Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lollibelly

-----Mamy w Anglii-pogaduchy o tym i owym D

Polecane posty

kurcze chyba juz sie skonczyla ta aukcja, myslalam bardziej zeby go kupic i sprzedac kolekcjonerowi jakiemus czy cus.to w koncu 1931 r :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaaa! ale wozek. dawno nie widzialam takiego antyku. ostatni w muzeum motoryzacji w Coventry.tamten jednak zdaje sie byl nowszy. Kupilas lolli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka, a tak a propos Twoich aukcji to jak zalatwilas sprawe z tym gosciem, ktory robil problemy z odebraniem paczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On sam byl jakis zagubiony, wysylal mi nieodpowiednie etykiety na paczkę i mial jeszcze pretensje do mnie. Wysylal kuriera kilka razy i wreszcie odebral. dzisiaj wystawil feedbacka wiec prawie po sprawie. Zastanawiam sie jakiego mu wystawić-negatywny czy neutralny, glownie chodzi o przekleństwa jakimi mnie "obdarzył"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka a czy my jako sprzedawcy mamy w ogole mozliwosc wystawienia komentarza innego poza pozytywnym. Sama sprawdz... Mnie zawsze pojawia sie wybor pomiedzy :pozytywny albo zostawie feedback pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to taka niby 'ochrona' kupujacego, zeby srzedawca nie mogl wystawic negatywa z zemsty (!!!), jezeli chcecie wystawic negatywa jako sprzedawca to trzeba przejsc cala procedure ale jest to mozliwe. z cyklu rozmowki z Lesiem :) : rozmawiam z tesciowa na skypie i pytam go 'lesiu gdzie baba?nie ma?' a on patrzy na mnie jak na glupia i pokazuje na ekran-'ma'... nauczyl sie tez juz mowic 'chce' (chcesz?) jak cos daje, zamiast 'daj'. aaa i wczoraj robie obiad, on jak zwykle sie szwenda i nie wie co z soba poczac wiec zaczal buszowac po szafkach, nagle wyciaga butelke z Lenorem, otwiera szufladke w pralce (na proszek) i 'nalewa'! spryciulek co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie mamy duzych m,ozliwosci. Ale w tym przypadku myslę ze mam prwo jak najbardziej mu wystawić. Jak myslisz Aga? Dodam ze spprawa wreszcie sie ruszyla jak odebral wreszcie tel od mojego męza po setnej chyba probie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Jestem, jestem, zlego licho nie wezmie... Ale macie fajnie z ta chcica sukienkowo-wozkowa (Lolli, czy ty aby na pewno nie zmajstrowalas tam rodzenstwa dla N. i L. i teraz wozki ogladasz...), ja ciagle czekam, az mi sie figura poprawi... :( Ale 300 brzuszkow dziennie to mi wystarczy. Londek jest stanowczo za duzy i kazda sprawa do zalatwienia zabiera mnostwo czasu. Reszte pochlania mi Maks, zostaja wieczory, a kiedy maz ma wolne, to on siedzi na kompie, bo przeciez "ja mam caly dzien zeby surfowac", faceci, heh. Dzis nam pogoda dopisala i bylismy na dluuuugim spacerze w parku, Maks pozno polozyl sie spac bo pozno mial popoludniowa drzemke, niestety. Troche sie boje nocy, pokarmu coraz mniej. Ma to dobra strone - wreszcie moge zakladac jakies normalne rozmiary biustonosza. Wlasnie postanowilam zrobic maly krok dla ludzkosci, ale wielki dla mnie i wystawic pare rzeczy na aukcje. Popatrze jeszcze i sie poucze, na razie porobilam troche zdjec i wypralam pokrowiec od fotelika samochodowego :D A juz w niedziele znowu car boot... :P A... dzis poszlam do charity poszukac jakiejs kurtelki dla siebie bo mi juz zimnawo. Oczywiscie kupilam, ale kamizelke z Nexta ocieplana dla Maksia za... 50p. Wracam do smochodu, pokazuje mezowi (zaznaczam, ze maz zna sie lepiej na modzie, rozmiarach, trendach i stylach niz ja). Pytam: jak myslisz, ile zaplacilam? Maz strzelil, ze 10 funtow i nie mogl uwierzyc, ze ona uzywana :D Tak sie ciesze, ze pewnie mi sie w praniu cos z nia stanie, jak znam zycie... Lo mamuniu, jaka epopeja mnie wyszla, kto to bedzie czytal... A z drugiej strony - toz to milowy krok w strone setnej strony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx ja juz przeczytałam :) a moje dziecię jeszcze nie śpi 😭 a ja padam już na pyszczycho i co teraz będzie ???? odchamiłam dzis cały domek i dobrze się z tym czuję :) bo ja to niestety sprzątać nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOCZYTAŁAM !!!! Ja wiem, że wy chcecie tą 100 stronę osiągnąc, ale to nie wyścig.. powoli kobiety !! hie hie Ja znów dzisiaj męczyłam esej, już mam dość a za 2 tygodnie następna robota i potem dwa inne eseje.. no coż, sama chciałam. Mamo eli ta ostatnia z nextu jest piękna !! Naprawde, a ta czarna, nic dodać nic ując, sexy, wiec na christmas party polecam coś.. łagodniejszego :) Lolli już nie mogę się doczekać jak Maja będzie takie dyskusje prowadzić !!! I ten płyn.. ech dobrze, że mam bramke do mojej małej kuchni !!!!!! Borówka ja tak myslałam o twojej córce i jej spaniu i nie pamiętałam, czy ty mówiłaś, że ona ci śpi raz dziennie 3 do 4 godzin tak ?? Ja bym sugerowała, żeby jej to zdecydowanie skrócić ! Do max 2 godzin. Pewnie powiesz, że obudzi się z płaczem, ale ona w ten sposób tak dobrze się wysypia w dzień, że budzi się w nocy na jedzenie. Maja ma ta poranną drzemke, która powoli się opoźnia z 10 na 11 i czasem popołudniu w granicach 16 ( ale już coraz rzadziej). Jezeli jednak śpi dluzej niż 2h to ją budzę rano a po południu max 1.5 godziny, jednak nie później niż o 17. I cały czas przesypia mi noc do 6:30 - 7. Niektórzy odradzają budzenie dziecka, ale myslę, że nie masz nic do stracenia. Możesz też poszukać po necie porad na problemy ze snem dziecka. Może coś będzie. No teraz to ja epopeje pisze.. a onyx, wszystko przeczytałam !! I muszę się wybrać na runke po charity shop'ach.. mam kilka w WGC centrum !! Dobra.. to ja pakuje zabawki. Wezme notatki z marketingu turystyki do łóżka to zasne po 10 minutch :P :P :P Miłej nocki babence ps. Mamo Eli ja jutro przyjade ok ?? Jak się me dziecko obudzi. Tylko nie mów nikomu................. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja sie doloze do tej setuchny (chociaz do takiej mi wolno :D) :P. jasny gwint!!! chyba go udusze!!! wlasnie polozylam dzieci on za blender!!! 😠 o czym to ja chcialam... no i rozproszyl mnie tym halasem i zapomnialam. super, jeszcze i Kuba sie przebudzil :O no to do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wpadlam jeszcze zdrowia zyczyc wszystkim chorowitkom. Trzymajcie sie cieplo, bo inaczej ta setna strona bedzie dopiero na SBN (teraz bedzie podpowiedz: 24/12) :P Co powiecie na konkurs na najbardziej upierdliwa piosenke dla dzieci (albo i nie?) Wiadomo, pierwsze miejsce zajete od lat przez Teletubisie. A to: http://www.youtube.com/watch?v=mB1PuesGGBc&feature=related ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, zapraszam... nikomu nie powiem... :D przysnal moj Janio. lolli u mnie Kuba "urzedowal " w swojej komodzie. po nastym razie skladania ciuszkow wkurzylam sie i poprosilam tescia o zainstalowanie zatrzaskow na szuflady :). takie same mam w dolnych szafkach w kuchni :). u mnie Kuba na razie "sie czesze", "wyrzuca pieluchy" i probuje sie ubierac :). podlapal tez slowko..."no" tylko, ze to z jezyka angielskiego :O. jak Ela wyrywa mu cos z raczek, lub cos jest nie po jego mysli to stoi i krzyczy "no"!!! glosem marcujacego kota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila-u nas wlasnie bylo odwrotnie-jak tylko Franek zaczal miec bardziej regularne dlugie drzemki w ciagu dnia to zaczal tez przesypiac noce. Pamietam, ze nawet mowilam HV ze to tak rownoczesnie sie dzieje a ona : "as long baby sleeps as long baby sleeps". Ale pewnie zalezy od malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tyle mialam pisac i sie zmeczylam i ide spac :P jeszcze sie nie przystosowalam do tej godziny wczesniej :O i jutro moj dyzur wstawania rano do lesia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się pochwlę, zmoja Olka od mw kiedy skonczyla rok na pytanie jak sie nazywa odpowiada (wlasnie jak marcujący kot :D) Ala!, mowi ziuzia - to jej siostra, tot(kot), otuź(otwórz), mowi nie zlapiesaz mnie ale po swojemu(szkola Zuzi), dzie(gdzie?)i jeszcze pare innych. skubana zaczyna duuuzo wczesniej niz Zuźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no, juz bylam w lozku a chlopaki wymyslili ze ida po indian takeaway i chcac nie chcac (chcac!bardzo chcac!!!) musialam wylezc i teraz czekam :P to przy okazji dementuje plotke o rzekomym rodzenstwie! ;) no to jeszcze wrzuce jedna perelke mojego syna wszyscy tak sie podniecamy ze umie tak wyraznie mowic 'nadia' i co chwile mu kazemy to mowic , i dzis rano mowie 'lennox powiedz nadia', cisza, 'no powiedz NA-DIA', a lesiu 'andrzej!' przysiegam ze tak powiedzial hehehe, wszyscy kwiczelismy ze smiechu :D wczoraj natomiast postanowilismy z m pocwiczyc zapasy (nie pytajcie) i okazalo sie ze nie byloby mu tak latwo mnie pokonac, ale za to jakie mam dzis zakwasy!a ile siniakow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz Lolli nam też się czasami zdarza :P ostatnio coraz rzadziej :( no to kawka,a potem może ciasto upiekę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry.... ~My już też tutaj od 7 rano O 5:45 myślałam, że padne jak Maja wstała, powiedziala aaa... i stoi.. ale udałam, że jej nie widzę, więc wróciła spać !! uff Dostała wczoraj małą laleczke, taką gumowa, że tak powiem i taaaak się nią bawi, a głównie nakłada na nią pieluszke swoją (czystą :P) albo kładzie ją na kocyk, haha. Na urodziny dostanie większą w siedzonku samochodym z buteleczką, ciekawe jak taka jej się spodoba. Ale cieszę się, że lubi lalki a nie samochody...... :D Lollo ty się chyba wyśpisz po śmierci !! :P Dobra idę "coś" robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×