Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

ja czekam na wiosne bo chce dla Lennoxa trampki Conversa.stara milosc nie rdzewieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas juz wiosna 7stopni slonko swieci:) w czwartek obzeramy sie paczkami,pozniej walentynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzin dybry Ni ma co opowiadac, wrocil pzno z pracy... nadgodziny:( Zaraz ide polatac po charty shopach.... dawno nie bylam. Potem robie pierogi.... tzn tak mi sie wydaje ze zrobie, bo nigdy nie robilam:P. Aga a wydajne sa te kosmetyki?? Kiedys przeczytalam o toksynie ktora jest w kosmetykach, nazywa sie disodum EDTA. Okazalo sie ze kosmetyki dla dzieci tez to maja, masakra. No i ciagle szukam dobrych kosmetykow, nie za drogich:) U mnie piknie i slonecznie. Diewczyny pamietajcie zeby wyslac euromilion --85 MELONOW:D. Lolli zglaszasz sie do big brothera??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak tak my chcemy lolli w big brother!!!o trza wyslac kurde tylko ja mam do miasta tak daleko,chyba,ze zamiast na polish play&stay pojde na miasto,ale adas mi tego nie wybaczy raczej,bo pani obiecala go za strazaka dzisiaj przebrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama pojechala/ dojechala troszke zdolowana bo przed samym wejsciem do samolotu wprowadzili restrykcje bagazu- miala troche za duzo- i jak wyrzucala- niechcacy wyrzucila 1 bluze co kupila wnusiom a ze chlopakow jest 2- (8 i 9 lat)- jeden zostal bez :( a siora (ich matka) zalamana- 6 tydz ciazy - nieplanowanej a miala wlasnie isc w koncu do pracy aplikacja o becikowe nadal sie nnie znalazla mnie wspolokatorki zdraznily- ech i mi sie spac odechcialo- a maz i maly spi- a wiieczorem zamast meza molestowac- bede zasypiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja w pracy produkujece jak zle :) ja tlko rpzeczytam a potem musze spadac :( co do porodu to przenosilam prawie 2 tygodnie, nic nei dzialalo ani seks ani ostre ani sweep czy jakos tam sie pisze bo mialam kilka razy robiony az w szpitalu wyladowalam i nadal nic znowu sweep , leki jakie sna przyspieszenie porodu, skurcze itp itd, i nic, wody przekluwali, tak przekluwali ze dziecku glowe porysowala babka tym plastikiem, a i tak nic, skonczylo sie po 48 godzinach cesarka. teraz sie nie dam, musze naturalnie urodzic!!!!!! taki mam plan jak na razie :) agnieszka, powodzenia na rozmowie, i jak ja ci zazdroszecze tej wycieczki!!! my na wakacjach nei bylismy z 7 lat, wyjazdow do polski nie licze, bo to nei wakacje!!! tutaj tez nikogo nie mamy, ciagamy alexa wszedzie ze soba, a niedlugo bedizemy 2 ciagac :) czasem mi brakuje tego, tych 2 godzin, zeby sobie wyjsc, gdzies sami, do kina, albo cokolwiek. a rutyna to normalka, u nas bo jak ranowstaje to jest zalozenie alexowie szlafroka i skarpetek, on bawi sie baka, ja kanapki mezowi robi i cos sobie do pracy, potem maz wychodzi, jak karmie alexa, myje ubieram, jedziemy do niani, i tak ok 8mej rano go zostawiam, potem do rpacy, po pracy okolo 3.30 odbieram alexa, czasem zakupy, do domu, nakarmic szkodnika, rpzewinac, zaczac szykowac obiad, pobawic sie z nim, lum spacer choc chwilke, nakarmic meza ;) cos tam ogarniemy, alex po 19tej kolacja, kapanie, i spanie, no i ok 20tej juz spi, spanie mamy super, alex zasypia nazawolanie, jak w zegarku. i potem jeszcze sprzatnac, zlozyc ciuchy i jestem padnieta, a teraz im glebiej w ciaze tym ciezej mis ie robi :( agnieszka - kiedys umawialysmy sie zeby spotkac, moze jakos sie w koncu umowimy? ten weekend ty tlyko jakos w sobote, bo wneidizele do siostry mojej do londynu jedziemy. a wogole jest tu ktos z okolic basingstoke??? wracam do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag - co do wieczornego zasypianai to nikt mnei nie pobije :( maz moj juz narzeka :( a co do butow, to ja z alexem mam okorpny problem on ma strasznei szeroka stopke i wysoka w podbiciu, wiec dostanei butow dla niego to normalnie cud. ale na wiosne kupilam mu adidasy ;) w portsmount takie outlety sa, bo ze pracuje dla adidasa mam jeszcze 30% znizki w firmowych sklepah, wie ctylko 10f!!!!! i sa dobre, ale teraz i tak musze sie rozejrzec za jakimis jeszcz ebucikami dla niego bo zimowe sie robia przymale, nie wiem, clarks wogole odpada, bo nawet najszersze sa takie na styk i wydaja sie przyciasne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do BB eheheheh, no pewnie by bylo ciekawie ;) , a jakby moj maz byl ze mna to wogole szal :D bylismy na zakupach, kupilam nowa kulke (z cyrkonia), obzarlam sie w subwayu (mmmmmmmmmmmmmmniammmmm) i teraz mam niby ogarnac dom ale przylgnelam do krzesla :P arvena minimalny czas po cesarce zeby urodzic naturalnie to 3 lata.i to jest naprawde minimum.poczytaj troche o tym i zastanowcie sie jeszcze.Mi robili problemy tu 7 lat po cc, chociaz ja chcialam ostatecznie sprobowac naturalnie.No ale jednak bylo planowane cc. zastanow sie szczegolnie ze wzgledu na to ze najprawdopodobniej bedziesz miala duzy brzuszek, jak z Alexem, i napiecie macicy w miejscu blizny jest bardzo duze.a jeszcze parcie przy porodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie popisalyscie dziewczyny...znaczy rozpisaly Lomea, co do kosmetykow, jestem uzalezniona od Oilatum, nie jest najtansze ale nie mam przekonania do niczego innego (podobno mozna dostac na recepte u gp-nie wiem nie probowalam) A my mialysmy dzien pelen wrazen... wreszcie sie przekonalam i siadlam za kolkiem :) no i musialam dzwonic do narzeczonego bo nie wiedzialam jak wylaczyc tylnych wycieraczek (a dzien jak wiecie byl sloneczny) ;) tak pozatym nie bylo tak zle (pomijajac lekko porysowane podwozie) dojechalysmy do Bes to najwazniejsze :) Jak cos to molestujcie Bes o przepis na ciasto z kremem z kubusia -pychotka! Lolli do Big Brothera-juz sie nie moge doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lomea-sa wydajne i nie zawieraja edta ani parabenow, substancje konserwujace pochodza z naturalnych olejkow eterycznych, zreszta sa to kosmetyki wytwarzane zgodnie ze Steinerowskimi zasadami antropozofii a rosliny pochodza z biodynamicznych upraw. Mniej mnie interesuje ta filozofia a bardziej jakosc - tutaj jedno zaklada drugie :) Oilatum tez uzywalismy - na recepte od GP,ale krotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jak sie zwa po ang i gdzie moge dorwac takie ramki zeby odcisnac stopki i lapki malucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :D z uroczystej okazji, że nie karmię już cycem drinkuję sobie właśnie :) czytałam co tam napisałyście, ale nic nie pamiętam lecytynę chyba zacznę brać :D Podczytująca, robię dziś nowe ciasto, to samo tylko inne, bo jutro goście przyjeżdzają i to moje pokazowe będzie :D tzn jestem w połowie, ale nie wiem czy dokończę, bo się połową redsa już naprułam :D i spać mi się chce i.. no nie, tylko spać lolly ja bym Ciebie też chętnie w bb pooglądała :) książkę Twoją też bym przeczytała :) nawet nie czekałabym na przeceny:P ewag, w mothercare kupowaliśmy, nie pamiętam nazwy, kit coś tam :D daliśmy dziadkom na gwiazdkę:) Lomea, my używamy weledy, oilatum i bambino z Pl, a najczęsciej samą wodę ;) jesuu nie wiem co miałam pisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mam pietra przed jutrem, dzieki za slowa otuchy. Arvena, jak bede miala troche grosza to moge do Ciebie zajechac, Lolli moj ginekolog powiedzial ze wystarcza dwa lata, ale pewnie co lekarz to opinia. ja mialam dobre doswiadczenie jesli chodzi o ciecie (zreszta chyba Ty tez Lolli) i pewnie drugie (kiedys..) tez tak bedzie, zewzgledu na moj wzrok. Ale jak ogladalam dwa porody mojej siostry to momentami chcialabym to poczuc. Mam pytanie odnosnie ciala, a konkretnie tak, na moim ciele glownie brzuchu i pod biustem pojawily mi sie czerwone male plamki takie cos jak piegi tylko zywo czerwone. mialam wczesniej kilka ale teraz coraz wiecej nie jest to napewno wysypka ani uczulenie. Czyzby starcze piegi? ktore z czerwonego koloru p[rzechodza na brazowe? Moze to glupie, moze to rzeczywiscie starzenie skory :(( a ja ciagle czuje sie tak mlodo,oj.no nic. ide sie polozyc, ale czy usne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bes - przpomnialas mi, ze mam w planach jablecznik, mysle o nim od dwoch dni, ale po jablka musze jutro skoczyc :) zastanawiam sie czy rozmiar 92 cm(18-24 m) bedzie na Franka dobry jesienia, sa takie fajne ciuszki akurat w wyprzedazy... Alez mnie kusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka75-ja tez mam takie plamki od niedawna ale sa wciaz czerwone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale um nie tak ze wole naturalnie, bo ja nie wiem czy ktos mi pomoze przy dizeciach, bo moja mama znak zapytania, na razie wyniki dobr ale w maju nastepna kontrola, musi byc dobrze. a i dlatego chce sprobowac naturalnie, zeby moc chodzic od razu i robic cos przy dizeciach, a po cesarce to nie ma szans, ja mialam ciezki porod, moze dlatego ze bylam przeterminowana i jeszcze mnie 48 godzin roznymi rzeczami faszerowali.moze po czesci na wlasne zycczene bo sie uparlam na naturalny. ehhhh, zimno mi sie na ustach zrobilo!!!!!!!! czym mozna w ciazy smarowac, bo podobno zoviraxem to nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena - ja smarowalam zajady pod koniec ciazy cremem canesten, mascia z vit. A - w koncu zeszly,ale zimna nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, dziewczynki, nie mam czasu napisac dluzszych wypocin, tylko chcialabym sie upewnic co do jednej rzeczy: Lolli, CO ty zamierzasz robic w Irlandii????????????????????????? Jestes pewna ze ci sie kraje nie pomylily????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka 75 trzymam kciuki!!! agauk ja juz amelii kupuje na 18-24 i sa troszke za duze ma z next,asdy,te na 12-18 niektore przymale w rekawach.kurtki zimowej juz na nia nie mam a niby do 12mies wszystkie:(mam tylko kombinezon,ale za cieplo na niego!tez ide dzisiaj na miasto po jakas kurteczke dla niej i bede brala na 18-24 raczej a bluzeczki z krotkim kupilam jej w m&Co na 2-3latka lolli jestes?musze ci cos opowiedziec/napisac ogladalam jakis czas temu film pt.marzenie lolli:)jej marzeniem bylo nauczyc sie tanca brzucha i wyjechala do...tego kraju co go tancza i sie nauczyla,byla bardzo slawna,bo piekna biala kobieta,taniec brzucha,ale wrocila do ojczyzny:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Wam rosna te dzieciaczki,mnie się wydaje,że Hania jest maluszkiem,Ważyłam ją dzien przed pierwszymi urodzinkami i waży 9 kg,a ubranka nosi na 6-9 miesięcy,powoli wyciągam na 9-12,ale jak jej ostatnio chciałam sukieneczkę na 9-12 założyć to sie w niej topiła :O dziewczyny nie miałam piekarnika,a strasznie chciałam się stać jego posiadaczką,ale na nowy w chwili obecnej mnie nie stać,postanowiłam poszukać używanego na ebayu i wiecie co kupiłam za 20 fuli,12 miesięczny piekarnik z termoobiegiem i grilem,wczoraj go przywieźliśmy i po prostu jak nówka,w super stanie,czyściutki itd dzisiaj ciasto :) pochwale się Wam jeszcze,że chyba udało mi sie moją córcię oduczyć nocnego jedzenia :) żebym tylko nie zapeszyła,pierwsza noc była ciężka,płakała 40 minut,drugiej już tylko 15,trzeciej niecałe 10,czwartej nocy obawialam się najbardziej bo mała nie chciała wypić mleka na dobranoc i zasnęła bez niego,więc miałam stresa,że się obudzi głodna w nocy,przebudziła się około 2 kwikła dwa razy jak prosiaczek i spała do 7;30,piątą noc przespała całą :) i jeszcze pytanko czy któraś z Was ma i używa braedmaker ?? jeśli tak to napiszcie z jakiej firmy i jak się sprawdza,plisssssssss a teraz do roboty w końcu weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj :) onyx, jak to co?oczywiscie wszystko to czego nei moge robic tutaj ;) rozumiem ze to delikatny sposob zapytania czy nie mialam na mysli Turcji??? :D frugo my akurat dzis bedziemy uzywac breadmaker, zaraz poszukam ulotki anecia :D widzisz, ja moglabym zostac tancerka brzucha, w cyrku, zaraz obok kobiety z broda.Lolli- kobieta z falujacym rodzynem ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli, cytuje: "odchamie sie ze hej". No to pomyslalam ze cos nie tak... :P Turcja mi wcale nie rzemkla przez mysl, no co ty, a czemu niby mialam o Turcji pomyslec...? ;) Ide powklejac zdjecia na fotosik, zapraszam za jakies 20 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje ze Hania juz w nocy nie jje :), jakbym do rpacy nei wstawal moze zupelnie alexa bym oduczyla jedzenia, na razie krok pierwszy ze juz je tylko raz, powoli osiagne cel, mam nadzieje loli niestety musrozczarowac cie bo mojego bruch nic nie rpzebije, po alexie!!!!!! wyglada okropnie, nei chce na niego wogole patrzec, a co to bediz epo drugim?? strach pomyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, jak bedziecie o brzuchach pisac to ja se ide :( Wkleilam pare zdjec, jakoscia nie rzucaja na kolana, ale sa z komorki. My tez bez nocnego karmienia, Maks wczoraj dostal kaszki z Polski i pomalu mu schodzi uczulenie (chyba po nadmiarze mleka krowiego). W srode mam wizyte tutejszej HV czy pielegniarki srodowiskowej i mam juz liste pytan :D W paczce byla tez czekolada. W ramach ksztaltowania w dziecku prawidlowych nawykow zywieniowych zre ja sama :( Bede szersza niz dluzsza, ale za to ciesze sie jedzeniem, nareszcie ma jakis smak :) I marchewki nie plywaja po wierzchu zupy, no i nie rozkladaja sie na cuchnaca galaretowata mase... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx fajny ten Twój syncio,a buźkę ma jak laleczka :) sliczniutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx, superancki ten twoj syneczek, a jak ladnie sprzata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam tylko na chwile sie pokazac :) Aga Uk looknelam na ta stronke z kosmetykami i chyba sie skusze, bo oilatum juz mi sie powoli wychodzi bokiem ,szczegolnie zabawki do kapieli pokryte tlusta mazia ;) Agnieszka 75, mam nadzieje, ze teraz swietujesz ........ Bes,ja bym reanimowala to stare ciasto :) Mam nadzieje, ze dobrze sie bawicie ze znajomymi i ze sobie popijasz cos mocniejszego, w koncu juz mozesz ! :) Onyx, Maksiu jest the Best:) .....ale czy moge sie niesmialo przyznac,ze moje oczy troche sie rozbiegly na jednym zdjeciu (to z obchodow roczkowych) ;) to ja juz uciekam na wszelki wypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×