00, wiec juz nawet pralka jest przygotowana do odpalenia. Powiem wiecej, i olej w aucie wymieniony :P Pogoda taka sobie, myslicie, ze bedzie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! onyx i rycze od rana,ale to nic.a chowac dzieciatko mozna juz od 6tyg ciazy jesli sie poroni,tylko jakos inaczej akt zgonu sie wypisuje nie pamietam juz dokladnie.czytalam o tym kiedy ja poronilam... to straszne co piszesz onyx!nie wiem co mam odpisac szok!!! mamoEli moi fachowcy tez mi 2dziurki zrobili,na przedpokoju i w przybudowce.ale reszta poszla sprawniej bo znalezli przyczyne.mam nadzieje,ze zalatwisz ich na cacy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx co do pogody to u mnie nawet nawet,pozniej ma byc slonko,ale w tych stronach zazwyczaj najcieplej i mniej wieje.od przyszlego tyg,maja byc przymrozki w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou oczywiscie nie pojde dzis do lekarza.dzwonilam o 8 (rejestruja od 8) i juz wszystkie miejsca zajete.ale czuje sie troche lepiej.poszlam wczoraj do lozka o 7, ale zasnelam dluugo pozniej-nie przyzwyczajona jestem ;) oprocz tego opycham sie szpinakiem od rana (kanapka z kotletem ze szpinaku i majonezem mmmm). nie wiem czy pisalam Wam co z ta lesia ranka-okazalo sie ze ma impetigo-liszajca zakaznego :O smaruje mu mascia z antybiotykiem i w zasadzie juz na drugi dzien bylo widac poprawe.dziwne ze nadia jeszce sie nie zarazila... onyx strasznie wspolczuje Twojej kolezance... zauwazylam pewno dziwna poprawnosc-zaloze sie ze procent poronien u kobiet ktore zaszly przypadkowo, lub w niechciana ciaze jest duuuuuzo mniejszy niz u kobiet ktore oddalyby wszystko za fasolke w brzuchu...smutne... Kamilllo gratulejszyn!mam nadzieje ze oceny beda indywidualne :) Walkie-Talkie (tak go nazywamy bo nic tylko lazi i gada :D ), przespal dzis cala noc.od 7 do 7!!!to mi sie podoba-szkoda ze zdarza sie raz na ruski rok :( wciaz czekamy na smieciare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli chyba masz racje co do tych planowanych i nie planowanych Fasolek.z moich 4ciaz,ta poroniona byla najbardziej planowana i chciana Fasolka,Adas tez i jego tez ledwo donosilam do 12tyg.najmniej planowana Amecia i krwawilam,ale nie tak jak wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny-mam :) kilka osob mowilo ze wyslalo mi mejla a ja nic nie dostalam.i w druga strone tez-ja wysylam i nie dochodzi.nawet rano sobie sama wyslalam z drugiej skrzynki i nie doszlo :O zwariowac mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na onet o tym pisza Firma farmaceutyczne GlaxoSmithKline zaalarmowała służbę zdrowia w Kanadzie, że 172 tys. szczepionek przeciw A/H1N1 wprowadzonych na rynek może stanowić zagrożenie dla życia - czytamy w Fox News.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc i czolem, zyje i czekam na "fachowcow". zadzwonilam i nawet bylam w miare mila. w koncu spalam az 4 godziny wiec inaczej patrze na swiat :) Anecia wg mego przepisu ciasto nastawia sie juz w pazdzierniku a piecze tydzien przed. mam jednak drugi, szybszy przepis i szczerze to nie widze roznicy w smaku. szybszy nastawia sie ok.24 godziny przed pieczeniem a piecze kilka dni przed swietami. ja pieke w ostatnia sobote lub niedziele adwentu. ide troche kuchnie doprowadzic do porzadku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli ja tez wyslalam maila. MAmoeli, ciekawa propozycja czeka na komorce :) A co do tych chcianych ciaz to pewnie cos w tym jest. Kiedys doszlysmy do wniosku, ze najlepsze sa "skoki w bok" albo spontan i pozniej "ani okresu, ani adresu". Najbardziej antykoncepcyjnie dziala slub konkordatowy ;) Mam 7 znajomych par ktore nie moga miec dzieci. 6 z nich czekalo do slubu z seksem (naleza do grupy modlitewnej czy cos takiego). Maks umie sie sam odpinac z paska w foteliku do karmienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, "ani okresu ani adresu" podoba mi sie :D byl glownodowodzacy z housingu i beda zdejmowac mi sufit oraz podloge w kuchni :O. jedyny plus to to, ze obiecali zrobic wszystko do swiat. dobra, ide odsypiac... albo i nie bo zaraz Ela wroci z przedszkola :O a jeszcze dzis do pracy musze isc. chyba zadzwonie na sicka bo nie wydole jak sie nie przespie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx mam od Ciebie tez! :) kurcze, czekali do slubu?a co jak po slubie sie okaze ze jest niefajnie??hmmm generalnie im bardziej sie czegos chce tym trudniej to dostac.zycie jest srednio sprawiedliwe 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mamoEli jakos wyrobie z tym piernikiem,mam jeszcze przepis na marchewkowy piernik i jego zawsze jemy w tym samym dniu co pieke,wiec bedzie w razie czego. onyx okresu ani adresu dobre heh czekanie z seksem do slubu no ciekawie,teraz dzieci niet,cnoty niet,moze i seks tez nie taki jak mysleli... spotkalam w pl sklepie 2kolezanki polki i wracaja do pl za 4mies,i to juz nie tylko oni...dlaczego chca wracac???polepszylo sie tam czy co?!z tego co ja wiem to nie. i pytanie o kubek niekapek czy jak to tam nazwac,Adas mial z adwentu,dla Amelii mam TT i jak zakrece to to do ssania jest bardziej z boku i wtedy nie moze trzymac obiema raczkami bo uchwyty ma zle rozumiecie?bo jak zakrece tak zeby bylo pomiedzy uczwytami i przecieka...to kubek za 4f jakos,jest tez TT za 2 cos tam,i nie wiem czy wymienic na ten czy dac sobie spokoj?!jakich wy uzywacie i sa ok tyle tego sie dzisiaj naogladalam,ze zglupialam.Amelia pije soczki z rurki:o nie duzo jej tego daje,ale je uwieeelbia te capri sun,co chlopaki.ja wyczytalam nawet,ze z rurki najlepiej jak dziecko pije bo wtedy nie cedzi przez zeby i nie psuja sie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za strajk ?? pochwalę się Wam :D Hania dzisiaj miała jakiś dobry dzień,zaczęła robić sama kosi-kosi łapki,a pod wieczór papa :D macha łapką i mówi pa-pa,a jak jej zaczęłam mówić brawo to teraz jak skończy "kosiać" to za chwilę klaszcze w łapki i mówi sobie baaaaaoooooo :) Jest zupełnie inna niż Ola była,Ola w jej wieku już chodziła,ale za to nie mówiła prawie nic do drugiego roku,za to teraz nadrabia i to z nawiązką :O Hania natomiast mniej się teraz interesuje chodzeniem,za to próbuje powtarzać wszystko co my mówimy. dziękuję Wam za rady odnośnie robactwa,jestem załamana,nie wiem co z tym robić,bo wszędzie piszą żeby pryskać gniazdo,a ja dom przewróciłam do góry nogami,a ich nie ma:O a najgorsze jest to,że najbardziej sobie upodobały Olcię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo- kilka lat temu tez mialam ten problem- przylazly od sasiadow i moj landlord za bardzo sie nie kwapil do pomocy-".. bo to pewnie wy przywlekliscie..." pomoglo to- ze siora pracowala w sklepie ogrodniczym i skontaktowala mnie z gosciem co w Pl sie zawodowo zajmowal dezynfekcja- i u niego kupilam caly naboj za ponad 200 zeta byla dezynfekcja calego mieszkania ( maseczki itd- i eksmisja na caly dzien) od tamtego czasu juz sie nie pojawily a szwagra tak gryzly- ze ukaszenia byly jak po osach wielkie jak ci baaardzo zalezy to sprobuje sobie przypomniec- jak sie toto nazywalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeee ja chcialam 100strone dzisiaj! Frugo ty jak najszybciej cos z tym robactwem rob,zglos to do counsilu.biedna Olcia na nia sie uwziely.powodzenia zycze🌼 kto na kawci?bo ja juz koncze. ale dziwnie pisze,ze not connected a otwiera mi sie wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was cieplutko :) choc za oknem wieje i pada brrr Onyx to co przeczytalam to zal to anglia medycyna taka do niczego a mnie dano kubusia potrzymac na rekach zrobili mu odciski raczek nozek i zdjecia dali z albumem za free.Choc nie uwazam ze Mogli zrobic wczesniej cos wiecej zamiast tego ale nie bede teraz tego rozdrapywac. ahh ja dzis przeczytalam ten artykul na forum i dostalam szoku http://wiadomosci.onet.pl/1586641,2677,1,kioskart.html a my zabiegani wczoraj pozno wrocilam z dziecmi laaura miala balet i stepowanie ja na zakupach ah te swietczne wystawy sklepowe cos pieknego uwielbiam ten czas szkoda ze snieg nie proszy tak delikatnie ale jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ja tylko chwilke, dziewczyny nie czytajcie tego artykulu chyba ze chcecie miec dzien do d..y.hmmm przydalby sie taki gadzet do wymazywania pamieci jak mieli faceci w czerni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, To racja Lolli, chociaz przelecialam ten artykul pobieżnie i nie do konca to i tak zorał mi berecik. prawda jest jednak taka, ze sa takie "matki". a ja mam czasem wyrzuty sumienia ze nie dokarmilam Kuby lub Eli, bo wydaje mi sie, ze jeszcze mogliby cos tam doskubac... dobra, kawcie czas dopic i "Jania" polozyc na drzemke :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! My dzisiaj na nogach od 4.45 :D Ja w szkole bylam wyjatkowo punktualnie ;) MIalam rano cos skrobnac tak o 5.00 ,ale pierwsza rzecza bylo otwarcie onetu i po przeczytaniu tego artykulu sie poryczalam :( i odechcialo mi sie postow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zajecia do 15.00 a juz powoli robie sie senna :o Marze o lozku i kolderce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki wkoncu troszke sloneczka za chmur widac,ale i tak nie poprawia mi to nastroju...nie przespana noc,klucha w gardle a jak mam cos zjesc to mnie mdli:(jade dzisiaj z mala do kliniki beda podejmowac decyzje co dalej robic z nerka i odczytanie wynikow dzwonili do nas wczoraj ale nie chcieli powiedziec przez telefon czy jest ok..strasznie sie boje!!!!!!!!!!!!!!!! a tak zmieniajac temat czy staralyscie sie o Housing benefit??bo zastanawiam sie nad tym ale nie wiem czy nam sie uda..a i chyba jeszcze jest counsil benefit..wiecie cos na ten temat jakie trzeba spelniac warunki?? pozdrawiam Was cieplutko trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc selena! ja mam housing benefit i cousil tax benefit co miesiac 250f,mielismy mniej ,ale teraz CHB sie nie wlicza.przysylaja czek co 2tyg.125f.a warunki to nie mozesz miec oszczednosci,nie pamietam powyzej ilu,pay slip z 5tyg ostatnich,wyciag z konta z 2mies,ile WTC,CHTC,ile za wynajem,i nie pamietam juz dokladnie co jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×