Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

my też na nogach od 6;30 :O ledwie na oczy widzę :) moja mała rzadko tak wstaje,a dzisiejsza pobudka jest wynikiem wczorajszego wczesnego pójścia spać,uśpiła się wczoraj o 5 ;30 :) Pogoda do bani nawet na carboot nie można skoczyć :O idę zrobię galaretkę z owocami na podwieczorek,rodzince normalną a mnie dietetyczną :) Aha Lilowa nie wiem czy sobie poradzisz bez shejkera,jak jesteś kreatywna to pewnie tak,ja sobie kupiłam bo kosztuje tylko 2 f i powiem Ci że fajny jest,sprawdza się i zabieram go sobie z zupą czy shejkiem np na spacer,albo jak gdzieś jadę a wypada mi posiłek to zawsze czeka na mnie w aucie w uchwycie na napoje :D Lolli nie mogę się zmobilizować żeby do Ciebie napisać,ale zrobię to :) promise :) a jak tam nastroje na myśl o czwartku ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama wiki..
DŁUGO ŚPI TWÓJ SKARBEK:)DOBRZE CI:)MOJA USYPIA OK.20 O 21 POBUDKA,I HARCE DO 22.30...RANO STANDARD,MĄŻ DO PRACY A MY DO SALONU......JEJ JA ZA DWA TYG.DO PRACY:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie mieszkam w uk od niedawna,tez jestem mamusią i znalazłam ten wątek,troche poczytalam hm..... i moze sie przylacze?co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam az mala sie obudzi,zje obiad i idziemy na spacerek,moze do asdy sie wybierzemy,a potem na plac zabaw,coby dziewczyny wymęczyc :) jeszcze tylko sroda i przyjdzie tak wielce oczekiwany CZWARTEK HURRRRA bo w koncu zacznie sie szkola i bedzie troche luzu w domu,ale ze mniew wyrodna matka nie? hm.... co by tu wam napisac? ciekawe czy znajde w asdzie jedwab do wlosow,moze wy kupowalyscie cos podobnego do wosow?moze cos doradzicie? w polsce ostatnio kupiłam z gliss kur taka odzywke z płynnymi czateczkami edwabiu czy cos takiego ,,,a wogóle tutaj nie widziałam z glisss kur nic,nie maja tej marki czy co?a byłam w sumie tylko w asdzie ,tesco i bootsie,to tyle moich sklepow ktore odwiedziam do tej pory ,moze polecicie jakies jeszcze? albo moze wy stosujecie jakiest typowo angielskie odzywki?nabłyszczajace ?niekoniecznie z tym jedwabem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze moze ktos zajrzy na ten watek jeszcze dzis ,pozdrawiam zajrze wieczorkiem jeszcze a teraz zmykam powoli szykowac nas do wyjscia.miłego dnia bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Smutna :) Chyba masz racje...nie widzialam tej firmy. Uzywam szamponow na objetosc i na lsniace wlosy....no ice shine z pantene i herbal esences ten zielony. Nie moge uzywac odzywek bo zaraz mam przetluszczone wlosy wiec staram sie zastapic je szamponami na polysk. Dziewczyny dzieki za info o prawojazdy ;) podskocze na poczte w tym tyg po formularz. Frugo jak to przeczytalam to zrobilo mi sie starsznie przykro!! :( jak mozna byc takim nieczulym!! Kuba zaraz dostal krem na odpazenia i napewno dostalby mleko :( skoro malutka ma takie uczulenie...powinna dostac to mleko. Moze warto zmienic przychodnie?? troszeczke dalej...ale lepiej? i na starcie wytlumaczyc ze nie brali cie i dziecka powaznie stad ta zmiana przychodni? Natomiast Bravo utraty wagi!!! gratulacje i tak trzymac! teraz bedzie tylko lepiej :) x Liliowa wytrwalosci i powodzenia!! bo naprawde warto! Ja ulozylam sobie moje jeansy rozmiarami i jak wchodzilam w coraz to mniejsza pare to sprawialo mi to taka wielka frajde :) wiec wiem co to dla was znaczy ;) Chcialabym porozmawiac z kims na temat opieki nad dzieckiem a praca?? kto sie wypowie> jakie sa wasze opinie...przezycia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewuszki, pozdrawiam Was serdecznie!Frugo współczuję problemów z Hani zdrowiem, moż e rzeczywiście to prze z mleko? Smutn, glis kura na pewno znajdziesz w suoerdrugu, ja tam kupowalam zawsze, czsto tez maja na niego promocje. Niulek milo ze dołączyłąs do nas na nowo. Dużo bym miogla popisać o dzieciach i pracy- m-c temu zostawilam swoje panny i jestem chwilami rozdarta z tego powodu, jest tego pare konkretnych przyczyn i jest mi bardzo ciężko, chociaz z pracy się bardzo cieszę. jak bede jepiej z czasem to pozale sie wam dluzej. poza tym menż wrocil pare dni temu i teraz juz wcale nie mam na nic czasu pa dziewuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna 000
Dobry wieczór obiecałam zajrzec wieczorkiem no to jestesm chociaz to juz bardzo pozny wieczór Byłysmy w asdzie,ale nic mi sie w oczy nie rzucilo,chociaz widzialam produkty z vo5 i to była chyba taka mgielka do spryskiwania włosow po umyciu z silk, dziekuje za porady.jutro poszukam tego sklepu superdrug mam nadzieje ze jest w mojej małej miescinie a jutro z rana do dentysty sie wybieramy ze starsza córa mam nadzieje ze przejdzie wizyta szybko i bezbolesnie. a teraz dobranoc i do jutra bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no co Wy nikt sie nie odezwie:( z nudów czytam Wasz topik wstecz,ale co bede czytac jak juz przeczytam poprzednie strony? a biezacych nikt nie produkuje/? Pewnie korzystacie z suuper pogody,no ale wieczorkiem zajrzyjcie chociaz.My byłysmy na super długasnym spacerku,mam nadzieje ze taka pogoda utrzyma sie długo.Jutro do szkoły w koncu pójdzie moja starsz córa uffff troche odpoczne ale nie nadługo bo za tydz i ja szkoe zaczynam,na stare lata mi sie zachciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobitki nowe i ''stare'' :) Lilwa jak tam dieta ?? Niulek mnie też było przykro i to bardzo,ale trzeba b yć twardym :) ja wywalczę co trzeba dla mojego dziecka,w końcu to o jej zdrowie chodzi. Lolli nie mogę wysłać do ciebie majla nie wiem czemu,daj znać czy coś doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobitki :) U nas nadszedł czas zabkowania... Adas biedak noca mial temperature dochodzaca do 39.5. Nie placze, nie marudzi.... jest tylko bardzo senny i taki ,,nieswoj'', nie chce jesc, pic... lezki z oczu lecialy a on sie nadal usmiechał.... serducho sciska.Mam nadzieje, ze najgorsze juz za moim malym męcizną- ząbala juz widac. Piękny bedzie! Frugo- dietke trzymam i widze efekty. tzn czuje sie lzejsza :) Kupilam szejker, kupilam dietary fibre powder, wsypuje do szejków. Zup jeszcze nie probowalam, dzis pewnie skusze sie na deserek. Jak dla mnie waniliowy szejk poki co jest najsmaczniejszy ;) Jejku... mam nadzieje, ze ta temperatura Adasiowi nie wroci. Do 3 w nocy robilam mu oklady... dopiero wtedy powoili zaczela spadac ponizej 39 :( Zaluje, ze nie mam czopków z Polski... a moze tu dostane cos podobnego? Orientujecie sie? Poki co oprocz okladów stosowalam calpol - syropek i zel na dziaselka. Ide ogarnac kuchnie. Zajrze za jakis czas. Moze ktos sie skusi na herbacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello🖐️ Frugo juz jestem zorientowana w temacie odnoscnie twojej córeczki....i w głowie mi sie nie miesci,jak lekarze bagatelizuja sprwe,przeciez to mlutkie dziecko juz tak dlugo sie męczy a to zero pomocy????nawet głupiego kremu na odparzebia im szkoda dac!!!!szok!!! powinnas jak najszybciej zmienic przychodnie ,a wogole to zozyc jakas skarge,niewiem zazalenie czy cos podobnego do odpowiednich słuzb. Moja córka jak miała 10 miesiecy była w szpitalu bo miała jelitówka ,ale to w polskim szpitalu była,miała silne wymity i biegunke,a co z a tym idzie dupcie odparzona no i rewelacyjnie spisal sie krem termentiol(nie jestem pewna co do poprawnosci nazwy) bardzo szybko zadziałal i koisztuje chyba z 5 zł a te drozsze sudocremy i bepantheny nic nie pomagały. Duzo duzo zdrówka dla Hanusi A i jeszcze pisałas ze schudła mała,no i dziwi mnie to ,ze wlasnie utrata wagi u tak małego dziecka nic nie rusza lekarzy,przeciez to juz powazny sygnał .iz dzieje sie cos powaznego...nie wiem co doradzic naprwde samo trzymanie kciuków nie pomoze a czy jakies preparaty wzmacniajace,nie wiem jakies witaminy dla dziecka chociaz dał lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jeju ale błedów narobilam ,sorry Lilowa,no to sie zaczeło:) u nas rewelacyjnie pomagał gryzaczek na kilka minut włozony do zamrazalki i mała sobie jezdziła nim po dziasełkach ,przynosiło jej to ulge bo nawet sama sie domagala czesto tego gryzaczka ale jak był ciepły,to znaczy bez zmrozenia to go włozyła do buzki i odrzucała a własnie taki zmrozony lekko trzymała w buzi sliniła i gmerała nim po dziąsełkach.jeszcze na smoczka jej dawałam ten zel ,a na noc dawałam jej Ibum jak widziałam ze taka marudna i płaczliwa to wiedziałam ze bez tego nocka bedzie marna,dostawała Ibum i spała ładnie do rana,no moze z jedna czy dwiema pobudkami na piciu Takze trzymam kciuki za Adasia,i duzo cierpliwosci dla rodziców po prostu musicie to przetrzymac:) a u nas skonczyło sie ząbkowanie u jednej własnie a u starszej zaczeły sie psuc mleczaki byłysmy wczoraj własnie u dentysty.no ale dala sobie tylko przeczyscic a juz załozenie plomby nie dało rady ....no i znowu trzeba isc umówiłysmu sie na sobote,mam nadzieje ze tym razem obedzie sie bez cyrkow a moj mąz to najlepiej totalna olewka,po co isc do dentysty skoro niedługo jej mleczaki same wypadna!tesciowa to samo,a po co ty dziecko męczysz itd skoro jej nie boli to nie trzeba dziecka stresowac i ciagac po dentystach o jejuniu jak to usłyszałam to myslałam ze z krzesła spadne.no . córka ma dziurke w zebie,jest malutka,narazie jej ten zab nie boli,tylko reaguje na słodkie ale przeciez jak dziursko sie powiekszy to bedzie bolec to mam czekac ?do tego momentu?no pozaliłam sie troche hahaha az mi lepiej jak sie pozaliłam na tesciowa Wam:) ok to teraz zmykam mała budzic bo sie nie zdazymy wyszykowac do szkoły po siostrzyczke,a wiecie jaka cisza w domu????no juz nie pamietam kiedy tak było ostatnio haha rozkosz .to narazie bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama wiki..
HEJ NIULEK,JA ZA TYDZIEŃ WRACAM DO PRACY ALE ZAWDZIĘCZAM TO TYLKO I WYŁĄCZNIE MOJEJ MAMIE:),PRZYLATUJE I BEDZIE OPIEKOWAŁA SIE MAŁĄ,INACZEJ SOBIE TEGO NIE WYOBRAŻAM,,OPIEKUNKA ODPADA,WRRRRRRRRRRRRRR JAKOŚ NIE MAM PRZEKONANIA DO OBCEJ KOBIETY U BOKU MOJEGO MALEŃSTWA...TYLE SIE TERAZ SŁYSZY O TYCH NIANIACH ,ŻE CIARKI PRZECHODZĄ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) smutna dzięki za wsparcie,ja już się chyba przyzwyczaiłam do "nic nie robienia" ze strony lekarzy.Długo to trwa,ale mam nadzieję,że w końcu się skończy,choć na razie się nie zanosi.Nigdy nie dostałam żadnych leków na biegunkę,ani witamin.A mleko które zostało zalecone w prywatnej klinice kupuję sama i niestety jak na razie poprawy nie ma :( jest chyba jeszcze gorzej bo kupa nie dość,że rzadka to jeszcze na tym mleku zielona :( Lillowa super,że jesteśmy we dwie :) ważysz się ?? napisz co jesz,trzymasz się zalecen czy tylko zastępujesz dwa posiłki shejkami ?? ja się dziś ważyłam,to jest mój 17 dzien diety i spadło mi 7.5 kg :) cieszę się i mam nadzieję,że tak będzie dalej.Ja zrobiłam sobie specjalny notesik i według przykładów z książki TF zapisuję jadłospis z każdego dnia i mam tabelkę tygodniowej utraty wagi,mam tylko nadzieję,że wytrwam. Mamo Wiki fajnie Ci,że wracasz do pracy,ja nadal szukam czegoś,jest małe światełko w tunelu,ale ciiiiiiii żeby nie zapeszyć :) Niulek ja mam doświadczenie w pracy i opiece nad dzieckiem,ale lepiej będzie jak sie nie będę wypowiadać bo nie był to dla mnie dobry okres,źle wspominam rozłąkę,przedszkole i wiele innych rzeczy,ogólnie rzecz biorąc było mi ciężko i z perspektywy czasu widzę,że nie było warto,ale nikt też wtedy nie wiedział,że tak nam się życie ułoży :) Lolli,Onyx gdzie sie podziewacie ?? Borówka fajnie,że piszesz :) czyli co Wszyscy już razem,czy mąż tylko na chwilkę.Fajnie,że masz pracę,odżywaj się czasem do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama wiki..
FRUGO,CO DO KUPKI TO PO MLEKU HA,NA POCZĄTKU BEDZIE ZIELONA.ŻOŁĄDECZEK MUSI SIE NIUNI PRZYZWYCZAIĆ,,,MOJA TEŻ PIŁA..A JAKIE KUPUJESZ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna absolutnie nie słuchaj tesciowki i idz do dentysty bo pruchnica przejdzie na stałe zęby,mojeja znajoma ma córke prawie 4 latka ma i ma pruchnice i lakowali teraz jej te ząbki fakt ze nie wyglada to ładnie ale przynajmniej nie zaszkodzi stałym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo wiki my kupujemy sojowe na razie,ale wydaje mi się,że nie zadziałało:( ok może o mogą się pojawić zielone,ale wydaje mi się,że prze z prawie tydzień non stop to za długo po pierwsze,a po drugie to gdyby pomagalo to może kupa była by i zielona ale konsystencja powinna się już zmienić,a tu nic.Kiedyś po zmianie mleka kupa po 2 butelkach była uformowana,a tu minął właśnie tydzień i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama wiki..
NO MY FRUGO BYLIŚMI NA NUTRAMIGENIE I TO MOIM ZDANIEM NAJLEPSZE MLEKO NA ALERGIE..SOJA CZASEM UCZULA:(ZRÓB TAK JAK JA..JEŚLI MOGE DORADZIĆ..KUP OPAKOWANIE NUTRAMIGENU(WIEM ŻE TO DROGIE MLEKO SAMA KUPOWAŁAM)I PODAJ MAŁEJ PRZEZ 1 DZIEŃ,JEŚLI TO NAPRAWDE ALERIA TO KUPKA ZMIENI SIE..JA TAK WŁAŚNIE ZROBIŁAM,WIĘC MOŻE I TY ZARYZYKUJ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny,jeśli można chciałabym się przyłączyć. 9 czerwca urodziłam przez cc. synka. mam pewien problem i mam nadzieję, że mi pomożecie. od 2 tyg. strasznie wylatują mi włosy. (nie karmie piersią) nie wiem co zrobić, jakie witaminy kupić tu w anglii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olivierkova :) wypadanie włosów po ciąży to normalna rzecz i nie jest związana z karmieniem piersią,a hormonami a jak wiadomo te jeszcze potrzebują trochę czasu żebysię uspokoić.Kup sobie centrum,albo witaminy dla kobiet w ciązy i nie panikuj,samo się uspokoi.Ja po 1 porodzie to zgarniałam rano włosy z poduszki,nie wyłysiałam :) żyje dalej :) samo przeszło gdzieś po miesiącu. O nutramigenie też myślałam i jak jej nie przejdzie to chyba następny będzie nutramigen ,albo bez laktozowe mleko,zobaczymy co zasugeruje Pl lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Frugo🌼 poki co zastepuje dwa posilki. Nie mam ksiazki, nie wiem wiec jakie sa jeszcze zalecenia. Ty jestes moim nauczycielem. Staram sie stosowac do tego co napisalas. ;) Najwazniejsze jednak jest to, ze staram sie cos zmienic i ograniczyc jedzenie- juz samo to daje mi satysfakcje. Jesli chodzi o wage, to postanowilam ze zwaze sie po tygodniu. W sumie zaczelam diete w ubiegla sobote, ale ze byl weekend i przeciwny diecie Malz, to nie wygladalo to tak jak powinno- na powaznie wiec zaczelam dopiero w poniedzialek. Poki co zastepuje dwa posilki shakem, wczoraj pierwszy raz sprobowalam tez deserku czekoladowego- bardzo dobry. Czy mozna do niego dodawac tego blonnika? Orientujesz sie? Ostatniej nocy temperatura Adasia byla juz troszke nizsza. A jesli chodzi o gryzaczki, to on wcale nie jest nimi zainteresowany- chlodze je i proponuje co jakis czas, ale odrzuca je zaraz. Pomaga za to marchewka, lub jabluszko w siateczce. Ksztaltem przypomina to smoczek.Bardzo fajna sprawa. Produkt TT. Mozna znalezc w marketach.Polecam. Kurcze!! Zapomnielismy wystawic smieci!!!! Dzisiaj przeciez piatek! Zaraz wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama wiki..
FRUGO U MNIE ZACZĘŁO SIE TO W TAKI SPOSÓB,ŻE MAŁA DOSTAŁA BIEGUNKI A DO TEGO JESZCZE SUCHYCH,USZCZĄCYCH SIĘ PLAM NA SZYI,BUZI I ZA USZKAMI:(UMÓWŁAM SIE NA WIZYTE DIO LEKARZ,POWIEDZIAŁ ZE TO EGZEMA I PRZEPISAŁ MAŚCI..PO PRZEJŻENIU INTERNETU ZAŁAMAŁAM SIĘ,TO STRASZNA CZĘSTO NIE ULECZALNA CHOROBA:( NA SZCZĘŚCIE ZBLIŻAŁ SIE WYJAZD DO POLSKI:)TAM POSZŁAM DO PEDIATRY DZIECIĘCEGO I PRZEDSTAWIŁAM SYTUACJE,BYŁA W SZOKU!!!!!!!!POWIEDZIAŁA ŻE ONA NIE WIDZI TU ŻADNEJ EGZEMY TYLKO JAKĄŚ ALERGIĘ..KAMIEŃ Z SERCA..:)PRZEPISAŁA MAŚĆI WITAMINOWE ROBIONE,PŁYN DO KOMPIELI EMOLIUM,A NA BIEGUNKĘ FENISTILDLA DZIECI(ODCZULA I ELIMINUJE ALERGENY) POPROSIŁAM MIMO WSZYSTKO O SKIERWANIE NA TESTY.....POBIERAJĄ DZIECKU KREW Z GŁÓWKI ,OKROPNIE WYGLĄDA ALETO NAJBEZPIECZNIEJZY SPOSÓB.OKAZAŁO SIE ŻE MAŁA NIE JEST NA NIC UCZULONA A TO WSZYSTKO TO SKUTKI TWARDEJ NGIELSKIEJ WODY:)TYLKO DO TEJ PORY ZASTANAWIA MNIE SKĄD BYŁA BIEGUNKA???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama wiki..
LILOWA,,JEJ JAKA ŚLICZNA WESOŁA DZIDZIULKA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Mamo Wiki... czy zajrzalas do mojego fotosika? ach, urosla juz nam ta dzidziula... nie uaktualnialam fotosika od maja... musze cos nowego tam wrzucic. A moze wymienimy sie jakimis namiarami na nk, czy facebook? Czy ktos chetny? Z checia bym Was zobaczyla.. Was z checia- przyznaje- a jeszcze bardziej Wasze dzieciaczki. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki:) Frugo bardzo ciekawa jestem jaka jest diagnozy lekarzy,moze wiesz juz cos?napisz prosze bo bardzo mi szkoda Hani (moja Martynka jest w tym samym wieku,starsza 2 msc)my co prawda nigdy nie mielismy problemow zdrowotnych z nia.ale synek kolezanki -rowiesnik.jest alergikiem i bardzo ale to bardzo mi szkoda dzieciackow z alergia.ciagle wykluczanie z jadłospisu cos noweg. tego nie wolno tamtego nie tego tez nie no obłed:( a i tak jak któras z dziewczyn pisała,tez mial biegumki a raczej zielone kupki ze sluzem dosyc czesto spowodowane własnie angielska woda moze tu jest przyczyna? syska60 nawet mi nie przyszło do głowy aby słuchac sie tesciowej hahaha mała dziurka jest wzabku to ja jutro ladnie zablombujemy i z głowy:)a jesli cos bedzie jeszcze mieszac tesciowa to bede złosliwa i powiem ,ze nie chce aby moje dziecko za młodu proteze czysciło 2 razy dziennie(tak jak ona to robi hihihi) dobra to ja juz zmykam,obiad musze skręcic.pa. a jeszcze zapytam co moge smacznego przyrzadzic z rzepą?mam dwa polkilogramowe woreczki rzepy pokrojonej w kostke?czekam na przepisy:) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,to ja mama wiki..musiałam zmienić nick bo tamten był już zajęty a ten pomarańcz doprowadzał mnie do dreszczy..co do nk..super sprawa,,możemy i tam się zaprzyjażnić:)czemu nie?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotka.pl/albumy/monika7868/1,Ja/12844557,,1283290586?authkey=57a1405dfa00663af4a9a8882a3058a2 http://www.fotka.pl/albumy/monika7868/1,Ja/12840723,,1278951528?authkey=57a1405dfa00663af4a9a8882a3058a2#foto http://www.facebook.com/#!/photo.php?pid=129520&fbid=124256750954643&id=100001109570533 nie bardzo wiem co wyszło ale możecie zerknąć.ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszamwszystkiemamy
Cześć dziewczyny. Zapraszam Wszystkie mamusie przyszłe i obecne,jak i kobiety które są w trakcie starań o dzidziusia na nowo założone prywatne forum. Jeśli macie ochote i czas podzielić się swoimi doświadczeniami i przeżyciami związanymi z ciążą, porodem, połogiem i macierzyństwem oraz chcecie poznać nowe mamy to gorąco gorąco ZAPRASZAM. Jest wielee przeróżnych działów na któryc na pewno odnajdziecie kompanki do rozmów. Pomóżce rozkręcić naprawde świetne forum : GWARANTUJE MIŁĄ I PRZYJEMNĄ ATMOSFERE!! Zarejestruj się na http://www.mamazjajem.fora.pl/ Tu unikniecie wrednych pomarańczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×