Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anseis

Walka o włądzę w związku

Polecane posty

Ciekawa jestem czy przechodziliście przez taki etap w związku i z jakim rezultatem się zakończył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt tego nie przechodził?? Walka o władzę, dominację?? Zwał jak zwał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechodzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechodzilam
mialam 2 partnerow, ktorzy podobnie jak ja lubili rzadzic i miec wszystko podporzadkowane niestety jesli nie dojrzeje sie do kompromisow to taki zwiazek nie ma racji bytu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam...nie racji bytu...Zastanawiam się na ile można ustąpić aby nie zatracić własnych wartości na korzyść drugiej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krem Sułtański
Kobiety niby dążą do tej władzy, ale Wy jej tak na prawdę nie chcecie. Podświadomie pragniecie mężczyzny który będzie dominował i dlatego gdy kobieta ma władze facet staje się dla niej nieatrakcyjny. Oczywiście mówimy o władzy czyli o przewodnictwie w związku, a nie tyranii. W związku powinien przewodzić facet bo w tedy kobieta czuje się bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam bym chciała żeby
to on przejął władzę....żeby cokolwiek zaczał z nami robić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synonimem zwiazku jest
partnestwo, co zonacza, ze obydwie strony sa rowne, maja takie sama prawa ale i obowiazki walka?? puknijcie sie w glowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paradoksalnie chcę właśnie partnerstwa w związki. Mój luby jednak jest zwolennikiem starego porządku. Nie mam nic przeciwko, gdybym mogła poświęcić się pracy w domu. Tym razem oboje pracujemy. Oczekuję więc ze i w domu bedzie podobnie - pracuje obboje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×