Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oliee

slub i ex zona

Polecane posty

Gość pulcherina
A ja sobie nie wyobrażam obecności dziecka na ślubie w takiej sytuacji. Nieważne jaką sympatią darzy obecną partnerkę ojca, to pewnie będzie mu bardzo przykro i na pewno w jakiś sposób się to na nim odbije. I nie rozumiem po co te całe gadanie, kłótnie. Ja bym nie chciała być na ślubie mojego ojca będąc dzieckiem, jako dorosła osoba czemu nie, ale dal dziecka to chyba niezbyt miłe przeżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobrze.................
....trzeba zaprowadzic tam bahora za leb zeby patrzyl jak tata przysiega milosc swojej nowej zonie wiec moze wstey skoncza sie jego mzonki ze rodzice kiedys do siebie wroca. ja jestem za tym by gowniarz byl, sluchal i patrzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytaj tych wszystkich
zjadliwców na tym forum, już wiesz, że oni mają popierdolone życie i tylko plują jadem i oszukują się i myślą, że to najlepsze i jedyne wyjście z sytuacji porozmawiaj z nią, to wbrew poglądom na tym forum też człowiek, nie zaczynaj od razu od tego ślubu, ale zacznij od jej zadania w sprawie kontaktów z dzieckiem, spokojną rozmową osiągniesz więcej niż podstępnym działaniem, bo chyba nie zależy Ci na wojnie z tą eks i wykazywaniu się jak jesteś ważna (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne2
a kto powiedzial ze bedzie latwo jak sie bierze starego faceta z historia, dziecmi , byla zona i innymi niezalatwioonymi sprawami to takie sa efekty poleciala autorka na gotowe frukta..a teraz zona byla zla, dziecko przeszkadza... coz...zal i patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×