Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zbysio0000

dobre żelazko

Polecane posty

Gość gość
Ja przed kupnem czegokolwiek elektronicznego sprawdzam wypowiedzi ludzi na http://cosiepsuje.com/ gdzie są opisane problemy ze sprzętem, dzięki temu mogę usunąć z pod uwagi te, które nie są zbyt dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś oglądałam filmik gdzie zachwalali stację parową PHILIPS. Chyba chodziło o taki model http://www.conrad.pl/Stacja-parowa-Philips-GC-7619%2f20,-2400-W,-pow%C5%82oka-ceramiczna,-3.19-kg.htm?websale8=conradπ=1053434&ci=SHOP_AREA_208572_0601168 Ale nie wiem czy jest lepsza od żelazka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0102
Słyszałam o tych stacjach ale używam żelazka z parą i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czym się różni od takiego żelazka z parą, może to też zależy od tego jakie materiały się prasuje. Moje żelazko np. nie zawsze wyprasuje dobrze bardzo zmięte prześcieradła bawełniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam żelazko bez pary od tefala, a dokładnie model Virtuo FV1320D0 - http://www.tefal.pl/Urz%C4%85dzenia-do-prasowania/%C5%BBelazka/Virtuo-FV1320D0/p/1830004769 . Dużo prasuję w domu, więc lubię jak jest żelazko lekkie a te właśnie takie jest . Jest bardzo wydajne i nie zauważyłam osadzaniu się kamienia. Ślizga się po każdym materiale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żonie na prezent kupiłam żelazko parowe, rewelacyjny damski wynalazek ;) ja jestem szcześliwą posiadaczką tego, kupowałam na avans.pl. Prasowanie stało się przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam swój przez internet. Zdecydowałam się na sklep electro.pl więc popatrz tam sobie. Wybór mają bardzo duży i ceny korzystne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacgo
NIE KUPUJCIE TEFALA - PRZECZYTAJCIE DO KOŃCA I SAMI WYCIĄGNIJCIE WNIOSKI NT PRODUKTU I OBSŁUGI KLIENTA Od samego początku z żelazka wydobywał się kamień - duże kawałki jak i piasek. Po około dwóch tygodniach użytkowania po włączeniu generatora przy pierwszym wyrzucie pary ze stopy zaczęła wydobywać się duża ilość pary a w zasadzie wody. Na materiale robiła się duża mokra plama. Po wyschnięciu pozostawały delikatnie żółte plamy. Jednocześnie stopa żelazka a w zasadzie całe żelazko wyglądało tak jak na załączonym zdjęciu. Tak zachowywało się żelazko co drugie, trzecie prasowanie na początku po włączeniu. Później takie historie zaczęły pojawiać się w również w trakcie prasowania. Wniosek: kupiłem nowe niesprawne żelazko, w którym należało od razu dokonać poważnej naprawy - wymiana boilera. Jeżli ktoś chce zobaczyć jak to wygladało, zapraszam do kontaktu - mam zdjęcie przesłane do serwisu. Ale najlepsze na koniec. Poprosiłem o wyjaśnienie przedstawiciela TEFAL na Polskę, Grupę SEB. Załączam dokładną, oryginalną, nieedytowaną odpowiedź: Szanowny Szanowny Panie, bardzo dziękuję za skontaktowanie się z Grupą SEB. Uprzejmie informuję, że przykro nam że nie jest Pan zadowolony z produktu marki Tefal. W przypadku dalszych pytań, zapraszam do kontaktu. Serdecznie pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktos z Was ma Braun Carestyle 5 ? Moja znajoma zakupiła miesiąc temu i bardzo zachwala. Myślę nad zakupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Braun, tylko ze care style 7, super jest, w końcu polubiłam prasowanie, które jest o wiele szybsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no no, te brauny są megastyczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×