Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

onyx - Maksio maly pomocnik mamusi niezly. A tak na marginesie to podoba mi sie podloga na zdjeciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzien jakis dziwny nic mi sie nie chce! amelia od kilku dni nie chce mleka pic,z butli,kubka przetrzymuje ja,ale nic to nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morning :) onyx, moj, yyy Twoj Maksio jak zwykle zachwycajacy :D podczytujaca, mi tez sie rozbiegaly jak kiedys ogladalam :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się melduję.. ale jakaś wczorajsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, co do rozbiegniecia oczu to macie racje :( Co lepsze zdjecia tak wygladaja... :( Nie ma to jak Mistrz Drugiego Planu :( Musze kupic Photoshopa i wymazac :) Mialam takie plany zeby wam poodpisywac ale kurde nie mam kiedy! Zawsze tylko przelewy i maile bussinessowe :D Lolli, pamietam ze ci maila wisze, ale kurde, no... Moze to przez to wielkie mieszkanie, sprzatanie zajmuje mi wiecej czasu niz kiedys. Mimo, ze mam pomocnika :D To co, herbatka? Kawka juz byla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, Aga, podloga faaaaajna :) Prawdziwe drewno. Tylko czasem drzazgi wylaza, bo kladzione gdzies 15 lat temu i sie wysuszylo, tak ze szparki sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx jak sie ma takiego meza to tylko pokazywac ! :) A my wlasnie wrocilismy z dworu utytlani w blocie, Amelka w parku chodzila dokladnie tam gdzie nie ma asfaltu :P Bes my tez nie jestesmy dzis dzisiejsi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po basenie.lennox padl wyczerpany :) dziewczyny musze Wam cos powiedziec okropnego :P tylko sie nie smiejcie! wczoraj znalazlam na ebayu buty kt MUSZE miec.ale ostatnio kupilam juz sobie tyle rzeczy + 2 pary butow i wiedzialam ze nie mam nawet co wyskakiwac z tymi bo m bedzie jeczal.ale powiedzialam mu o nich.i tak od slowa do slowa zawarlismy pewien pakt.mozna powiedziec ze sprzedalam dusze diablu...mianowicie przez 6 dni, do konca aukcji, jestem jego sypialniana niewolnica.cena butow nie gra roli :D problem w tym ze on teraz przezywa jakis szczyt formy i i tak jestem biedna w warunkach normalnych.a teraz to nie wiem.... ale te buty musze miec :D heheheheh przeczytalam to co napisalam, nienormalna jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za pamiec. jeszczenie swietuje, o mam sie pojawic tam w przyszla sobote. na kilka godzin. ogolnie zrobilo to na mnie srednie wrazenie. office straszna dziura mimo ze w dobrej dzielnicy. tak wiec mam mieszane odczucia. pojde dzis chyba do pobliskiego pubu popytac o prace. bo cos czue ze na powazna prace to ja sobie moge poczekac, albo pomarzyc :( A dlugi rosna. jeszcze nigdy nie pracowalam w pubie, zawszeto jakies doswiadczenie zyciowe, o ile mnie przyjma. Ale chyba juz wole pracowac obok niz dojezdzac codziennie trzy godziny do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx, syn na medal :) Moj tez uwielbia wlazic wszedzie i na wszystko. Ostatnio nawet wladowal sie na takie duze metaowe sito. Dzis jestem sama Maz zkolega zabrali Kube na wycieczke nad jakies jeziora. W plecaku. A ja przysnelam i snilo mi sie ze ich gonily tygrysy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,, frugo, mam breadmaker firmy marphy richards.odkupilam kiedys od kolezanki za 5 bo nie uzywala i ja tez niezbyt czesto uzywam.ale akurat wczoraj 'robilismy' drozdzowki i wrzuca sie do tego wszystkie skladniki a ciasto sie samo wyrabia, podgrzewa i rosnie.mmmmm pyszniutkie wyszly, z powidlami sliwkowymi :) dzis bedzie placek drozdzowy z rodzynkami i kruszonka :D a na obiad panga w panierce mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo - ja mam maszyne do chleba Breville, mialam wczesniej chyba morphy richards. Jedyny minus takiego urzadzenia i podstawowy- nie udalo mi sie upiec w nim porzadnie ciemnego zytniego razowego chleba - nie jest dopieczony do konca i chyba jest zbyt ciezki do wyrobienia przez maszyne. Teraz robimy chleb recznie i pieczemy w piekarniku. Uzywalam maszyny do chleba jeszcze w Polsce wiec mam porownanie. Tamta dopiekala. Natomiast jasne i lzejsze chleby upiecze. Tak jak Lolli opisala jest dobry do wyrabiania ciasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wlazenia wszedzie i na wszystko to Franek znalazl sobie fantastyczna zabawe ( w jego mniemaniu rzecz jasna): otwiera szuflady w biurku i wywala z nich z satysfakcja moje czyste arkusze papieru, koperty, koszulki na dokumenty-najwieksza radosc sprawia mu kiedy wszystkie koszulki wyslizguja sie z opakowania na ziemie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli, no to wilk syty i owca......w butach :) Agnieszka75, ja bym na Twoim miejscu oddala sie teraz myslom o Kanarach a jak wrocisz wypoczeta i energetyczna napewno cos znajdziesz na miare swoich kwalifikacji pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was drogie mamuski :) Onyx Maks uroczy z tym mopem :P i wogole fotki masz sliczne skad masz program :)? jakis platny? u mnie pracowicie sennosc mnie owladnela i ciagnie sie juz dobre 4 tyg ale nie moge sobie pozwolic na drzemki ,Olivia dzis spala 5 cale minut :O przed samym domem juz parkowalam jej sie zachcialo spac zanioslam ja do domu i wstala i probowalam ja polozyc ale z miernym skutkiem wrrrr. zaraz klade ja spac bo chodzi i zrzedzi mi. Loli super uklad hehe ale sie usmialam :) maz ma z ciebie pocieche :P do mnie jutro przychodzi polozna wiec bede miala oficjalnie zalozona karte ciazy jutro koncze podobno 10 ty tydzien ale zobaczymy co polozna powie. pozdrawiam was cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Patinka! Wlasnie mialam o ciebie pytac, czy cie ktos nie widzial :) Stesknilam sie :P Jeszcze tylko niech sie zamelduja MAmaeli i Kamile Dwie, no i Selena... Dzieki za reakcje na zdjecia Maksia, robilam je komorka a ze Maks w ciaglym ruchu to bida z nedza. Moge powklejac reszta i napisac, ze ten zygzak w srodku to moj syn :D Lolli, za buty... A fe, nawet ceny nie znasz... :P (Pisze to ta, kotra ceny nie ustalila, hehe). A tak na marginesie to nie wiem gdzie przeczytalam anegdote, ze przyszly dwie dziewczyny do kantoru i jedna chce wymienic bodajze 100 rubli. Facet jej mowi, ze to bedzie 15 zl z groszami. Facetki sa z lekka zszokowane, po chwili ta druga sie smieje: puscilas sie z ruskiem za 15 zlotych...??? Lolli, wytarguj cos jeszcze, jak niewolnica to niewolnica. Moze jakies futro? Aga75, nawet mi nie mow o kwalifikacjach i pracy :( Trzymam kciuki zeby bylo dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx, ktos to kiedys pisal na kafe :) a poki co pracuje na buty, potem zobacze co mi w oko wpadnie.jak jeszcze bede miec sily :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Onyx, Podczytujaca, pewnie i masz racje,tylko to moje poszukiwanie pracy sie ciagle odsuwa, a to Polska i pomysle o tym potem, a to .... znowu wyjazd do Polski, etc. A moze bys zmienila nick na bardziej ... osobisty? Jak masz na imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka, to bedziesz miala gromadke... Juz pisalam ze zazdrosze mamom z wieksza iloscia dzieciaczkow. Na poczatku to pewnie ciezko ale ile radosci. Jedno tez oczywiscie super ale mi sie marzy dwojka, bo na trojke tom chyba za wiekowa :( Trzymam kciuki za wszyskie ponowne ciezarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z kawą o poranku :) jestem na nogach od 5, mam nadzieję, że mój syn zmądrzeje :o odkąd przestałam go karmić budzi się o 5 i już nie ma mowy o spaniu.. teraz odsypia jak już zerwał na nogi cały dom macie jakiś pomysł, żeby wydłużyć jego spanie do.... 6? :D mnie się wydaje, że to jeszcze pozostałości po karmieniu, jadł o 5 i se jeszcze zasypiał na godzinę, półtorej przetrzymałam go teraz i dałam mu owsiankę dopiero o 6:15 lolly jak tam buty? zarobiłaś już na jednego? :D dobrze, że mojemu takie pomysły do głowy nie przychodzą :) tzn przychodzą, ale ograniczają się do jednego wieczoru na szczęście :P Patinka, ja też Ci trochę zazdroszczę, no i Aneci też :) trójeczka to taka fajna gromadka:) my też byśmy 3 chcieli, no a na pewno 2.. gdybym jeszcze miała gwarancję, że druga będzie dziewuszka.. ehh tzn w teorii wiem jak to zrobić, ale czy uda się w praktyce.. z chłopcem się udało, więc może teraz też się uda :) my dzisiaj mamy 8 months check po 9-tym miechu), no ciekawe ciekawe czego się dowiem popieram apel do podczytującej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny okazalo sie ze nie bedzie tak latwo :O myslalm ze juz chociaz na sznurowki zarobilam, ale sie okazalo ze wczoraj cos marudzilam i bedzie karniak!ehhhh... chyba mu zaczne pawulon wstrzykiwac gdzieniegdzie na spaniu ;) moje dziecie tez juz ladnie wstawalo miedzy 7 a 8 przez ponad miesiac, a teraz mu przeszlo i od tygodnia o 6...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli, daj linka do butow, popatrzymy se na co tak ciezko w pocie czola... ee... tego... no i tych innych miejsc tez.... zapracowujesz. Harujesz po nocach jednym slowem. Glupio wyszlo, moglas wyskoczyc z tym na pare godzin przed koncem licytacji :P Moj maz sam z siebie mnie wypycha na zakupy, ale w sypialni to tez kurde czasem pavulon by sie przydal... :P A chcialam jeszcze napisac - rozsmieszylyscie mnie z tymi maseczkami :) Wyobrazam sobie: -Kochanie, co dzis na obiad? -Ogorkowa... -Znowu ogorkowa???... -Bo maseczka byla ogorkowa... No dobra, to nie jest mj najlepszy kawal :) Ide pic kawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×