Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieszczesliwaaaaaa

depresja w ciazy

Polecane posty

Gość nieszczesliwaaaaaa

witam dziewczyny czy ktoras z was miala deprsje w ciazy? jak sobie z nia radzilyscie ? ja jestem w 7tyg ciazy to bedzie moje 2-gie dziecko ciaza byla planowana i dlugo wyczekiwana , jednak zamias sie nia cieszyc ciagle placze , nic mnie nie cieszy leze w lozku nie chce mi sie gotowc sprzatac chodzic z starszym dzieckiem na spacery, przez co mam wyrzuty :( do tego buze sie w nocy po kilka razy snia mi sie koszmary , a wczoraj obudzilam sie przestraszona i balam sie ze cos sobie zrobie maz byl w pracy na noc i dzwonilam zeby przyjechal do domu bo niemoglam sobie ze soba poradzic ;( nie wiem co robic maz zapewnia mnie ze to minie ze poprostu hormony szaleja ale ja sie boje poprostu o siebie i dziecko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwaaaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz ma racje :) Ja od 5 tc nie wiedzialam co mi jest do tego mialam leki o ciaze,porod wszystko dokladnie w czwartek zaczynam 17 tc ..przestraszylam sie ze to depresja i bylam u psychiatry zalecil leki homeopatyczne meliske na noc..nie martw sie przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwaaaaa
ja jutro wybieram sie do lekarza najgorsze jeste to ze nie mieszkam w Polsce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mozesz kogos poprosic o przeslanie tabletek zreszta homeopatia jest za granica..jak masz stresowac siebie i dziecko a naprawde mi pomogla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz zalecil mi zebym poprostu starala sie przespac ten najgorszy okres..tez mam dziecko i nie bylo latwo ..:/ ale zobaczysz poprawi sie w 2 trymestrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwaaaa
pozatym w moim przypadku nie chodzi o ciaze strach o zdrowie dziecka jest normalny ja tez to przerabialam z synem w ciazy jednak teraz jest inaczej ciagle placze jest mi zle nie radze sobie sama ze soba :( i nie chodzi tutaj o ciaze bo kocham to dziecko chodz nie potrafie cieszyc sie ciaza narazie , nic poprostu mnie nie cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwaaaa
mam wilka nadzieje ze to minie chodz jakos nie widze wyjscia z sytuacji wydaje mi sie ze moze byc tylko gorzej i to mnie przeraza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jakbym siebie slyszla :) naprawde minie wez sobie pomysl tak chcialam dziecka,ciaze zle znosze przetrwam 1 trymestr bedzie lepiej!!!!! Glowa do gory obiecuje ze bedzie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka a
mnie depresja dopadla dopiero pod sam koniec ciazy. od 35 tyg do konca myslalam ze oszaleje. w malzenstwie nam sie nie ukladalo prawie codziennie w nocy klucilam sie z mezem co najczesciej konczylo sie wyzwiskami a wszystko przez to ze chrapal a ja cierpialam z powodu bezsennosci i rozdraznienia. do tego caly brzuch mnie bolal i nie mialam na nic sil. nie bylam tez w stanie zaakceptowac swojego wygladu niby duzo nie przytylam ale zle sie czulam z dodatkowymi kilogramamai. po ciazy jest juz troche lepiej mysle ze te ciazowe depresje sa normalne wlasnie z powodu burzy hormonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwaaaa
mi dzis sie snilo ze bylam swiadkiem wybuchu bomby i patrzylam razem z synem jak ludze skacza z okien i zabijaja sie bylo pelno krwi obudzilam sie tak rozstrzesiona ze nie wiedziala co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To calkiem normalne 50 % kobiet tak ma tylko glosno o tym nie mowi to znaczy ze dojrzalas do tej decyzji jesli masz obawy to znaczy ze sprawdzisz sie jako podwojna mama super! glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwaaaa
ja mam kochajaca rodzine maz mnie kocha pomaga mimo ze mam tylko jego jest ze mna , wiec skad ta depresja? dzis naprawde sie wystraszylam bo balam sie ze cos sobie zrobie poprostu lezalam ryczalam i mowilam sama do siebie lez i nic nie rob bedzie dobrze :O wpadalam w panike i zadwonilam do meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwaaaa
w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak mialam ...teraz tez sie zdarza ale rzadko..rozerwij sie idzcie do domu handlowego popatrzcie za nowosciami dla dzidziusi poogladaj ubranka i kolyski ...kup sobie jakis ciuszek ciazowy zrobcie sobie z mezem dziem relaksu idzcie na lody czy jakas pizze...potem niech maz zrobi masazyk stop...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mieszkam w uk teraz narazie w polsce ale wracam jakos na jesien ...No to masz mother care i tk max :)mozna isc polazic poogladac jakias koncepcje na wyprawke zlapac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwaaaa
no walsnie maz robi obiad po nim chce nas zabrac do parku ale ja nie chce isc jestem spuchnieta od placzu jest mi niedobrze i slabo :/ czuje sie poprostu fatalnie ledwo zyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kazdy w ciazy czuje sie rewelacyjnie ja pierwsza znioslam super druga fatalnie ale jest lepiej i bedzie jeszcze lepiej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwaaaaa
wlasnie byla u mnie sasiadka troche z nia pogadalam i mi lepiej masz racje musze wziasc sie w garsc a nie uzalac sie nad soba wspomne o tym lekarzowi ale musze sama sobie z tym radzic tym bardziej ze mam wsparcie w mezu :) dzieki za wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorzej jak sie zamknie czlowiek w domi i w sobie wychodz do ludzi ale odpoczywaj tez nie zapominaj ze to 1 trymestr!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadaads
Buaaaaaaaaahahaha! Depresja to takie coś na co sobie człowiek pozwala gdy ma komfort psychiczny. Gdybyś była jak ja, zdana tylko na własną pensję z perspektywą że po urodzeniu dziecka dostaniesz minimum socjalne i za to macie przeżyć i porobić opłaty, okazałoby się że żadnej depresji nie masz tylko zapieprzasz jak mały samochodzik. Ale ty się umartwiaj alej, to oboje dzieci stracisz, zresztą pewnie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×