Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

dobry wieczór:) to ja chyba ostatnia, ale przesyłam milion buziaków dla Haneczki!:) Aga UK fajniutkie te butki, ja tez się właśnie ostatnio nad butami zastanawiałam Bartek w domu w samych rajtkach zasuwa, ewentualnie w skarpetach na rajtki, a na dwór mieliśmy takie kożuchowe z mothercare coś takiego: http://www.mothercare.com/Over-the-Hedge-Snugg-Boots/dp/B002NR219G/sr=1-42/qid=1265149508/ref=sr_1_42/276-1954692-1798448?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=44523031&mcb=core a Ty szukasz bucików do chodzenia po domu czy na dwór? a to w ogóle konieczne, żeby mieć buciki w domu? czy malutkie stopki się nie męczą niepotrzebnie? Podczytująca jaką kawę pijesz? się muszę zaopatrzyć :) aaaa no i to ciasto nieszczęsne :D upiękę, upiekę... tylko Ty jeszcze o tym nie wiesz, że to moje pierwsze w życiu będzie :D :D :D to może ciastka jakie kupię na wszelki wypadek :D :D odnośnie benefitów-- żałuję, ale w tym to nic nie moge pomóc, nie znam się kompletnie :D ewag, najgorsze są ze 3 pierwsze miesiące z maluchem, wytrzymałaś już miesiąc to teraz już szybko minie :) mnie się poszczęściło, bo Bartek nie płakał, ani nie marudził, ale na cycu wisiał gooodziiinaaami nie wiem czy coś możesz poradzić żeby mu poprawić nastrój, oprócz upewnienia się, że te podstawowe jego potrzeby są zaspokojone no i na implancie tez się nie znam :( kurcze do niczego jestem, na niczym się nie znam :D zadajcie jakieś pytanie, na które znam odp, to mi się może samoocena poprawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj bes :) Wiesz, dzieki tym butkom przestalam wreszcie biegac i co kilka minut zakladac pogubione skarpetki :D Pozniej mial rajstopy Ja nie kupowalam cieplych butkow, wkladalam go w tych do wozka, zasuwalam spiworek i zawsze mial cieple stopki. A co do butkow w domu to u nas jest zdecydowanie zimne mieszkanie (ostatnio wstawilam termometr do lazienki to pokazal 12 stopni) dlatego wole zeby chodzil w czyms na skarpetki, szczegolnie ze biega juz wszedzie i niestety najbardziej lubi te zimne zakamarki. Jutro zapakuje Franka i podjedziemy do Clarksa na przymiarke, mam akurat troche rzeczy do zalatwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a buciki to beda i do domu i na pierwsze kroczki na zewnatrz, jakby juz nie probowal stawc to kupilabym druga pare jak te z mojego linka,ale one raczej tylko dla raczkujacych dzieci sie nadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga rozmiar buta 3 to niby 19 i jest od 12-18 miesiecy,moja córka takie nosi chociaz ma stopke troche mniejsza ale buty dobre są,moge polecic z mother care first walker shoes http://www.mothercare.com/Boys-first-walker-hiker-boot/dp/B002FPLV56/sr=1-16/qid=1265153512/ref=sr_1_16/278-1799622-2550563?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=215942031&mcb=core zadowolona jestem z tych bubikow,ale one nadaja sie tylko na dwór a najlepiej jak dziecko jak najwiecej czasu ma bose stopki,niestety u nas jest tak podłoga zimna i śliska że musimy zakładac trampki z podeszwą gumową żeby sie nie slizgała Olivka bo oona nie chodzi tylko biega:P a u nas dupa,właśnie dzwonił landlord i powiedzial ze prawnik mu doradził wycofanie sprawy z sądu i nie wiem po co on w ogole zamiesznie takie robił,ja musiałam zaplacic 40 funciakow za wysłanie dokumento i wypelnienie do sadu a ten tak po prostu dwa tyg przed rozprawa odwołał wszysko i stoimy nadał bo awet list nie pomógl z emamy zle warunki w domu,napisali mi ze landlord ma sie tym zajac a jak nie to oni sie zajma landlordem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo, przyjmuje twoja corcia spoznione zyczenia...? 👄 Aga UK, sa takie skarpetki - kapcie(slipper socks), z nadrukiem z gumki na podeszwie, zeby rodzic mial szanse dogonic dziecko :P Kupilismy Maksowi i jestem bardzo zadowolona, sa do kolan i grube. A w Polsce widzialam skarpety z przyszyta miekka podeszwa i zamierzam sie zaopatrzyc jak pojade. Ktos tu jeszcze kawe pije czy tylko herbatki...? Bo ja kafke prosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga UK - chodzilo mi oczywiscie o skarpetki po domu, hehe :) Na zewnatrz mielismy porzadne adidasy, ale to byl wrzesien. To ide sobie ta kawe zrobic, widze ze sie nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAAAAAAA... Zapomnialam linka wkleic... :( :( :( Widac ze sie nie wyspalam...? Cos takiego tylko jedne z Tomasem, a drugie z autami, baaardzo kolorowe i Maks je uwielbia: http://www.marksandspencer.com/Older-Boys-Ben-Slipper-Socks/dp/B002O5SRCC?ie=UTF8&qid=1265183352&categoryNodeID=53882031&ref=sr_1_3&page=1&node=53882031&sr=1-3&mnSBrand=core&rh=n%3A42966030%2Ck%3Aslippers%20socks%2Cn%3A53882031

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Ja przy zielonej herbatce:) Ja moim nie zakladalam nigdy butow po domu,rajtuzy i ewentualnie skarpetki na to,dziecko nie moze miec utrudnionych ruchow stopy jesli ma to moze sie pozniej wywracac w sandalkach na przyklad(jak kolezanki syn)kostka musi byc ruchoma i nie moga byc ciasne,moja amelia od soboty juz chodzi,ale ja jej butkow nie zakladam, ma trampki nike rozm 3,5 europ.to 19,5 nie wiem czy beda dobre to po adasiu takie fajne kolorowe czerwony z zoltym wiec moze poszukaj takich trampek po domu?ja tez mam inne buty po adasiu jak kroczki stawial to byla zima wiec on nie chodzil po dworze i mial mieciutkie kozaczki,amelia tez miala takie,a teraz ma emu butki tez miekkie sa bo inne byly za male...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) dziewczyny, dziecece stopki mozna zmierzyc w sklepach clarksa i deuchman (tak sie to pisze?wiecie ocb) cerber powiedzial ze z przyjemnoscia do Was napisze :D wczoraj upieklismy pyyyyszniutki sernik (moj wklad-pokruszylam herbatniki na spod, te ktorych nie zjadlam ;) ), dzis rano zjadlam kawalek i...myslicie ze ten implant dziala tak jak trzeba skoro mam takie jazdy po nim ostatnio? :O 'herbapa' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli ja mysle,ze dziala tylko moze twoj organizm tak zareagowal,powinnas pojsc do lekarza,albo na tej karcie co masz date zalozenia i date wyciagniecia jest nr.tel moze tam zadzwon i powiedz co sie dzieje ja narazie nie mam nic zero plamien @ oby dalej sie nic nie dzialo,bo ja i tabletki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lo matko...test... heheh no chyba zrobie pozniej... bylam u lekarza, dostalam leki na zatrzymanie krwawienia i jak dalej bede miala takie @ to trzeba bedzie wyjac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko - zdrówka, słoneczka i usmiechu odkażdego kogo spotkasz! anecia, mam zdanie takie same jak ty co do bucikow. pediatrzy maja zdania podzielone , jesli tak to ja wybralam to co mi podpowiada intuicja. w domu dziewczyny nigdy nie chodzily w sztywnych bucikach, skarpetki, albo te o ktorych onyx pisze, skarpetki z podszywanym spodem - te baardzo lubię. Onyx , ja mialam je z H&m w Uk, już sie wydarły, przyjrzalam sie tym tutaj w Polsce i one maja dziwnie szerokie te spody, jak na łapkę niedzwiadka a nie człowieka. Mam zamiar zmowic je z Uk przy najblizszej okazji. przed wyjazdem widzialam je tez w bootsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mialam dzis monotonna konwersacje z moim synem.szlo to mniej wiecej tak: -olga? -lennox? -olga? -lennox? olga? i tak przez 10 minut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, widzisz, Borowka, a ja nie wiedzialam ze sa w UK i nie kupilam. A nie slizga sie w tym dziecko? Bo zwyklych skarpetkach Maks tak raz wyrznal, ze hej. Po prostu sie na zakretach nie wyrabia :D A te slippers maja gumki od spodu, to troche hamuje :) Piore je gumkami do srodka zeby tej przyczepnosci nie tracily (nie wiem czy to pomaga czy nie, hehe) Acha, a propos dat i benefitow to ja jestem praworzadna w musu - jesli kiedykolwiek usilowalam troszke ponaciagac prawde albo wyjsc poza regulamin, od razu, ale to od razu wychodzilo to na jaw. Wszytskim sie dookola upiekalo a mi nigdy :( Takie mam szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spod jest z zamszu, po suchym nasuwały bez probl ale po mokrym były poślizgi. sprobuj przez internet, wg H&M to są mokasyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli bedzie pewnie negatyw zanim zalozylam implant to troche poczytalam i jedne dziewczyny tyly,a inne nie mialy checi na jedzenie z tymi krwawieniami tez tak jest ja po dianie non stop krwawilam i co miesiac to 2kg do przodu,a po nich sie nie tyje ponoc wiec po tych hormonach wszystko mozliwe i tyle borowka jesli chodzi o pediatrow to ta kolezanka sie upierala,ze stopa musi byc sztywno i ten maly biedny raczkowal w butach a jak mu je sciaglam to mial wzorki skarpetek odbite na stopach on w sumie bez butow non stop sie wywracal ma 3 i [pol roku i od niedawna normalnie chodzi,ale w sandalkach nie moze i takich trampek miekkich, tylko ponad kostke ja sluchalam rad fizjoterapeuty nawet w ciazy z amelia bylam to ogladalam i mowil,ze najlepiej na boso dopoki nie zacznie dobrze chodzic,pozniej buty z miekka podeszwa nieograniczajace ruchow stopy, butow z profilowana podeszwa nie ma w sklepach obuwniczych takie nosza tylko dzieci,ktore musza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
profilowana wkladka,a nie podeszwa,jak pracowalam w sklepie to ,,szefowa,, przywiozla takie buty niby z wkladka profilowana i sie z nia klucilam heh w polsce to jakis chwyt czy co,a jak widze te buty z pl bartus to mnie skreca,wlasnie ta kolezanka tylko w bartusiu kupuje co do polski leci to kilka par przywiezie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakie fajowskie boroka!!i tylko jedne sa?jest jakis sklep na ebay co mozna kupic je bez licytacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie takie sa w Polsce za ok. 15 zl. Zobacze, moze tutaj na ebayu mi sie cos trafi albo zobaczymy, ile z przesylka by kosztowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez sa po 15 zł, pewnie to te same, zobaczysz onyx, ze jak sie przyjrzysz im blizej to ci sie nie spodobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć kobietki :) ja się kawkuję własnie,a zaraz na szczepienie lecimy :O znowu będzie jazda :O Hania w nocy nie jadła,obudziła się,płakała,po 10 minutach dałam jej się napić letniej wody gotowanej(na bank chciało jej się pić ) i zasnęła. Onyx pewnie,że przyjmuje,a co :P dziewczyny jeszcze raz wam dziękuję za życzenia :) ktos pytał ile to już razem,więc odp - 8 lat :) skuuls polecam pcję - cansyl się zajmie sam landlordem :) u mnie tak było i tak go zmuszali do remontu domu,że w końcu nam dali dom a landlord palcem w swoim domu nie kiwnął żeby cokolwiek naprawić tyle miałam napisać i już nie pamiętam :O od wczoraj mam jakie problem,y z netem,nie wiem o co chodzi :O z laptopa w ogóle się nie mogę połączyć,teraz po 10 razach w końcu zaskoczył na kompie u oli,ale ten chodzi jak na korbkę :O ok lecimy na szczepienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, co do bucikow, to umnie tez niestety tez jest chlodno a poza tym Kuba jak ma same skarpetki albo te z podeszwa to od razu sciaga. tak wiecchodzi w butkach z mothercare albo z clarksa kupilam w charity z a50p. nie sa za miekkie ale nie wyglada zeby sie meczyl czy cos zle chodzil. mam nadzieje ze mu nie uszkodze stopek. a ja od wczoraj biore st.john wort. czyli wyciag z dziurawca. kupilam wootsie 60 tabl. za 23 funt a dzis widzialam w internecie to samo tylko inna firma 120 tabl za 6 funt!! ciekawe czy to nie oszukanstwo. Hania duzo zrowia usmiechu i wspanialych przezycBUzka a u mnie dzien ZAWSZE wyglada tak. wstaje okolo 8.30 (dzis o 9) przebieranie, sniadanie. kuba oglada bajke,ja cos przekasze.potem razem sprzatamy odkurzanie ,na mokro, kuchnia pokoj, robii sie 11. zabawa, spacer. 13- 14 obiad pierwsze danie. zabawa. zabawa. jablko i krecik. okolo 14.30zabawa w lozku ;), az zasnie co teraz zdarza sie okolo 16, spi do 18 ja wreszcie jem obiad, najczesciej zupke chinke albo kanapke lub spageti, robie obiad dla kuby (zupa). cos ogladne . kuba sie budzi , je drugiedanie czyli zupa z warzywami i miesem kasza etc. zabawa. czekanie na radka. wraca okolo 20 . kuba kolacja okolo 20.15 . zabawa z tata. ja sprzatam,pranie etc. czasem bierze go dosklepu. oklo 21.40 kapiel. 22 masaz, spanie. ja cos przekaszam, jakies maile. spanie okolo 24. najczesciej cala noc przespana (co jest super) pobodka o 6 bo radka budzik, mala drzemka od 7.15 do 8.30. i dzien od nowa..... Agnieszka (Zacharias) Jackiewicz says: a, zapomnialam o telefonach do bankow, o hipoteke, etc. w sprawie czemu nie placimy.. Agnieszka (Zacharias) Jackiewicz says: niedziele czasem sie troche rozni Agnieszka (Zacharias) Jackiewicz says: jak bedzie troche grosza planuje chodzic na tai ci i basen, kiedy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ta nasza kafeteryja sie przycina dzisiaj...czy nie chce się wam pidsać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie jak makiem zasial ! :) Agnieszka , jak sie jest w domu z dzieckiem to chyba nie da sie uniknac rutyny,ja czasami staram sie jakos sobie urozmaicic czas np wpraszajac sie gdzies na kawe :) A nie masz jakiegos playgrupa w poblizu? dla nas to jest wybawienie , dziecko sie wybawi,wracamy, cos sobie zjemy i zaraz idzie spac a ja mam czas na neta :) Tylko jeszcze jakby tam kawe podawali (nie musi byc latte) to by bylo naprawde git :) Apropos rutyny to wlasnie jest pora kapieli mojego dziecka i juz chodzi z wanienka po pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, napisalam takiego maila bo mialam dola i chcialam sie wyzalic. Oczywiscie rozumiem, ze dziecko rowna sie rutyna, chociaz nie zawsze tak musi byc. ciagle mysle, ze jakbymmieszkala w Polsce byloby wiecej mozliwosci, nawet w malych moich Kielcach. Juz tyle lat mieszkam w Anglii a ciagle nie moge sobie znalezc miejsca. Chodze a raczej jezdze czasem na grypy. Chce kupic malemu sandalki, bo rodzice wygrali wycieczke na kanaryy i chca nas zabrac :) Fajny gest. cos mozecie poradzic? firme, jakie etc/ A po tym dole zaraz poprawil mi sie humor bo bede miec interview w sobote, w Londynie, ale zobaczymy, nie piesze co by nie zapeszyc, trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×