Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eska .

Czy oni mnie lubią .?

Polecane posty

Gość Eska .

Hej .. Mam problem , Wydaję mi się że mnie nikt nie lubi .. Gdyż są wakacje , żadko kiedy spotykam się z przyjaciółmi ... Mieszkam daleko od nich .. A reszta kolegów bardzo blisko siebie . ;(( Gadają ze mną normalnie , Raz gdy spotkałyśmy się, rozmawialysmy z taką starszą koleżanką , opowiedziala nam ona chistorię o takiej dziewczynie , ktorej nie lubią w kalsię ... Wtedy jedna z koleżanek popatrzyła się na mnie ... Wydaję mi się że ja tez nie jestem lubiana .. Czy oni udają .? Czy może ze mną jest coś nie tak .? Pomocy .. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka orencz
uwzam iz, ze, jakobyz najlepsze ksiazki na ten rok szkolny znajdziesz w antykwariacie na zbrzeznej we wroclawiu:classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatawa
Żyj po prostu swoim życiem, olewaj czy Cie ktos lubi czy nie, lepiej miec kilkoro dobrych przyjaciol niz samych "ekstra" znajomych, ktorzy zrobia cie w nie powiem co, albo beda obgadywac za plecami. Chociaz oczywiscie, w gruncie rzeczy wydaje mi sie, ze gdyby Cie naprawde nie lubili, to po prostu nie rozmawialiby z Toba. Po prostu o tym nie mysl, bo to tlyko krok od myslenia o samym sobie, ze jest sie bezwartosciowym i beznadziejnym. Jezeli teraz tego nie zrozumiesz, to zrozumiesz to za jakies trzy lata, bo chyba nie jestes wiele mlodsza ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GgHBQMTUFwxOlWZ7ecM5AE9h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×