Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

Ale mnie dzis len ogarnał. Nie wiem czy to pogoda, rozkladajace przeziebienie( nie zeby cos mi dolegało specjalnie), porazajaca ilosc lat na karku, czy po prostu pospolite galopujace lenistwo. Adas tez jakby na spika sie bawi... Ludzie pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morning! :D my na nogach dzis wyjatkowo od 7 :) lilowa, jak samopoczucie?w taka pogode napewno lepiej. ja nawet, uwaga!, zrobilam cos na ksztalt 2 minutowej gimnastyki!shocking... :P frugo, mejl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to musze sie pochwalic: maz tygodnia dostal dzis prace w profesjonalnym studio tattoo- nie musze dodawac ze radosci nie ma konca :D no i jeszcze komentarz Lesia jak zobaczyl zolty lakier na moich pazurach- 'o, keczup.' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super :) tylko gratulować,super praca sama teraz szukam pracy bo u nas nie ciekawie,mam nadzieję,że też znajdę coś fajnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) gdzie się wszyscy podziewają ? ja już shejka :) piję na śniadanie,a Wy śpicie jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey frugo! lollibeli ect ect :) ale mnie tu dlugo nie bylo!!! tu niulek25 jak sie macie??? fajnie ze topik nadal istnieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek!witamy spowrotem na pokladzie :D jak sie miewa maly Jack? widzialam fotki z urodzin (fbook)-wygladalo na super impreze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry !! Lollibelly🌼 gratulacje dla dumnej Zony swiezo zatrudnionego Meza. Niulek🌼 witamy!! Co slychac? Jak dni uplywaja? Frugo🌼 smaka robisz od rana! z Czego ten shake? Ide po inke... zaraz wracam. Przylaczy ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awww jak fajnie tu wrocic!!! U nas wszystko wporzadku :) w kwietniu wrocilam do pracy...na caly etat. M mama zajmuje sie malym...tesknie za nim bardzo ale wiem ze jest w dobrych rekach i ze tak jest nam latwiej inaczej nie wiem jak bysmy dali rade finansowo....wiele razy zastanawialam sie zeby odejsc z pracy...zaoszczedzic na opiece i na dojazdach ale nie wiem jak by to wygladalo??? rozumiem ze dostalibysmy wiekszy family tax credit? a ja working allowance?? i czy wiecie czy cos jeszcze? chcialabym rozwazyc wszystkie za i przeciw ale potrzebuje w tym wsparcia. Jack skonczyl niedawno rok...tak jak lolli widzialas wyprawilismy mu urodziny i wszystko mialam ustawione co do minuty ale Kuba zadecydowal inaczej...i jak zobaczyl gosci tak plakal 2h u gory i nie moglam go uspokoic..wiec jedzenie ect bylo nie poroskladane na taleze...wszystko musialam podgzewac i goscie otwierali gosciom drzwi bo my na gorze hahaha aaaa mowie wam jak cos zaplanujesz to nigdy nie wyjdzie tak jak chesz :D Przez ostatni rok powalczylam troszke z waga i wrocilam do swojej normy :) i tak poza tym wszystko wyglada tak samo :) W miedzy czasie przeprowadzilismy sie do innego domu bo tamten sprzedano i pokjechalismy do Polski na wakacje ktore okazaly sie totalna klapa :( a co tam u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaa Lolli gratulejszyn dla M!!! well done!! i mam pytanko do Was... Powiedzcie mi prosze...czy moge kupic poduszke do lozeczka dla mojego 13 miesiecznego syna? On budzi sie codziennie o ok 5 i placze dopuki nie wezmiemy go do naszego lozka! Pozniej rozpycha sie strasznie i kladzie sie na moja poduszke....czy tego wlasnie mu trzeba? Myslelismy ze najzdrowiej bedzie mu na plasko i tak spi od narodzenia...wypowie sie ktos prosze jakie bedzie najlepsze rozwiazanie??? Dodam ze syn robi tak od momentu powrotu z wakacji i tylko kilka razy po godzinnych walkach usanal w lozeczku nad ranem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem... pyszna inka.. jestem chyba od niej uzalezniona. Wczoraj bylam w pracy. Poszlam z mysla aby przedluzyc macierzysnki o 3 bezplatne miesiace,dajac sobie czas na znalezienie czegos innego.Wczesniej pytalam o system pracy w domu ale nie mialam zadnej odpowiedzi od szefostwa wiec stracilam nadzieje. Okazuje sie, ze nowy klient nie zgodzil sie na taki system pracy- nie na poczatek wspolpracy :( Powiedzialam wiec szefowi, ze nie ma opcji zebym teraz wrocila do pracy bo nie mam tu nikogo do pomocy a zlobek jest po prostu zbyt drogi. I tu zaskoczenie! Powiedzial, ze skoro chce wrocic do pracy w systemie- ,, praca w domu'' a on nie jest w stanie mi tego teraz zapewnic, to przez kolejne 3 miesiace bedzie mi wyplacal macierzysnki.mhm...Jakos trudno mi uwierzyc w taki gest dobrej woli... przeciez on juz nie dostanie za to zwrotu z Revenue, prawda? Tak czy inaczej macierzynski przedluzony z zaznaczeniem ze gdyby znalazła sie jakas praca która moglabym robic w domu, to jestem chetna. Poza tym mysle, ze moze gdy przyjedzie tesciowa do nas ( 24.09 - 05.10.2010.) to moze wyskocze do biura choc na kilka godzin. Niech bedzie z niej jakis pozytek ;) Tak wiec mam mieszane uczucia po wczorajszej wizycie w pracy. Ciesze sie, ze przez kolejne miesiace bede miec wyplacany macierzynski ( chociaz niedowierzam) a z drugiej strony czuje, ze tym bardziej zobowiazuje mnie to do powrotu do tej pracy. A jak to bylo z Wami? Przedluzalyscie macierzynski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az mam ochote przejsc sie do miasta... bo w lodowce lodow brak... a zjadlaby pysznego czekoladowego.... albo nie... truskawkowego shake'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boubzilla, mysle ze spokojnie mozecie juz Kubie dac do lozeczka poduszke.ja Lesiowi dalanm jak skonczyl roczek bo tez sie naszych domagal. z tymi poduszkami to jest tak ze nie wolno dawac malutkiemu dziecku bo moze sie przez sen przewrocic na brzuszek i nie bedzie moglo oddychac przez poduszke, ale dzieci wieksze (rok i w gore) potrafia sobie spokojnie z tym poradzic, maja juz tyle sily ze moga sie obracac i wiercic az im bedzie wygodnie. sprobuj dac mu poduche dzis wieczorem do lozka i zobacz co bedzie :) lilowa, faktycznie gest dobrej woli Twoj szef wykazal, tylko pozazdroscic.sprobuj sie za bardzo nie przejmowac tylko wykorzystac to jak najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh lilowa, tez rozwazalam spacer do shakeowni jak przeczytalam posta frugo :D no, to jaki ten shake? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz Frugo pewnie bedzie w tajemnicy to trzymac... a nam wyobraznia dziala ... :) a moze wanilia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolibelly🌼 Ty moze mieszkasz gdzies blisko shejkowni ale ja do najblizszej mam godzine drogi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no blisko to moze nie, ale jakbym byla bardzo zdesperowana to jakies 40 min na nogach.no to co frugo, wywabisz mnie na spacerek? :P moje dziecko ma ostatnimi czasy taki zwyczaj ze jak czegos chce to strasznie sie glosno tego domaga, a jak zapytam dla pewnosci czy wlasnie tego chce, odpowiada najbardziej znudzonym glosem na jaki go stac 'okej...', dajac do zrozumienia ze zawracam mu glowe, ale jak tak bardzo chce to moge mu dac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdazylismy posprzatac, zrobic pranie, poprasowac wczorajsze, pojsc na spacerek, nakarmic Adasia, zagladam tu ... i nic??!! Łobuzerka teraz spi a ja chcialam zamowic przesylke z Polski. Wyszukalam wczesniej firme Wojarexpress i wydawala sie konkretna ale probuje sie dodzwonic a tam automatyczna sekretarka informuje, ze skrzynka przepelniona... raczej to nie zacheca do ich uslug. Mozecie polecic jakas firme? Pokupowalam w Polsce kaszki, zupki itp, do tego siostra dala mi troszke rzeczy po jej chlopcach, mam tez troche ksiazek do nadrobienia... nie bedzie pewnie tego wiecej niz 25-30 Kg ale gabarytowo pewnie wiekszy karton. Moze akurat kogos znacie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Ewag. My jednak poza Londynem mieszkamy, tutaj oni nie dojezdzaja... ale dzieki za namiary. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,już jestem :) potrzymałam Was trochę w napięciu,ale byłam dziś na kawce z koleżanką w kawiarni i tak mi zleciało pół dnia,drugie pół spędziłam na przyziemnych kuchennych obowiązkach,a shejk :) był truskawkowy tyle,że odchudzający koleżanki :) Jestem na diecie Tonego Fergusona i tam się zastępuje 2 posiłki shejkiem :) Jutro mam ciężki dzionek więc pewnie też będę tylko rano i wieczorkiem Lolli skrobnę do ciebie w nocy,a jak nie to jutro po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usiadlam wlasnie z kubasem zielonej herbaci... Frugo- zainteresowalas mnie ta dieta. Mozesz zdradzic cos wiecej? Weszlam na strone bootsa zeby poczytac o tym ale chyba trzeba kupic przewodnik za 15 funtów zeby zdobyc jakies konkretne informacje.Chcialabym w zdrowy sposob zrzucic kilka kilogramow... super by bylo gdyby pierwsze efekty tego mozna zobaczyc jeszcze przed naszym wyjazdem do Portugalii, bo jak widze siebie w stroju to mam ochote wbic glowe w podloge zeby tego nie ogladac.Od kilku dni oszczedzam sie z jedzeniem, przynajmniej sie staram...Adas odmawia cyckowego mleka ( za malo, za wolno leci i chyba ogolnie juz nie takie jakie by chcial) ...przykro troche... no ale mysle sobie, ze jest i tego jeden plus: moge zaczac diete. Moze wiec skusze sie na tego Fergusona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillowa jak dla mnie ta dieta jest fajna,zastępuję sobie śniadanie i zazwyczaj kolację tymi shejkami,dla mnie one są super,jest ich chyba 9 smaków,są niezłe w smaku i nawet słodkawe co dla mnie się liczy,na drugie śniadanko,zalecane są owocki więc zawsze jakiś owoc,lekki lunch,obiadek też lekki albo jak ugotuje cos czego nie powinnam to robię sobie zupkę T.F później deserek owoc albo baton T.F i na kolację znowu shajk.Ja poczytałam trochę na stronie bootsa i zaczęłam bez przewodnika,dziś dopiero mi przyszedł pocztą,ale nie mialam jeszcze czasu poczytać,kupiłam na ebay za 2,15 :).Ogólnie należy jeść co 2 godziny(na takim np.shajku spokojnie wytrzymuję te 2 h) i wypijać 2 litry wody dziennie.Oprócz tego zalecają łykać swoje witaminy,chrom i błonnik,ja tego nie kupowałam bo mam jeszcze swoje z innej firmy błonnik i chrom które łykałam juz od jakiegoś czasu.Jak chcesz coś jeszcze wiedzieć to spytaj,postaram sie odp.Jestem na niej 2 tydzień,w pierwszym tygodniu schudłam 3 kg. Dla mnie to sukces bo ja mam chorą tarczyce i mam co gubić,a większość wcześniejszych diet,była dla mnie bardzo trudna i zazwyczaj bez efektów,albo 3-4 kg po miesiącu a za dwa 5 + zobaczymy co się stanie jak skończę z tą,ale jak na razie jest ok. I zapomniałam napisać że dziennie dostarcza się organizmowi jakieś 1200-1400 kalorii,ok a teraz ide z synusiem,zajrzę jak wrócę jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry! Frugo🌼 dzieki! Mysle, ze przejde sie do bootsa i przyjrzę sie tym produktom. Zainteresowalas mnie tym jednak bardzo. Brzmi fajnie.Pewnie niedlugo rusze z lawina pytan ;) A my dzisiaj w domku, bo za oknem jest buro, mokro i smutno...padalo cala noc , pada i teraz...oczywiscie mi energii brak w ziazku z tym. Stwierdzilam jednak, ze wysle cv do polskiej szkoly sobotniej... moze akurat potrzebuja kogos.Moze gdzies sie na cos przydam ;) Adasko spi. W nocy wojowal. O 3 nad ranem glosno domagal sie mleka chociaz juz ostatnie noce byly bez nocnego karmienia ( ostatni raz pije o 11.30pm)...nie dalo sie go uspic bez butli...mam nadzieje, ze jutro nie bedzie powtorki z rozrywki.Moze po prostu mial wieksze zapotrzebowanie? Zajrzy ktos tu z kawusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×