Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

morning :) my tez pobudka o 5.45 ale pogoda dzis meeega :) frugo, akurat wczoraj to mialam na mysl zapasy-zapasy, z dzwigniami, podwojnym nelsonem itp heheh i wyobrazcie sobie ze tak czekalam na zarcie wczoraj a oni polezli az do miasta i wszystko bylo zamkniete! ide na sniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia mam zamiar upiec biszkopt z ptasim mleczkiem i galaretkami :) dziewczyny mam pytanie ebayowe :) słuchajcie mam wrażenie,że od jakiegoś czasu nie naliczają mi sie feedbacki,czy to możliwe ?? chodzi mi o to,że np ktoś mi napisze,ja go widzę,ale cyferka sie nie zmienia,a dziś np chciałam napisać do gościa,żeby mi wreszcie napisał komentarz,ale jeszcze sprawdzam i co widzę,że jest odznaczone,że on mi wystawił,wchodzę na moje komentarze,a tam liczba ta sama i nie mam tego komentarza od niego mam nadzieję,że nie namieszałam za bardzo i wiecie o co mi chodzi :) ktoś kiedyś podał przepis na cottage pie,czy mogł by zrobić to jeszcze raz :) plissssssss bardzo nam smakowała,ale niestety dawno nie robilam i zapomniałam jak to szło,a mąż chciał dziś na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jeszcze z wami popisze bo w polsce to juz nie tak czesto na pewno....szykuje się zapier...ze szok. Remonty, meblowanie..ale to dobrze - ni ebede sie skupiac na obecnosci tesciowej. Frugo nie mam pojęcia. U mnie jest troszke inaczej. Ogolną liczbę feedackow mam mniejszą niż ta na mojej str z feedbackami. tez nie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, czerep nasuwa,flury oddychac nie daja, ale humor jest :) Aga asertywny to moj chlopiec jest az nadto :). zaczyna robic sie coraz bardziej charakterny i jak czegos nie chce albo mu sie nie podoba to nie ma szans by mu to wmusic/wyperswadowac. wlasnie waczyl sobie radyjko (na pokretlo!) i tanczy do muzyczki (czyt. trzesie zapieluchowanym tyleczkiem) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholercia nie moglam wyjsc z kibelka bo Amelia mi stanela oparta o drzwi krzycze do Adasia wez A,melie,a ten cio?!!!!wez amelie!!!...cio mama?!!!i wez tu o cos popros ;) moje chcieli ciasto z owocami na weekend,ja krolewca chlopaki przeglosowali i mysle:) trzeba zeszyty z [przepisami przegladnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moge byc upierdliwa i jeszcze raz poprosic o rade? ktora kiecka bardziej pasuje do zalozenia na wigilie i christmas party? dodam ze chce obskoczyc obie okazje w jednej kiecce... ewentualnie mam jeszcze dosc elegancka kiecuche na swieta, wiec bardziej w sumie pod christmas party ja potrzebuje. szara czy czarna? :D http://www.next.co.uk/shopping/women/daywear/8/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do tego bezowe kozaczki z zamszu na obcasie :). jeszcze tylko musze fryzjera zaliczyc, niby odrostu nie widac, ale ja i tak swoje wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie! ja juz nie bede miala jak pojechac do nexta a tez chce taką! tylko ktorą?chyba szara, ostatnio cos mnie bardzo bierze na ten kolor. czyli co przeglosowane? z czego to jet bo nie spojrzalam, do czrneg moze sie czepiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo no niezle!na poczatku myslalm ze to jakis algorytm ale przeciez my mamy ta liczbe tylko w glowie.a zauwazcie ze jak nie zrobi sie dzialania w pamieci tylko od razu wybierze liczbe i symbol to nie dziala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj m dzis kupil pieczonego kurczaka, a na opakowaniu bylo napisane 'suitable for vegetarians' hehehehe ciekawe jaka zawartosc kurczaka w tym kurczaku. trzymajcie kciuki bedziem sie dziarac zaraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha....lollo chyba się zapędzili z tym suitable for veget... dobre :classic_cool: Ja nagle nabrałam ochoty na zrzucenie paru kilo, po obejrzeniu mądrego programu w tv i zobaczyny czy coś się ruszy w tym kierunku. Pierwsze dwa kroki to zjedzenie na lunch duuużej ilości sałaty i warzyw w odrobiną mozarelli i oliwy z oliwek i ... zamówienie steppera w argosie. Mąż pewnie mnie zbeszta, bo tu w pokoju już ledwo jest miejsce na Majki zabawki a ja kupiłam stepper do ćwiczeń !! bosko, mam przechalapane..obym teraz zaczęła palić kalorie, hahaha !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka to kiedy Ty wyjezdzasz??? lece zrobic sobie kawke, bo mam szanse wypic ja w spokoju :) dziatwa spi, razem w moim lozku :). tylko ze od poltorej godziny, wiec musze sie z ta kawka pospieszyc :D Kamila popieram! jest to mozliwe, choc ciezkie (pozbycie sie kilogramow). trzymam kciuki! 🌼. w sumie i tak sporo zrzucilas od porodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj borowka, i do next nie zdazysz? ja tam bym zdazyla ;) kurcze, nie wierze ze nas zostawiasz. mam nadzieje, ze bedziesz sie odzywac od czasu do czasu, albo znacznie czesciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama nie wierze mamo Eli ze moje zycie az tak się zmieni. Do nexta nie mam jak, zostal nam się pojedynczy wozek a z takim to nie chce ryzykowac z w taka wyprawę. Zagladać bede i pisac też. nie zapominajcie o mni ejakby co:) Lolli a jaka dziareczkę robisz? ja mam taka jedna i czasem myslę i jej modyfikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka nie zapomnimy :) a dziareczka to 2 kostki do gry i esy floresy dookola, wrzuce fotke jak bedzie gotowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borowka-to najwyzej zostaw meza w domu i skocz do nexta :P Chyba ze to w jakims retail park daleko od Ciebie... My juz po 8 months check-9920 g zywej wagi bez nog, pewnie 10 kg z nogami :D 76 cm mniej wiecej, ale bardziej w strone tego wiecej... Pasty ani szczoteczki nikt nam nie proponowal tylko ksiazki, zadnych voucherow tez nie. Bida z nedza normalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to bez nog też ważą?:D ciekawe ile ja bez nog ważę... Aha tak... gdybym jeszcze raz wyruszyla na zakupy ciuchowe to mąż by zwatpil we mnie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho, Aga UK, Maks niedawno mial 76 cm. Franek wysoki chlopak :D Lolli, zapasy, powiadasz? Tez to uprawiamy, ale teraz mamy lepsza gre wstepna - rzucanie sie pileczkami (miekkie, skorzane, mamy 2). Czemu nazywam to gra wstepna? Powiem szczerze - chyba z przyzwyczajenia, Maks zdecydowanie nie chce miec rodzenstwa... ;) Mamoeli, jak zdrowie? Borowka, wysokich lotow i nie zapominaj o nas w tym Polandzie, a jak bedziesz wracac to daj znac :D (bylam, widzialam, wrocilam, a mialam zostac...) Oho, meza budzic czas! Zmykam na razie! A... z tym zgadywaniem mysli to proste jest! Jak sie odejmuje liczbe jednosci to zostaja same dziesiatki, od ktorych odejmuje sie ich liczbe i zawsze w tym przedziale macie ten sam wynik. O rany, prosciej: wybierzcie np. 39-wynik 27, przy 38 - wynik 27, przy 37 to samo itd. A teraz przeanalizujcie tabelke pod katem tych wynikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×